20 پروژه متره و برآورد به همراه آموزش کامل ( word , excel , dwg )

17,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

12 فروش تاکنون

20 پروژه متره و برآورد به همراه آموزش کامل مجموعه ای از مجموعه پروژه های اسکلت فلزی و بتنی می باشد که در این مقاله در تعداد 20 پروژه و آموزش کامل ارائه میگردد .

دسته بندی ها :

پروژه متره و برآورد با ریزمتره یکی از مهم ترین بحث ها و اطلاعاتی می باشد که دانشجویان و معماران برای تکمیل اطلاعات خود به آن نیاز دارند . به همین دلیل ما رای کمک به دانشجویان معماری و مهندسین دست به تهیه پروژه ای زدیم که بتواند به راحتی مبحث متره و رآورد را یاد بگیرند . مبحث متره و بآورد یکی از درس ها فنی ساختمان می باشد که به محاسبات و تخمین میزان استفاده از مصالح ساختمان می پردازد به همین دلیل دانشجویان و مهندسین از آموزش و اجرای این گونه درس ها امتناء می کنند به همین دلیل آنها نمی توانند به محاسبه دقیق هزینه های مربوط به مقدار استفاده از مصالح ساختمانی بپردازند از همین رو در این مقاله علاوه بر آموزش متره برآورد به ارائه ۲۰ نمونه کامل از این مورد می پردازیم و در مقالات قبلی نیز نمونه ای با عنوان ۱۳ پروژه کامل متره برآورد ارائه داده ایم .

آموزش متره و برآورد به همراه ۲۰ نمونه با تمام جزئیات

پروژه متره و برآورد با ریز متره را میتوان یکی از سخت ترین و پر چالش ترین حث هایی دانست که دانشجویان در درس های فنی با آن مواجه می شوند که در یادگیری آن بسیار دچار مشکل و سختی هایی می شوند . متره و برآورد به فرایند اندازه گیری مقدار مصالح مورد نیاز در یک پوژه می پردازد . و هرچه این محاسبه به میزان واقعی استفاه از مصالح نزدیک تر باشد دانشجو و مهندس کار خود را بهتر و با کیفیت تر انجام داده اند . اما به دلیل سختی این رشته بسیاری از دانشجویان و مهندسین از ارائه متره و برآورد یک طرح ساختمانی خود داری می کنند . به این منظور ما یک پروژه آموزش متره و برآورد fرای تمامی مهندسین و معماران ساخته ایم تا به راحتی توانند این رشته را فرابگیرند و در کار های معماری و صنعتی خود از این رشته برای برآورد هزینه ها استفاده کنند . متره دارای دو نوع باز و بسته می باشد که ما در پایین برای آشنایی بیشتر شما به معنی ریزتر و دقیق متره و برآورد میپردازیم .

متره برآورد با آموزش کامل

متره برآورد با آموزش کامل

متره باز :

در این روش کلیه کارها و مقادیر محاسبه شده را از روی جداول متره محاسه می کنند و برای هر کار تجزیه بهای مربوط خاص به آن انجام میگیرد .

متره بسته :

در این روش مقادیر وزن های مصالح را از روی نقشه ها و اسناد پیمان محاسبه و برآورد می کنند و در جدول های مخصوصه ثت آنها می پردازند . سپس مقادیر به دست آمده را در قیمت پایه ضرب می کنند تا قیمت هر آیتم به دست بیاید از روی جمع جبری قیمت آیتم ها و قیمت خالص پروژه حاصل میشود .

برآورد :

اگر مقادیری که در تنظیم متره ه دست آمده باشد را قیمت گذاری کنیم برآورد گفته می شود . یعنی به برآورد هزینه های مصالح و سایر اجزا ساختمان متره و برآورد گفته می شود .

موارد موجود در ۲۰ نمونه کامل متره و برآورد

  • کلیه پروژه ها شامل نقشه های اتوکدی به همراه متره و براورد و ریز متره های کامل است .
  • ریزمتره و برآورد اغلب پروژه ها نیز در قالب فایل word و excel می باشد .
  • به همراه پروژه های موجود دو فایل پاورپوینت آموزش متره و برآورد نیز گنجانده شده تا آموزش بهتر برای دانشجویان و مهندسین انجام شود .
  • در بعضی از پروژه ها نقشه ها به صورت تیپ و در بعضی دیگر به صورت غیر تیپ می باشد .
  • نقشه های پروژه ها به صورت اتوکدی و کامل در دسترس می باشد .
  • برخی از نقشه ها نیز دارای زیر زمین هستند .
  • در بین پروژه ها هم نقشه های اسکلت بتنی و هم نقشه های اسکلت فلزی وجود دارد ( پروژه متره و برآورد بتنی – پروژه متره و برآورد اسکلت فلزی ) .
  • متره و براورد پروژه ها کاملا بصورت دقیق صورت گرفته است .
  • پروژه متره و براورد ساختمان های مسکونی در این فایل وجود دارد .
  • پاورپوینت آموزشی ( حل تمرین متره و برآورد ) در قالب ۲۷ اسلاید و پاورپوینت آموزشی  ( فایل سبک حل تمرین متره و برآورد ) در قالب ۲۰ اسلاید کامل در این مجموعه وجود دارد .

شما عزیزان می توانید با دانلود ۲۰ پروژه متره و برآورد به همراه آموزش از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر را به صورت فوری و آنی دریافت کنید . در این پروژه برای آموزش بهتر از پاورپوینت و فایل های word استفاده شده است به این منظور میتوانیم این محصول را کاملترین پروژه آموزش متره و برآورد در اینترنت بدانیم .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده