کاملترین پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری میلاد نور تهران

3,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

24 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری میلاد نور تهران میتواند نمونه مناسبی برای ارائه در جهت تحقیق نمونه موردی مجتمع تجاری ایرانی باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد .

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری میلاد نور تهران همواره یکی از مهمترین و سخت ترین تحقیقات و پروژه های مربوط به معماری معاصر می باشد که اساتید محترم دانشگاه های سطح کشور برای سنجش و به چالش کشیدن دانش و اطلاعات معماری دانشجویان و معماران تنظیم چنین تحقیقاتی را بر عهده انان قرار می دهند به همین علت انها ابتدا به جمع اوری اطلاعاتی درباره ویژگی ها و کاربرد های این مکان میپردازند تا بتوانند با استفاد از این اطلاعات به دست آمده به کاملترین پاورپوینت مجتمع تجاری میلاد نور تهران دست پیدا کنند .

البته ما نیز در این بخش از سایت پروژه معماری آرچکت به معرفی و عرضه پاورپوینت معماری مجتمع تجاری میلاد نور تهران در قالب ۱۷ اسلاید پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه ان اطلاعات بسیار جامعی را در این باره به دست بیاورید .

پاورپوینت مجتمع تجاری میلاد نور تهران

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری میلاد نور تهران را میتوان یکی از پرکاربرد ترین تحقیقات و پروژه های مربوط به آثار معماری دانست که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم های مختلف برای کسب نمرات بیشتر و بالا بردن اطلاعات معماری خود دست به تنظیم و تهیه آن میزنند تا بتوانند نظر اساتید خود را جلب کنند به همین علت انها در وهله اول طراحی چنین پاورپوینتی دست به جمع اوری اطلاعاتی درباره فضا ها و امکانات معماری این مکان میپردازند تا بتوانند با استفاده از ان به کاملترین پاورپوینت معماری مجتمع تجاری میلاد نور تهران دست پیدا کنند . البته ما در این پاورپوینت مجتمع تجاری میلاد نور تهران توانسته ایم اطلاعات کاملی را در این باره بگنجانیم تا شما عزیزان با استفاده از آن بتوانید اطلاعات جامعی را درباره فضا ها و معماری آن به دست بیاورید .

مجتمع تجاری میلاد نور تهران

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری میلاد نور تهران که ما در این بخش از مطالب سایت ارچکت به معرفی و تحلیل بیشتر فضا ها و امکانات مختلف معماری ان پرداخته ایم همواره کاملترین و جامع ترین پاورپوینت مجتمع تجاری میلاد نورتهران در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با دانش بالا معماری خود و اطلاعات موجود درباره این مکان دست به تنظیم و طراحی آن بزنیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از آن اطلاعات بسیار جامعی را به دست ببیاورید و از این اطلاعات در تحقیقات دیگر خود استفاده کنید . مجتمع تجاری میلاد نور یکی از مهم ترین مجتمع های موجود در شهر تهران می باشد که دارای ویژگی های معماری و طراحی خاصی می باشد که ما در ادامه این مطلب به بررسی این ویژگی ها خواهیم پرداخت .

پاورپوینت بررسی کامل مجتمع تجاری نور

پاورپوینت بررسی کامل مجتمع تجاری نور

مجتمع تجاری میلاد نور که ما در پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری میلاد نور تهران به بررسی و تحلیل فضا های ان پرداخته ایم یکی از مکان های تجاری واقع در شهرک غرب تهران می باشد که با استفاده از سبک معماری و اطلاعات بالایی طراحی و ساخته شده است تا مراجعه کنندگان عزیز بتوانند با مراجعه به این مکان با مشکل خاصی روبرو نشوند . این مجتمه در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد تا بتواند بخشی از نیاز های مردمان این منطقه را رفع کند و موفق به این کار شد زیرا این مکان در یکی از بهترین و پر رفت و امد ترین مناطق تهران ساخته شده است و روزانه ۶۰۰۰ هزار نفر از این مجتمع بازدید می کنند که در روز های تعطیل این عدد به ۱۹۰۰۰ نفر افزایش می یابد که این امر نشان دهنده اهمیت و کارآیی این مجتمع می باشد .

نمای بیرونی این ساختمان دارای زیبایی خاصی می باشد که با استفاده از شیشه طراحی و ساخته شده است که زیبایی خاصی را به این مجتمع افزوده است که ما در پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری میلاد نور تهران به بررسی بیشتر این موضوع پرداخته ایم . این مجتمع تجاری دارای ۱۱ طبقه مجزا می باشد که در درون آن ۳۵۷ واحد تجاری مختلف گنجانده شده است تا بتواند تمامی نیاز های افراد یک جامعه را در خود جای دهد این طبقات با استفاده از راهرو ها و آسانسور ها به یکدیگر متصل می باشند تا مراجعه کنندگان به راحتی بتوانند در ان به خرید و رفت و امد بپردازند .

شما دنشجویان و معمارن عزیز می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری میلاد نور تهران از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت کامل و انی دریافت کنید . در این پاورپوینت معماری مجتمع تجاری میلاد نور تهران تمامی اطلاعات مربوط به طراحی و معماری این بنا گنجانده شده است که شما با تهیه آن میتوانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده