طرح آماده مجتمع تجاری مدرن 2021

28,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

0 فروش تاکنون

پروژه آماده معماری مجتمع تجاری مدرن با جزئیات و طرح زیبا در این بخش از سایت ارائه می گردد تا به نمونه ای کامل و مناسب دسترسی داشته باشید.

طرح آماده مجتمع تجاری مدرن یکی دیگر از پروژه های معماری مرتبط با موضوع پروژه مجتمع تجاری می باشد. طراحی و ترسیم پروژه های دانشجویی مربوط به مجتمع های تجاری همواره برای دانشجویان و معماران از اهمیت و سختی بسیار بالایی برخوردار می اشد. زیرا چنین مکانی به دلیل کاربری خاصی که دارد، نیازمند اطلاعات بسیار زیادی می باشد.

تا دانشجویان بتوانند با این اطلاعات به صورت اصولی و استاندارد فضا ها و امکانات مختلف این نوع مکان را طراحی کنند. البته در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به عرضه پروژه معماری مجتمع تجاری مدرن با تمام مدارک لازم پرداخته ایم. تا شما عزیزان دانشجو بتوانید با تهیه و استفاده از این محصول بسیار کاربردی به اطلاعات معماری بسیار خوبی در این باره دست پیدا کنید.

پروژه معماری مجتمع تجاری مدرن

طراحی و ترسیم طرح های مختلف معماری اغلب برای دانشجویان مشکل و سخت است، و آنها برای این کار نیازمند اطلاعات معماری جامع و یک الگو استاندار می باشند. به همین خاطر اساتید مختلف دانشگاه های سطح کشور برای به چالش کشیدن اطلاعات معماری دانشجویان در مقاطع مختلف، طراحی و تهیه طرح دانشجویی مجتمع تجاری را بر عهده آنان قرار می دهند. به این خاطر دانشجویان باید قبل از طراحی و ترسیم پروژه مجتمع تجاری به جمع آوری اطلاعات بسیار جامعی درباره این مکان و همچنین فضاهای موجود در این مکان بپردازند. تا با این اطلاعات بتوانند به یک طرح زیبا و بسیار استاندارد دست پیدا کنند.

طرح معماری مرکز تجاری مدرن

البته باید بدانید که ما برای کمک به دانشجویان معماری به ارائه پروژه معماری مجتمع مسکونی پرداختیم، که در آن تمام مدارک معماری لازم گنجانده شده است. تا شما بتوانید با استفاده از این محصول و الگو برداری از آن بیشتر با امکانات و همچنین فضاهای مورد نیاز این نوع کاربری آشنا شوید. و با استفاده از این اطلاعات در دیگر طرح و پروژه های خود به نتایج بسیار خوب و قابل توجهی نیز دست پیدا کنید.

موارد مرتبط با طرح مجتمع تجاری

نقش مجتمع تجاری در شهرها

امروزه مجتمع های تجاری به دلیل کاربری اقتصادی که دارند بسیار مهم می باشند، زیرا در این گونه مکان ها کالا ها و خدمات مختلفی عرضه می شود. و مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به چنین مکان های تجاری به خرید انواع کالاها و خدمات مورد نیاز خود بپردازند. البته در این بین کاربری هر مجتمع تجاری نیز متفاوت می باشد، به گونه ای ممکن است که یک مجتمع تجاری به عرضه یک نوع کالا و محصول خاص بپردازد، یا در ان محصولات و خدمات متنوعی عرضه شود. اما امروزه با وجود به وجود آمدن این نوع مجتمع ها افراد مختلف می توانند به راحتی به تهیه و خرید کالاهای مورد نظر خود بپردازند، و در وقت خود نیز بسیار صرفه جویی کنند.

ویژگی پروژه دانشجویی مجتمع تجاری مدرن

طرح آماده مجتمع تجاری که ما در این بخش از وب سایت تخصصی معماری به ارائه آن پرداختیم را می توان، یکی از برترین و زیباترین پروژه های مجتمع تجاری در سطح اینترنت دانست. این طرح آماده تمامی استاندارد و اصول معماری را در خود جای داده است، تا دانشجویان با استفاده از آن بتوانند اطلاعات بسیار خوبی را به دست بیاورند. شکل اصلی این طرح معماری از دو حجم دایره و مربع تشکیل شده است، که یک بخش از دایره برش داده شده است، و حجم مربع در آن قرار گرفته است. این ساختمان تجاری دارای ۴ طبقه می باشد، که تمام فضاها و امکانات مختلف در آن گنجانده شده است. همچنین این مجتمع دارای دو درب ورودی می باشد که یک درب آن متعلق به حجم دایره و یک درب آن نیز در قسمت مربع ساختمان قرار دارد.

در اطراف ساختمان نیز المان های با شکل دایره و نیم دایره قرار دارد، که باعث زیبایی و جذابیت بیشتر طرح شده است. نور پردازی به کار رفته در این ساختمان نیز بسیار خاص و جذاب می باشد، که باعث تمایز این مجتمع با سایر ساختمان ها شده است. همچنین استفاده از فضای سبز و درختان در اطراف ساختمان باعث شده است این طرح باب میل معماران باشد و آنها این پروژه را به عنوان الگوی خود قرار دهند.

مدارک موجود در پروژه دانشجویی مجتمع تجاری

 • فایل اتوکد کامل
 • فایل سه بعدی اسکچاپ قابل ویرایش
 • شیت بندی زیبا و حرفه‌ای

پلان های ترسیمی طرح مجتمع تجاری مدرن

 • سایت پلان
 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان طبقه سوم
 • پلان طبقه چهارم
 • برش‌ها
 • نما‌ها

در این مطلب و مقاله ما به ارائه طرح آماده مجتمع تجاری مدرن با تمام مدارک معماری لازم پرداختیم، تا دانشجویان و معماران عزیز بتوانند با این پروژه با نوع طراحی چنین مکانی آشنا شوید. و بتوانید با این پروژه اطلاعات خوبی را به دست بیاورید، و از این اطلاعات در دیگر پلان معماری خود استفاده کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده