پروژه مجتمع مسکونی چند بلوکی با تمام مدارک

35,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

5 فروش تاکنون

پروژه مجتمع مسکونی در چند بلوک دارای طراحی زیبا و مدارک کاملی می باشد که در این بخش خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

پروژه مجتمع مسکونی چند بلوکی همواره یکی از مهمترین پروژه هایی مرتبط با طرح معماری می باشد، که شما دانشجویان باید به طراحی و تهیه آن بپردازید. همانطور که اطلاع دارید شما در طول تحصیل خود باید چندین طرح آماده را مهیای ارائه به کلاس درس کنید، که در این بین مجتمع های مسکونی در آخرین طرح یعنی طرح ۵ معماری قرار می گیرند.

البته در این میان بنا های مسکونی به دلیل داشتن فضاها و امکانات متعددی که دارند، نیازمند اطلاعات معماری بالایی هستند تا دانشجویان بتوانند به یک پروژه معماری مجتمع مسکونی با کیفیت دست پیدا کنند. به این خاطر ما نیز در این بخش از سایت فروشگاه آنلاین معماری آرچکت به عرضه پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ پرداختیم، تا شما بتوانید با تهیه و استفاده از این محصول به اطلاعات کامل و نوینی در رابطه با مجتمع های مسکونی دست پیدا کنید.

پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵

یکی از سخت ترین پروژه های معماری که دانشجویان این رشته با آن مواجه می شوند، طرح های مربوط به مجتمع مسکونی است. به این خاطر اساتید دانشگاه های مختلف سطح کشور برای به چالش کشیدن اطلاعات دانشجویان طراحی و تهیه پروژه معماری مجتمع مسکونی را به عهده آنان قرار می دهند. تا با این روش بتوانند دانشجویان خود را به چالش بکشند و همچنین آنها را برای حضور در بازار کار آماده کنند. زیرا با ارائه طرح توسط دانشجویان و بررسی توسط اساتید دانشجویان می توانند به اطلاعات خوبی در زمینه معماری بهره ببرند. و از این اطلاعات در بازار کار و همچنین پلان معماری که می خواهند در آینده طراحی کنند استفاده کنند.

طراحی مسکونی

البته باید توجه داشته باشید که بناهای مسکونی و همچنین مجتمع هایی از نوع مسکونی نیازمند امکانات و فضا های بسیار خاصی می باشد. تا ساکنین آنها بتوانند در کمال آرامش و بدون مشکل خاصی در این مکان ها زندگی کنند. به این دلیل شما قبل از طراحی و تهیه پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ باید به جمع اوری اطلاعات کاملی درباره مکان های مسکونی بپردازید. تا با استفاده از این اطلاعات بتوانید یک پروژه آماده بسیار زیبا را ارائه دهید، و نمرات و نتایج بسیار خوبی را به دست بیاورید. البته شما می توانید با استفاده از پروژه مجتمع مسکونی به اطلاعات معماری بسیار خوبی در این باره دست پیدا کنید، زیرا در این پروژه معماری تمام اطلاعات معماری مرتبط با مجتمع مسکونی گنجانده شده است.

نمونه های بیشتر از طراحی مسکونی : پروژه معماری مجتمع مسکونی 

اهمیت مجتمع مسکونی در معماری و جامعه

امروزه بنا به دلایل مختلفی ساخت مجتمع های مسکونی و آپارتمان در شهر ها رونق گرفته است، که مهاجرت افراد از روستا به شهر و افزایش جمعیت از دلایل عمده این کار می باشد. به این خاطر معماران باید بتوانند با استفاده از اطلاعات معماری خود به بهترین شکل ممکن مجتمع های مسکونی را طراحی کنند، تا ساکنان آنها بتوانند در کمال آرامش به زندگی بپردازند. به این خاطر باید در کنار مجتمع های مسکونی تمامی فضا های خدماتی و تفریحی و … نیز قرار بگیرد، تا ساکنین این مجتمع ها بتوانند از این امکانات و خدمات استفاده کنند و سطح زندگی خود را بالا ببرند.

ویژگی های پروژه معماری مجتمع مسکونی

پروژه مربوطه که ما در این بخش به معرفی آن پرداختیم، را می توان یکی از برترین پروژه های موجود در سطح اینترنت دانست. در این طرح ۵ معماری مجتمع مسکونی، ۴ بخش وجود دارد که هر بخش نیز از چند بلوک تشکیل شده است. در این بلوک نیز طبقات و واحد های مسکونی مختلفی طراحی شده است، که اندازه این طبقات و واحد های مسکونی با یکدیگر متفاوت می باشد. در این طرح نیز تمامی امکانات و فضاهای مورد نیز سکونت طراحی شده است، همچنین بخش های تفریحی و فراغت نیز در این طرح وجود دارد تا جوانان و نوجوانان بتوانند با این امکانات اوقات فراغت خود را سپری کنند.

نمای بیرونی مجتمع مسکونی نیز از زیبایی بسیار زیادی برخوردار است، و در اطراف ساختمان نیز فضای سبز و امکانات مختلف در نظر گرفته شده است که باعث جذابیت بیشتر این طرح شده است. همچنین در این فایل با داشتن مدارک کامل و جامع به عنوان برترین طرحی شناخته می شود که شما دانشجویان معماری می توانید از ان استفاده کنید .

مدارک همراه طرح

  • فایل اتوکد کامل
  • فایل سه بعدی قابل ویرایش کار شده در نرم افزار رویت
  • شیت بندی زیبا و حرفه ای

پلان های ترسیمی

  • سایت پلان
  • پلان بلوک های مجتمع
  • پلان اندازه گذاری مجتمعات
  • پلان نامگذاری طبقات

پروژه مجتمع مسکونی چند بلوکی که ما در این بخش به عرضه آن پرداختیم، دارای مدارک معماری بسیار ارزشمندی می باشد. که شما می توانید با تهیه و استفاده از این طرح بیشتر با چگونگی طراحی ریز فضا های مجتمع مسکونی آشنا شوید. و از این اطلاعات در دیگر طرح ها و پلان های معماری مجتمع مسکونی بهره ببرید تا نتایج دلخواه خود را به دست بیاورید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده