پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار افراگولا ناپلی اثر زاها حدید ( 55 اسلاید )

4,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار افراگولا ناپلی که یکی از آثار مشهور زاها حدید می‌باشد در 55 اسلاید و با داشتن اطلاعات کامل و جامع تقدیم حضورتان می‌گردد.

پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار افراگولا ناپلی را می‌توان یکی از زیباترین طرح‌های معمار معروف زاها حدید دانست. این تحقیق را می‌توان یکی از پاورپوینت های مربوط به موضوع آثار معماری دانست. که ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به معرفی و بررسی بیشتر ان خواهیم پرداخت. تا اطلاعات جامع و تکمیلی را درباره سبک معماری و امکانات مختلف آن در اختیار شما قرار دهیم. در پاورپوینت ایستگاه قطار افراگولا ناپلی که شامل ۵۵ اسلاید جامع می‌باشد. ما تمامی اطلاعات مربوط به سبک معماری این ایستگاه قطار را گنجانده‌ایم. تا شما معماران عزیز که به دنبال آشنایی با چنین آثار باارزش و زیبایی هستید، بتوانید اطلاعات بسیار دقیق و جامعی را به دست بیاورید.

شناخت بنا و آثار مختلف که با سبک‌های مختلف معماری طراحی و ساخته شده است. می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی دید و نگرش ما در طراحی بگذارد. به این خاطر شما با خرید پاورپوینت معماری ایستگاه قطار افراگولا ناپلی می‌توانید اطلاعات دقیق معماری را به دست بیاورید. و از این اطلاعات در دیگر طرح معماری خود نیز استفاده کنید.

پاورپوینت ایستگاه قطار افراگولا

پاورپوینت معماری ایستگاه قطار افراگولا ناپلی اثر زاها حدید را می‌توان یکی از بهترین و کمیاب‌ترین پاورپوینت معماری دانست. که دانشجویان و معماران برای کسب نمرات و نتایج بهتر در مقاطع مختلف دست به تهیه و ارائه آن می‌زنند. البته در این بین باید در نظر داشت که تهیه یک تحقیق مربوط به ایستگاه قطار افراگولا نیازمند اطلاعات معماری خاصی درباره، امکانات و فضاهای مختلف ان می‌باشد. تا شما بتوانید به بهترین تحقیق و پاورپوینت ممکن در این باره دست پیدا کنید. به این خاطر ما در این پاورپوینت ایستگاه قطار ناپلی توانسته‌ایم تمامی اطلاعات معماری چنین مکان بی‌نظیر و جذابی را مورد بررسی قرار دهیم. تا شما دانشجویان بیشتر با سبک معماری چنین فضاهایی آشنا شوید.

پاورپوینت ایستگاه قطار افراگولا

پاورپوینت ایستگاه قطار افراگولا

زندگینامه زاها حدید

زاها حدید به عنوان یکی از برترین معماران جهان شناخته می‌شود که توانسته است به طراحی و عرضه آثار معماری بسیار مختلفی بپردازد. زاها حدید در طراحی آثار خود از سبک معماری بسیار خاصی استفاده کرده است. که ما در پاورپوینت تحلیل آثار زاها حدید به بررسی بیشتر سبک معماری او پرداخته‌ایم.

زاها حدید یک معمار عراقی بریتانیایی محسوب می‌شد که در سال ۳۱ اکتبر ۱۹۵۰ میلادی به نیا آمد. و در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۶ میلادی بعد از چندین سال کاری حرفه‌ای دیده از جهان گشود. او در این مدت توانسته بود آثار بسیار زیبای معماری را طراحی و ترسیم کند. که این آثار را می‌توان در تمام جهان با سبک معماری واسازی مشاهده کرد. یکی از آثار منحصربفرد او که ما به بررسی آن خواهیم پرداخت. ایستگاه راه آهن افراگولا ناپلی ایتالیا می‌باشد. که با استفاده از سبک معماری زیبا و خاصی طراحی شده است. این ایستگاه قطار دارای ویژگی بسیار ویژه‌ای می‌باشد که ما در ادامه به تحلیل آن خواهیم پرداخت.

موارد مرتبط با آثار معماری زاها حدید

پاورپوینت معماری ایستگاه قطار ناپلی ایتالیا

ایستگاه قطار افراگولا ناپلی به عنوان یکی از زیباترین و مدرن‌ترین ایستگاه قطار در جهان و ایتالیا شناخته می‌شود. که توسط زاها حدید طراحی شده است، این ایستگاه قطار دارای ویژگی‌های ظاهری بسیار خاصی می‌باشد. این ایستگاه شامل هشت خط راه آهن ارتباطی بسیار مهم و اساسی است. به این صورت که دارای چهار خط راه آهن پر سرعت بین شهری، سه خط بین منطقه‌ای و همچنین یک خط راه آهن حمل و نقل محلی می‌باشد. همچنین تمهیداتی در نظر گرفته شده است تا این خطر راه آهن رجو کالابریا و باری را به شمال ایتالیا و اروپا متصل سازد. این امر نشان دهنده اهمیت بسیار زیاد این ایستگاه قطار در شهر ناپلی می‌باشد.

پاورپوینت بررسی ایستگاه قطار افراگولا

پاورپوینت بررسی ایستگاه قطار افراگولا

همچنین در بالای این هشت خط راه آهن یک طرح گردشگری وجود دارد، که باعث جذابیت و زیبایی بیشتر این ایستگاه شده است. و بیشتر مسافران برای دیدن این مکان گردشگری زیبا به آنجا مراجعه می‌کنند. در این مکان تمامی امکانات مورد نیاز برای مسافران طراحی و گنجانده شده است. تا آنان برای مراجعه به چنین مکان مهمی با مشکل روبرو نشوند. تمامی ویژگی‌های ایستگاه قطار افراگولا نشان دهنده اهمیت دادن به ارتباطات و حمل و نقل می‌باشد. زیرا اولین امری که شما باید در مسیر توسعه کشور خود به آن وجه داشته باشید. مسیرها و زیرساخت‌های ارتباطی می‌باشد، که در این طرح زاها حدید به خوبی به آن توجه و دقت کرد است.

ایستگاه قطار افراگولا

پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار افراگولا ناپولی که ما در این بخش از سایت تخصصی معماری آرچکت به تحلیل و بررسی بیشتر و بهتر تمامی امکانات و ریز فضاهای آن پرداخته‌ایم. یکی از برترین و جامع‌ترین تحقیقات مربوط به ایستگاه قطار ناپلی در سطح اینترنت می‌باشد. که گروه معماری مجرب و با دانش ما توانسته است با استفاده از اطلاعات معماری مربوط به ایستگاه قطار و اطلاعاتی درباره سبک معماری زاها حدید، به تهیه و ارائه چنین پاورپوینتی بپردازد. تا اطلاعات معماری جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم و شما از این اطلاعات در دیگر تحقیقات خود بهره ببرید.

سرفصل‌های اصلی پاورپوینت

 • تحلیل زندگینامه طراح
 • بیوگرافی زاها حدید
 • افتخارات و جوایز زاها حدید
 • معماری و طراحی زاها حدید
 • آثار زاها حدید
 • کانسپت طرح ایستگاه قطار
 • معماری ایستگاه قطار افراگولا ناپلی
 • پرسپکتیو ایستگاه
 • کانسپت اولیه
 • برش
 • نمای داخلی
 • نمای خارجی
 • نقشه‌ها و پلان ایستگاه افراگولا ناپلی

شما می‌توانید با دانلود پاورپوینت معماری ایستگاه قطار افراگولا ناپلی اثر زاها حدید، بیشتر با سبک معماری او و همچنین اطلاعات معماری مربوط به این بنا آشنا شوید. در این پاورپوینت معماری ما توانسته‌ایم تمامی اطلاعات معماری مربوط به چنین بنایی را مورد بررسی قرار دهیم. تا شما بیشتر با طراحی یک ایستگاه قطار آشنا شوید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده