پروژه آماده موزه با طراحی زیبا و نوین

19,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

5 فروش تاکنون

پروژه آماده موزه با طراحی زیبا و نوین با داشتن مدارکی نظیر فایل اتوکد و رندر و پوستر زیبا نمونه ای کامل برای ارائه در طرح 3 معماری می باشد.

امروزه به دلیل اینکه آثار و اشیاء تاریخی و با ارزشی در دست انسان هاس منفعت طلب و سود جو دست به دست و به کشور های خارجی قاچاق میشود وجود مکان هایی که از این اشیاء نگهداری و محافظت کنند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل ما در این بخش به بررسی چنین مکانی خواهیم پرداخت .

پروژه آماه موزه را میتوان یکی از تحقیقات و موضوعات مربوط به پروژه معماری موزه دانست که دانشجویان و معماران دست به ترسیم آن میزنند به همین دلیل آنها برای طراحی و ترسیم پروژه موزه ابتدا به جمع آوری اطلاعاتی در این باره میپردازند به همین خاطر ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه پروژه کامل موزه پرداخته ایم تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم .

پروژه موزه با تمام جزئیات

پروژه آماده موزه را میتوان همواره یکی از پرکاربرد ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به طرح ۳ معماری دانست که اساتید محترم دانشگاه های مختلف سطح کشور برای سنجش و به چالش کشیدن دانش و اطلاعات معماری دانشجویان چنین تحقیقی را برای ترسیم و ارائه به کلاس بر عهده آنان قرار می دهند به همین دلیل آنها در ابتدای طراحی و ترسیم پروژه موزه به جمع آوری اطلاعات بسیار جامعی درباره ویژگی ها و کاربرد های چنین مکانی میپردازند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات به جامع ترین و زیبا ترین پلان موزه ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پروژه کامل موزه توانسته ایم به خوبی برای کمک به دانشجویان معماری تمامی امکانات و فضا های مختلف چنین مکانی را ترسیم کنیم .

موارد مرتبط با پروژه معماری موزه

پروژه کامل موزه

پروژه آماده موه که ما در این بخش از مطالب وب سایت تخصصی آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر و بهتر تمامی ریزفضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداخته ایم را میتوان همواره یکی از جامع ترین و زیبا ترین پروژه موزه موجود در سطح اینترنت دانست که ما با استفاده از بهترین اطلاعات معماری مربوط به طراحی موزه ها و امکانات مورد نیاز آن توانسته ایم به خوبی به ترسیم چنین پروژه ای بپردازیم تا شما دانشجویان و معماران عزیز بتوانید با تهیه و استفاده از این پروژه معماری اطلاعات جامعی درباره موزه و چگونگی طراحی آن به دست بیاورید و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پروژه های خود استفاده کنید و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید .

ما در این پروژه آماده معماری موزه به خوبی توانسته ایم تمامی بخش ها و ریزفضا های موجود و مورد نیاز چنین مکان فرهنگی را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های چنین مکانی آشنا شوید . موزه ها همواره مهم ترین مکان های فرهنگی و تاریخی محسوب میشوند که اشیاء و آثار باارزش و تاریخی در آنها نگهداری و به نمایش عموم گذاشته میشود البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که موزه ها دارای کاربری های متفاوتی می باشند که بر اسا این نوع کاربری آنها نیز به نمایش آثار مختلف میپردازند به همین دلیل شما عزیزان باید در طراحی های خود به این نکته توجه داشته باشید تا به بهترین پروژه و پلان معماری دست پیدا کنید .

البته ما نیز برای کمک به دانشجویان معماری توانسته ایم در این پروژه آماده موزه تمامی مراحل طراحی صفر تا صد موزه را بگنجانیم تا شما عزیزان بیشتر با نوع طراحی چنین بنا هایی آشنا شوید . ساختمان این پروژه در محیطی دایره شکل و با استفاده از ساختمان های به شکل نیم دایره ساخته و طراحی شده است که دارای لایه بندی می باشد و هرکدام از این لایه ها به همدیگر ارتباط دارند نمای بیرونی آنها نیز دارای رنگ بندی متفاوتی می باشد که باعث جذاب تر شدن این پروژه شده است همچنین ما در اطراف ساختمان نیز فضای سبزی را نیز ترسیم کرده ایم که باعث زیبایی بیشتر این طرح شده است .

موارد موجود در پروژه آماده موزه

 • فایل اتوکد بصورت کامل
 • ۷ رندر زیبا و با کیفیت تری دی مکس
 • ۲ پوستر زیبا و حرفه ای

پلان های ترسیمی پروژه معماری موزه

 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان طبقه زیر زمین ( پارکینگ )
 • نمای جنوبی
 • مقطع A-A
 • پرسپکتیو داخلی ( آمفی تئاتر )
 • پرسپکتیو داخلی ( سالن مطالعه )
 • پرسپکتیو داخلی ( اداری )
 • پرسپکتیو داخلی ( آبدار خانه )
 • پرسپکتیو خارجی ( ورودی اصلی سایت )
 • دید منظر

با دانلود پروژه آماده موزه از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نیاز خود را که به صورت کاملا تخصصی ترسیم شده است را به صورت آنی و فوری دریافت کنید زیرا ما در این پروژه کامل موزه توانسته ایم تمامی اطلاعات مربوط به امکانات و فضا های چنین مکانی را ترسیم کنیم تا شما با الگو برداری از آن به جامع ترین پلان های ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده