نمونه طرح مجموعه اقامتی اداری با تمام مدارک

29,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه معماری مرکز اقامتی اداری در طرح و حجم زیبا با داشتن مدارک در این بخش خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

نمونه طرح مجموعه اقامتی اداری یکی دیگر از تحقیقات و طرح معماری مرتبط با موضوع، پروژه معماری مجتمع اداری و پروژه معماری مجتمع اقامتی می باشد. همواره برای دانشجویان و معماران طراحی و ترسیم مکان هایی که دارای چند کاربری هستند، از سختی و دشواری های زیادی برخوردار هستند. به این خاطر شما اگر قصد دارید تا برای طرح های مختلف معماری به طراحی و ارائه چنین پروژه هایی بپردازید، باید ابتدا اطلاعات کامل و جامعی را در این باره به دست بیاورید.

تا با این اطلاعات به دست آورده بتوانید به یک طرح زیبا و قابل اجرا دست پیدا کنید. البته در این بخش از سایت تخصصی معماری آرچکت به ارائه پروژه معماری مجموعه اقامتی اداری با تمام مدارک معماری پرداختیم، تا اطلاعات بسیار دقیقی را در اختیار شما قرار دهیم.

پروژه معماری مجموعه اقامتی اداری

انجام پروژه های معماری مربوط به مقاطع تحصیلی مختلف برای دانشجویان معماری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا با ارائه یک طرح استاندارد و قابل اجرا می توانند به نمرات و نتایج خوبی دست پیدا کنند و مقاطع تحصیلی را طی کنند. البته اساتید مختلف نیز برای به چالش کشیدن اطلاعات معماری دانشجویان طراحی و تهیه چنین پروژه آماده مجموعه اداری اقامتی را بر عهده آنان قرار می دهند. به این خاطر شما عزیزان دانشجو باید در وهله اول به جمع آوری اطلاعاتی درباره کاربرد این نوع مکان ها و فضا های مختلف ان بپردازید. تا از این طریق بتوانید اطلاعات بسیار خوب و جامعی را به دست بیاورید، و از این اطلاعات در تحقیق و پروژه خود استفاده کنید.

پروژه اماده اقامتی اداری

در این بین ما به ارائه پروژه کامل مجموعه اداری اقامتی پرداختیم، که در آن تمام مدارک معماری لازم به این پروژه گنجانده شده است. تا شما عزیزان معمار بتوانید با استفاده از این طرح عالی بیشتر با فضاها و امکانات مربوط به این گونه بنا ها آشنا شوید. و بتوانید از این اطلاعات در سایر پروژه ها و پلان معماری موجود استفاده کنید، و نتایج بسیار خوبی را به دست بیاورید.

موارد مرتبط با پروژه

نقش مجموعه های اقامتی اداری در بافت شهری

امروزه در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه به صورت بسیار بهینه و خوبی از فضاهای شهری استفاده می کنند. تا با این کار بتوانند با کمبود مسکن و مکان های اداری مبارزه کنند، به این خاطر معماران و مهندسین شهرسازی استفاده از مجموعه های چند کاربری را به مردم پیشنهاد می کنند. زیرا در این مجموعه ها می توان با یک طراحی درست و صحیح و نهایت استفاده از زمین مسکونی نیاز های سکونت و سایر خدمات مورد نیاز را برطرف کرد. در این بین یکی از پرکاربردترین مجموعه های موجود مجموعه اداری اقامتی می باشد، که در ان خانه ها مسکونی در کنار دفاتر اداری وجود دارد. و از فضا و امکانات موجود نهایت استفاده شده است، تا این دو کاربری بدون مزاحمت برای یکدیگر در کنار یک قرار بگیرند.

ویژگی های پروژه کامل مجموعه اداری اقامتی

نمونه طرح مجموعه اقامتی اداری که ما در این بخش از وب سایت معماری به ارائه ان پرداختیم، را می توان یکی از بهترین و زیباترین پروژه های موجود در سطح اینترنت دانست. این پروژه به صورت کلی از ۵ حجم متفاوت تشکیل شده است، که ساختمان اصلی در مرکز ۴ حجم دیگر قرار گرفته است. حجم مرکزی دارای ۴ طبقه همراه با همکف می باشد، که فضاهای مختلف متناسب با یکدیگر در این طرح قرار گرفته اند. ۴ حجم و ساختمان دیگر نیز با تقارن با یکدیگر در اطراف ساختمان اصلی قرار گرفته اند، که آنها نیز دارای فضا ها و امکانات خاصی می باشند. نمای بیرونی ساختمان نیز بسیار زیبا و خاص می باشد که باعث جذابیت دو چندان این پروژه شده است. همچنین در اطراف ساختمان برای زیبایی بیشتر از درختان مختلف و فضاهای سبز استفاده شده است.

مدارک موجود

  • فایل اتوکد
  • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزار رویت
  • شیت بندی زیبا و حرفه‌ای

شیت های ترسیمی طرح کامل مجموعه اداری اقامتی

  • پلان طبقه همکف
  • پلان طبقه اول
  • پلان طبقه دوم
  • پلان طبقه سوم
  • پلان طبقه چهارم
  • پلان مبلمان طبقات

در این مطلب ما به ارائه طرح آماده مجموعه اداری اقامتی با تمام مدارک معماری لازم پرداختیم، تا دانشجویان عزیز را با طراحی چنین پروژه هایی آشنا کنیم. در این پروژه تمام اطلاعات مربوط به چگونگی طراحی فضا ها و امکانات مورد نیاز این مکان گنجانده شده است، تا شما با استفاده و الگو برداری از این طرح بتوانید اطلاعات خوبی را به دست بیاورید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده