پاورپوینت سبک معماری پارتی و پارسی

3,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

5 فروش تاکنون

پاورپوینت سبک معماری پارتی و پارسی راجع به این دو سبک مهم از تاریخ معماری ایران اطلاعات کامل و تحلیل بنا های ساخته شده به این و سبک را داراست که این فایل کامل در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پاورپوینت سبک معماری پارتی و پارسی را می تواند از مهم ترین تحقیقاتی دانست که اساتید برای گسترش دانش دانشجویان و معماران بر عهده آنان قرار می دهند و دلیل این امر نیز آشنایی آنها با تاریخ گذشته ایران می باشد زیرا این گونه سبک معماری در دوران شکوفایی اقتصادی و معماری ایران صورت گرفته است . شما عزیزان برای تهیه پاورپوینت سبک معماری پارتی و پارسی باید در ابتدا اطلاعات کاملی درباره چگونگی به وجود آمدن و نحوه استفاده از این سبک زیبا را داشته باشید تا بتوانید تحقیقی مناسب از نمونه پاورپوینت سبک های معماری ارائه دهید . ما در این بخش به معرفی پاورپوینت سبک پارتی و پارسی در قالب ۳۵ اسلاید کامل می پردازیم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

پاورپوینت تحلیل سبک معماری پارتی و پارسی

پاورپوینت سبک معماری پارتی و پارسی یکی از تحقیقاتی می باشد که دانشجویان برای کسب نمرات بیشتر به کلاس های درس ارائه می دهند به همین دلیل طراحی و تنظیم آن کاری سخت و طاقت فرسا محسوب می شود زیرا باید در طراحی این گونه پروژه ها دانشجویان و معماران در وهله اول اطلاعات کامل و جامعی از تمام ویژگی های ابن نوع سبک معماری داشته باشند و تمامی فضا ها و امکانات موجود در این نوع سبک را شناسایی کرده و سپس در تحقیقات خود به کار ببرند . ما در طراحی پاورپوینت سبک پارتی و پارسی توانسته ایم تمامی اطلاعات لازم برای این نوع سبک معماری را جمع آوری کرده و در اختیار دانشجویان و علاقه مندان قرار دهیم .

سبک معماری پارتی و پارسی

در طراحی پاورپوینت سبک معماری پارتی و پارسی که یکی از مهم ترین پاورپوینت های سبک معماری می باشند دانشجویان و معماران باید با دقت بسیار زیادی عمل کنند تا بتوانند یک تحقیق بی نقص را آماده ارائه کنند . سبک پارتی و پارسی هر دو یکی از سبک هایی می باشند که در گذشته آثار بسیار زیادی با استفاده از این گونه سبک ها طراحی و معماری شده اند به همین دلیل شناخت ویژگی های این سبک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . ما در بخش های قبل نیز به بررسی سبک خراسانی و سبک معماری آذری پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید اطلاعات کاملی از تمامی سبک ها داشته باشید .

پاورپوینت بررسی معماری پارتی و پارسی

پاورپوینت بررسی معماری پارتی و پارسی

سبک پارتی یکی از سبک های مربوط به دوره حکومت اشکانیان یعنی پارت ها می باشد به همین دلیل اسم پارتی را برای آن برگزیده اند . سبک معماری پارتی تا دوران قرن چهارم موجود بوده است اما آثار زیادی از زمان حکومت اشکانیان که مبدا سبک پارتی هستند به جای نمانده است . در طراحی ها و ساخت ساختمان های سبک پارتی خلاقیت بسیار بالایی وجود دارد و شما نمیتوانید دو اثر ساخته شده را مشابه به همدیگر پیدا کنید . آثار بسیار زیادی مانند طاق گرا و معبد آناهیتا که مربوط به دوران پارت می باشد در مناطق غربی ایران و کرد نشین یافت می شود و این امر نشان دهنده این است که پارت ها حضوری فعال در این مناطق داشته اند . سبک پارتی دارای ویژگی های منحصر بفرد و خاصی می باشد که در ادامه به آنها توجه می کنیم :

  • استفاده از طرح های گوناگون در طراحی و ساخت
  • درونگرایی با استفاده از میانسرا
  • استفاده از ارتفاع زیاد در بنا برای زیبایی
  • جفت سازی در نیایشگاه‌ ها و کاخ‌ های پذیرایی  جفت سازی در کاخ‌ های مسکونی و خانه‌ ها

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل سبک معماری پارتی و پارسی از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . ما در این پاورپوینت ۳۵ اسلایدی تمامی اطلاعات مربوط به سبک پارتی و پارسی را گنجانده ایم تا شما عزیزان بتوانید نهایت استفاده را از این گونه تحقیقات ببرید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده