پروژه ترمینال مسافربری با طراحی بسیار جذاب

29,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

0 فروش تاکنون

پروژه ترمینال مسافربری با طراحی بسیار جذاب میتواند نمونه مناسب و جذابی برای ارائه در طرح معماری ترمینال باشد که با جزئیات کامل در این مقاله ارائه میگردد .

ترمینال های مسافربری همواره یکی از مهم ترین مکان های حمل و نقل می باشند که دانشجویان و معماران عزیز میتوانند در طرح های مختلف معماری دست به طراحی و عرضه آن به کلاس ها درس بزنند البته در طراحی پروژه ترمینا شما باید ویژگی های خاصی را رعایت کنید تا بتوانید به جامع ترین طرح دست پیدا کنید .

پروژه کامل ترمینال مسافربری همواره یکی از طرح ها و تحقیقات مربوط به پروژه معماری ترمینال می باشد که اساتید برای طراحی بر عهده دانشجویان قرار می دهند انها نیز برای کسب نمرات بیشتر دست به طراحی پروژه کامل ترمینال میزنند . ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت برای کمک به دانشجویان در رابطه با طراحی چنین پروژه معماری دست به عرضه پروژه معماری ترمینال مسافربری زده ایم تا شما عزیزان با تهیه ان به کاملترین اطلاعات دست پیدا کنید .

پروژه کامل ترمینال با تمام مدارک

پروژه کامل ترمینال مسافربری را میتوان یکی از پرکاربرد ترین طرح های معماری مربوط به پلان ترمینال دانست که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم های مختلف دست به طراحی و عرضه آن به کلاس های درس میزنند تا بتوانند با کسب نظرات اساتید محترم بهترین نمره های ممکن را به دست بیاورند به همین دلیل آنها ابتدا در طراحی پروژه کامل ترمینال باید به جمع آوری اطلاعات کاملی درباره فضا ها و امکانات مختلف چنین مکانی بپردازند تا با استفاده از این اطلاعات به جامع ترین پلان معماری دست پیدا کنند . ما نیز در این پروژه معماری ترمینال مسافربری توانسته ایم به خوبی تمامی ریز فضا ها و مکان های مورد نیاز چنین مکان هایی را طراحی کنیم تا شما عزیزان بتوانید به بهترین اطلاعات معماری ممکن دست پیدا کنید .

پروژه ترمینال جذاب با جزئیات کامل

پروژه ترمینال جذاب با جزئیات کامل

موارد مرتبط با پروژه ترمینال

پروژه ترمینال مسافربری

پروژه کامل ترمینال مسافربری که ما در این بخش از مطالب سایت تخصصی ارچکت به معرفی و تحلیل فضا ها و امکانات معماری مختلف ان پرداخته ایم کاملترین پروژه معماری ترمینال مسافربری موجود در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین اطلاعات معماری و به صورت تخصصی به طراحی آن بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه آن به زیبا ترین طرح ممکن دست پیدا کنید ما در این پروژه ترمینال مسافربری تمامی اطلاعات مربوط به طراحی چنین پروژه ای را گنجانده ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به کاملترین اطلاعات طراحی ممکن دست پیدا کنید و از این اطلاعات در طرح های بعدی خود استفاده کنید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

ما در این پروژه کامل ترمینال مسافربری توانسته یم به خوبی به کاوش و تحلیل تمامی ریز فضا های این ترمینال بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید بهتر با ویژگی های این مکان آشنا شوید . ترمینال ها یکی از مهم ترین مکان های عمومی حمل و نقل بین شهری محسوب می شوند که دارای اهمیت بالایی می باشند به همین دلیل ترمینال های مسافربری به مکان هایی اطلاق می شوند که در آن تعدادی از اتوبوس ها و مینی بوس ها همراه با تمام امکانات وظیفه جابجایی مسافران عزیز را دارند

. امروزه ترمینال های در تمامی شهر های مختلف وجود دارند به همین دلیل چنین مکان های مهمی باید دارای امکانات متلفی باشند تا تمامی نیاز های مسافران را تامین کنند ما نیز در این پروژه کامل ترمینال به خوبی تممی این امکانات را طراحی کرده ایم .

دهیم ما در این پروژه کامل ترمینال مسافربری ما توانسته ایم به خوبی تمامی مراحل طراحی این پروژه کامل ترمینال را آموزش دهیم تا شما عزیزان با تهیه ان به اطلاعات کاملی در این باره دست پیدا کنید . طرح و شکل اصلی ساختمان این ترمینال از شکل هندسی مستطیل الهام گرفته است که تمامی امکانات و اجزای دیگر این ترمینال در حول و داخل آن طراحی شده اند این پروژه دارای طراحی بسیار زیبا و جذابی می باشد که با استفاده از سنگ و شیشه تزیین شده است و نمای بسیار چشم گیری را به وجود آورده است همچنین در اطراف آن سکو های بارگیری و تخلیه مسافران به زیبایی طراحی شده اند تا آنها در عبور و مرور خود با مشکل مواجه نشوند .

موارد موجود در پروژه ترمینال مسافربری

 • فایل اتوکد کامل ترمینال
 • فایل سه بعدی اسکچاپ ترمینال
 • ۳ رندر زیبا و حرفه ای از جهات و زوایای مختلف ترمینال
 • شیت بندی حرفه ای و زیبا
 • فایل لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش psd
 • مدلینگ طرح بصورت فایل pdf
 • تکسچر ها و متریال های بکار گرفته شده در طرح ترمینال

پلان های ترسیمی پروژه معماری ترمینال مسافربری

 • پلان ترمینال
 • پلان مبلمان ترمینال
 • برش A-A
 • برش B-B

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود پروژه ترمینال مسافربری از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت آنی و کامل دریافت کنید . در این پروژه کامل ترمینال ما توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانت حمل و نقل را طراحی کنیم تا شما با استفاده و الگو برداری از آنها بتوانید در تحقیقات و طرح های بعدی خود به زیبا ترین پروژه ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده