10 پلان فاز یک و فاز دو خوابگاه

9,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

مجموعه‌ای کامل از نقشه فاز 1 و 2 خوابگاه برای استفاده شما عزیزان در طرح‌ها آماده شده است که در این بخش ارائه شده است.

دسته بندی ها : برچسب ها : , ,

پلان فاز یک خوابگاه و پلان فاز دو خوابگاه همواره یکی از تحقیقات و پروژه معماری مربوط به موضوع پلان خوابگاه می‌باشد. که اساتید محترم دانشگاه‌های مختلف برای ارزیابی و سنجش میزان اطلاعات معماری دانشجویان، طراحی و تهیه چنین تحقیقی را بر عهده آنان قرار می‌دهند. به این خاطر طراحی و تهیه چنین نقشه فاز یک خوابگاه و نقشه فاز دو خوابگاه نیازمند اطلاعات بسیار خاصی می‌باشد. به این خاطر ما در این بخش از سایت معماری ارچکت به عرضه ۱۰ پلان فاز یک و فاز دو خوابگاه پرداخته‌ایم تا شما بتوانید با استفاده از آنها به اطلاعات بسیار جامعی دست پیدا کنید.

خوابگاه‌ها همواره یکی از مهمترین مکان‌هایی می‌باشند که طراحی آنها نیازمند به اطلاعات بسیار زیادی می‌باشد. به همین دلیل ما با ارائه نقشه فاز۱ و فاز  خوابگاه توانسته‌ایم اطلاعات بسیار جامعی را، درباره طراحی پلان خوابگاه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تا شما بتوانید با استفاده از این اطلاعات به زیباترین طرح‌های ممکن درباره معماری دست پیدا کنید.

نقشه فاز یک خوابگاه و نقشه فاز دو خوابگاه

همانطور که گفتیم پلان فاز ۱ خوابگاه و پلان فاز ۲ خوابگاه یکی از سختترین و در عین حال جذابترین تحقیقات و طرح معماری مربوط به موضوع پروژه معماری خوابگاه می‌باشد. که دانشجویان و معماران عزیز برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به طراحی و ارائه آن به کلاس‌های درس می‌پردازند. البته در این بین طراحی نقشه فاز یک خوابگاه و نقشه فاز دو خوابگاه نیازمند اطلاعات بسیار دقیقی درباره امکانات و فضاهای چنین مکانی می‌باشد. که ما برای کمک به شما دانشجویان و معماران در این ۱۰ پلان فاز یک و فاز دو خوابگاه توانسته‌ایم به خوبی تمامی اطلاعات مربوط به چنین مکانی را بگنجانیم. تا شما بتوانید اطلاعات بسیار جامعی را در این باره به دست بیاورید.

موارد مرتبط با نقشه معماری خوابگاه

پلان فاز یک خوابگاه و پلان فاز دو خوابگاه

پلان فاز یک خوابگاه و پلان فاز دو خوابگاه که ما در این بخش از سایت تخصصی معماری آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر و بهتر تمامی ریز فضاها و امکانات مختلف ان پرداخته‌ایم. را می‌توان همواره یکی از بهترین نقشه فاز یک و فاز دو خوابگاه در سطح اینترنت دانست. که گروه معماری مجرب و با دانش ما توانسته است با اطلاعات معماری درباره مکان‌های اقامتی و همچنین اطلاعاتی درباره امکانات مورد نظر خوابگاه‌ها، دست به تهیه و ارائه چنین پلان معماری بزنند. تا شما بتوانید با تهیه و استفاده از این پروژه بسیار عالی اطلاعات معماری بسیار خاصی را در مورد خوابگاه به دست بیاورید. و از این اطلاعات در دیگ تحقیقات خود نیز بهره ببرید تا به نتایج بسیار عالی دست پیدا کنید.

ما در این نقشه معماری فاز یک خوابگاه و نقشه معماری فاز دو خوابگاه تمامی ریز فضاها و امکانات مورد نیاز یک خوابگاه مرتب و زیبا را طراحی کنیم. همچنین ما ۱۰ پلان فاز یک و فاز دو خوابگاه را تهیه کرده‌ایم که هر کدام در مساحت و ابعاد خاصی هستند. تا شما بتوانید با استفاده از هرکدام از این نقشه‌ها به اطلاعات معماری جالبی درباره خوابگاه دست پیدا کنید. البته در این بین طراحی مکان‌های اقامتی به دلیل داشتن ضوابط و قواعد خاصی که دارا است بسیار مشکل می‌باشد. که ما به صورت دقیق در تمامی این نقشه‌ها ضوابط مربوط به طراحی پروژه خوابگاه را رعایت کرده‌ایم. تا شما با الگوبرداری از این نقشه‌ها بتوانید زیباترین طرح‌های ممکن را ترسیم کنید.

پلان‌های ترسیمی پلان فاز ۱ خوابگاه و پلان فاز ۲ خوابگاه

 • سایت پلان
 • پلان های مبلمان
 • برش‌ها
 • ستون گذاری‌ها
 • پلان شیب بندی
 • نماها
 • بزرگ نمایی از فضا های مهم
 • جدول نازک کاری
 • وال سکشن
 • پلان فونداسیون
 • پلان اندازه گذاری
 • پلان تیر ریزی

۱۰ پلان فاز یک و فاز دو خوابگاه کاملترین تحقیق مربوط به نقشه معماری فاز یک خوابگاه و نقشه معماری فاز دو خوابگاه می‌باشد. که ما به صورت اختصاصی به تهیه و ارائه آن پرداخته‌ایم تا شما بتوانید با استفاده از آنها اطلاعات بسیار جامعی را درباره چگونگی طراحی نقشه خوابگاه به دست بیاورید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده