پاورپوینت و pdf تحلیل خانه شیشه ای فیلیپ جانسون

17,000 تومان25,000 تومان

فروشنده : m.f.architecture

موجود

15 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل معماری خانه شیشه ای فیلیپ جانسون به همراه pdf خانه شیشه ای به صورت مجزا نمونه کاملی از تحلیل بنا های معروف می باشد که در این بخش ارائه می گردد.

دسته بندی ها : , , برچسب ها :

پاورپوینت و pdf تحلیل خانه شیشه ای جانسون یکی دیگر از تحقیقات و مقالات مهم در رابطه با تحلیل بنا های مهم می باشد. همواره تحقیق و ارائه مقالات درباره آثار تاریخی و زیبا برای دانشجویان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. زیرا با این کار علاوه بر اینکه می توانند به نمرات و نتایج خوبی دست پیدا کنند، با سبک های معماری و همچنین فضا های مختلف به کار رفته در آثار معماری آشنا می شوند. و همچنین می توانند از این اطلاعات به دست آمده در سایر طرح ها و پروژه های معماری استفاده کنند.

البته ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به ارائه پاورپوینت تحلیل معماری خانه شیشه ای جانسون در قالب ۵۶ اسلاید و همچنین pdf پرداخته ایم، تا اطلاعات معماری جامعی را در مورد خانه شیشه ای جانسون در اختیار شما قرار دهیم. و به اطلاعات این فایل به دو صورت powerpoint و pdf دسترسی داشته باشید.

pdf تحلیل معماری خانه شیشه ای جانسون

معماری به عنوان یکی از رشته های بسیار مهم و پرطرفدار در ایران و جهان شناخته می شود. که دانشجویان در آن سعی می کنند تا با ارائه طرح های مختلف با استفاده از سبک های معماری جذاب به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. البته در این میان دانشجویان معماری می توانند با مطالعه و تحقیق در مورد آثار تاریخی و بنا های مختلف به اطلاعات جامعی در مورد سبک های معماری و خصوصیات مختلف آنها دست پیدا کنند. در این میان خانه شیشه ای جانسون یکی از مدرن ترین و زیباترین خانه های موجود در جهان شناخته می شود. این خانه توسط فلیپ جانسون یکی از معروف ترین معماران جهان ساخته شده است، که از سبک بسیار مدرن و متفاوتی برای طراحی ان الهام گرفته است.

pdf خانه شیشه ای

خانه شیشه ای از نظر معماری بیرونی و معماری داخلی بسیار جذاب و متفاوت با سایر ساختمان های دیگر می باشد. به این خاطر ما سعی داریم در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با این خانه بسیار زیبا به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه شیشه ای فلیپ جانسون بپردازیم. و در آن سبک معماری و همچنین تمامی فضا های این خانه را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

تحلیل زندگینامه فیلیپ جانسون

شناخت معماران و سبک های آنها همواره برای دانشجویان این رشته بسیار مهم است. زیرا با داشتن اطلاعاتی در این زمینه می توانند از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و طرح های معماری استفاده کنند. فلیپ جانسون به عنوان یکی از برترین معماران در سطح جهان شناخته می شود که توانسته است آثار جذاب و زیادی را طراحی کند. که در تمامی آنها از سبک معماری مدرن و بسیار نوینی استفاده کرده است که باعث تمایز آنها با سایر بنا های معماری شده است. در این بین خانه شیشه ای فلیپ جانسون به عنوان یکی از برترین طرح های او شناخته می شود، که ما در ادامه به صورت دقیق به معرفی آن می پردازیم. البته ما در پاورپوینت تحلیل زندگینامه و آثار فلیپ جانسون به خوبی به معرفی این معمار نامی پرداخته ایم.

تحلیل و معرفی خانه شیشه ای فلیپ جانسون

خانه شیشه ای فلیپ جانسون اولین کار و طرح او بود که در زمین حدود ۱۹ هکتاری خود در نیوکانن ایالت کانکتیکات آمریکا طراحی شد. بعد از این طرح ۱۳ طرح دیگر نیز در اطراف این زمین طراحی و ساخته شدند، که هر کدام از این بنا ها دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی هستند. این خانه در ابعادی حدود ۳۲ در ۵۶ متر مربع ساخته شده است. که ابعاد شیشه ای ۵ در ۵ دور تا دور ساختمان را احاطه کرده اند. به صورتی که فضای داخل خانه از بیرون و فضای بیرون خانه از درون کاملا مشخص است، همچنین ستون های فلزی H شکل در داخل ساختمان وجود دارد. البته داخل خانه از بخش ها و فضا های مختلفی تشکیل شده است، که هر کدام کاربرد خاص به خود را دارند.

پاورپوینت معماری خانه شیشه ای جانسون

این سادگی و مدرنیته بودن باعث شده است تا یک طرح زیبا و جذاب به وجود بیاید. خانه شیشه ای جانسون دارای نور پردازی بسیار ساده و جذابی می باشد، که در شب جلوه بسیار زیبا و منحصر به فردی به ساختمان داده است. البته ما در این مقاله تحلیل خانه شیشه ای جانسون به صورت کامل این خانه و همچنین فضا های مختلف آن را همراه با سایت پلان مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم.

سر فصل های پاورپوینت خانه شیشه ای جانسون

 • توضیحات بنا
 • لکه گذاری
 • حیطه بندی تر و خشک
 • تاسیسات
 • صدا
 • آلودگی و بو و…..
 • حریم ها و دسترسی ها و دید ها
 • همجواری فضا ها و جدول سلسله مراتب فضا ها
 • تحلیل هندسی بنا
 • سایت پلان
 • توضیحاتی در مورد اقلیم بنا
 • پلان و برش بنا
 • و …

در این مقاله پاورپوینت تحلیل خانه شیشه ای فیلیپ جانسون ه همراه پی دی اف مربوطه ما به صورت جامع و دقیق تمام فضا های و امکانات این خانه را همراه با سبک معماری مدرن آن مورد بررسی قرار دادیم. تا شما معماران  دانشجویان عزیز بتوانید با استفاده از این تحقیق با خانه شیشه ای فلیپ جانسون آشنا شوید، و بتوانید اطلاعات بسیار خوبی را در مورد این خانه به دست بیاورید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده

 • نام فروشگاه: m.f.architecture
 • فروشنده : m.f.architecture
 • آدرس: اصفهان
  -
 • هنوز امتیازی یافت نشده است.