پلان مجموعه ورزشی چند منظوره ( اتوکد , رندر )

12,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

پلان مجموعه ورزشی چند منظوره پروژه و طرح زیبا و کارآمدی از طراحی این کاربری می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد .

پلان مجموعه ورزشی چند منظوره را میتوان یکی از سخت ترین و مهم ترین طرح و تحقیقات مربوط به پروژه معماری استادیوم می باشد که دانشجویان و معماران عزیز برای کسب نمرات و نتایج بهتر در طول ترم های متفاوت میتوانند با طراحی و ارائه چنین پلان هایی به کلاس های درس نظر اساتید خود را جلب کنند به همین دلیل آنها در ابتدای طراحی پلان سالن چند منظوره به جمع اوری اطلاعات کاملی درباره ویژگی ها و امکانات مختلف چنین مکان هایی میپردازند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات به بهترین پلان و پروژه ممکن دست پیدا کنند .

به همین دلیل ما در این بخش از سایت معماری آرچکت دست به تهیه و عرضه نقشه سالن ورزشی چند منظوره پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از ان به اطلاعات کاملی در این باره دست پیدا کنید .

نقشه سال ورزشی چند منظوره

پلان مجموعه ورزشی چند منظوره همواره یکی از پر کاربرد ترین طرح ها و پروژه ای معماری مربوط به پلان استادیوم می باشد که اساتید محترم برای سنجش میزان اطلاعات معماری دانشجویان عزیز طراحی چنین طرح هایی را بر عهده آنان قرار می دهند به همین دلیل انان ابتدا اطلاعات کاملی درباره امکانات و فضا های مختلف چنین مکان های مهم و ورزشی به دست می آورند تا بتوانند به کاملترین نقشه سالن ورزشی چند منظوره دست پیدا کنند و با ارائه آن بهترین نمرات ممکن را کسب کنند . ما نیز در این بخش به ارائه و عرضه پلان سالن چند منظوره پرداخته ایم که در آن تمامی اطلاعات معماری چنین طرحی گنجانده شده است تا شما با تهیه ان به اطلاعت جامعی دست پیدا کنید .

موارد مرتبط با نقشه سالن ورزشی چند منظوره

پلان سالن چند منظوره

پلان مجموعه ورزشی چند منظوره کا ما در این مطلب از مطالب سایت ارچکت به معرفی و تحلیل فضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداخته ایم همواره یکی از کاملترین و جامع ترین نقشه سالن ورزشی جند منظوره در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم به صورت اختصاصی و با استفاده از قوانین طراحی معماری به ترسیم بخش های مختلف آن بپردازیم تا شما عزیزان اطلاعات کاملی درباره طراحی چنین مکان هایی به دست بیاورید و از این اطلاعاتت در طرح ها و پلان های دیگر نیز استفاده کنید . مجموعه های ورزشی اغلب به مکان هایی اطلاق می شود که دارای ویژگی ها و امکانات ورزشی متفاوتی می باشند که ویژگی های بسیار خاصی دارند به همین دلیل طراحان عزیز باید در طراحی های خود به این نکات توجه کنند تا بتوانند به بهترین و زیبا ترین ترسیم دست پیدا کنند .

ما در این پلان مجموعه ورزشی چند منظوره توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات ورزشی این مکان را طراحی کنیم تا شما بیشتر با این گونه مکان ها در معماری آشنا شوید . و بتوانند به خوبی در طرح های بعدی خود با اطمینان خاطر به طراحی چنین پروژه هایی معماری بپردازند و با ارائه آنها بتوانند نظر اساتید را جلب کرده و نمرات بسیار عالی را کسب کنند .

این پلان سالن چند منظوره که ما به آموزش طراحی صفر تا صد آن پرداخته ایم دارای ویژگی و کاربرد هایی می باشد که در ادامه به تحلیل آن خواهیم پرداخت . ساختمان پلان مجموعه ورزشی چند منظوره از ۳ سالن ورزشی و مجزای ورزشی فوتسال , بسکتبال و والیبال طراحی شده است که تمامی امکانات مختلف ورزشی و رفاهی مانند خوابگاه و سرویس های بهداشتی در آنها طراحی شده است تا ورزشکاران با مشکلات عدیده ای با مراجعه با چنین مکان هایی روبرو نشوند . در این پلان مکان های تفریحی آبی سر پوشیده در نظر گرفته شده است که ما در طراحی پلان استخر به خوبی به ترسیم بخش های مختلف آن و امکانات مختلف مانند رستوران و پارکینگ پرداخته ایم تا کاملترین نقشه سالن ورزشی چند منظوره را طراحی کرده باشیم .

موارد موجود در پلان مجموعه ورزشی چند منظوره

 • فایل اتوکد بصورت کامل با تمامی جزئیات
 • ۳ رندر زیبا و با کیفیت

پلان های ترسیمی پلان سالن چند منظوره

 • سایت پلان
 • پلان بخش های مختلف این مجموعه
 • پلان رختکن با جزئیات
 • پلان حمام با جزئیات
 • پلان سرویس های بهداشتی با جزئیات
 • پلان پشت بام
 • محوطه سازی
 • ۲ نما
 • ۲ برش

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پلان سالن چند منظوره از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . در این پلان مجموعه ورزشی چند منظوره ما توانسته ایم به خوبی تمامی ویژگی ها و امکانات چنین مکان هایی را ترسیم کنیم تا شما عزیزان با الهام برداری و استفاده از آن بتوانید از این پلان ها در پروژه های معماری متفاوت استفاده کنید و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده