پاورپوینت تحلیل بیمارستان پارس گیلان و بیمارستان ترا پرتقال ( 52 اسلاید کامل )

5,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پاورپوینت بیمارستان ترا پرتقال و بیمارستان پارس گیلان در 52 اسلاید کامل با داشتن تمام جزئیات و اطلاعات در این بخش از سایت ارائه می‌گردد.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان پارس گیلان و بیمارستان ترا پرتقال یکی از کمیاب‌ترین و مشکل‌ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط، به موضوع پاورپوینت آثار معماری دانست. که دانشجویان و معماران عزیز در طول تحصیل خود، در مقاطع مختلف برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به طراحی، و ارائه آن به کلاس‌های درس می‌زنند. البته در این بین طراحی و تهیه چنین تحقیقی نیازمند اطلاعات خاصی می‌باشد. تا دانشجویان بتوانند با استفاده از این اطلاعات جامع‌ترین تحقیق ممکن را طراحی و جمع‌آوری کنند. به این خاطر ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به عرضه پاورپوینت تحلیل بیمارستان پارس گیلان و پاورپوینت تحلیل بیمارستان ترا پرتقال در قالب ۵۲ اسلاید خواهیم پرداخت.

بیمارستان‌ها همواره یکی از مهمترین مکان‌های بهداشتی می‌باشند. که طراحی و تحقیق در مورد آنها نیازمند دقت بسیار زیادی می‌باشد. به این خاطر ما به ارائه پاورپوینت معماری بیمارستان پارس گیلان و پاورپوینت معماری بیمارستان تا پرتقال پرداخته‌ایم. تا اطلاعات معماری جامعی را در مورد چنین مکانی در اختیار شما قرار دهیم.

پاورپوینت معماری بیمارستان پارس گیلان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ترا پرتقال و بیمارستان پارس گیلان یکی از مهمترین و جذاب‌ترین تحقیقات و پاورپوینت معماری می‌باشد. که اساتید محترم دانشگاه‌های مختلف در سطح کشور برای ارزیابی و سنجش میزان دانش و اطلاعات معماری دانشجویان، طراحی و تهیه چنین تحقیقی را بر عهده آنان می‌گذارند. البته در این بین شما باید اطلاعات کافی درباره امکانات و فضاهای مختلف چنین مکانی را داشته باشید. تا به جامع‌ترین پاورپوینت تحلیل بیمارستان پارس گیلان و پاورپوینت تحلیل بیمارستان ترا پرتقال دست پیدا کنید. البته ما نیز برای کمک به شما معماران عزیز به عرضه پاورپوینت معماری بیمارستان پارس گیلان پرداخته‌ایم. تا شما بتوانید با استفاده از این تحقیق به اطلاعات بسیار کاملی دست پیدا کنید.

پاورپوینت نقد و بررسی بیمارستان

پاورپوینت نقد و بررسی بیمارستان

موارد مرتبط با پاورپوینت تحلیل بیمارستان

پاورپوینت معماری بیمارستان ترا پرتقال

پاورپوینت تحلیل بیمارستان پارس گیلان و پاورپوینت تحلیل بیمارستان ترا پرتقال که ما در این بخش از سایت تخصصی معماری آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر آن پرداخته‌ایم. را می‌توان یکی از جامع‌ترین و کاملترین پاورپوینت معماری بیمارستان پارس گیلان و پاورپوینت معماری بیمارستان ترا پرتقال در سطح اینترنت دانست. که گروه معماری مجرب ما توانسته است با استفاده از بهترین اطلاعات معماری مربوط به مکان‌های بهداشتی، و همچنین اطلاعاتی مربوط به امکانات بیمارستان پارس گیلان و بیمارستان ترا پرتقال دست به تهیه و ارائه چنین تحقیقی بزنند. تا شما بتوانید با استفاده از این تحقیق اطلاعات معماری جامعی به دست بیاورید. و از این اطلاعات در پلان معماری مختلف بهره ببرید و نتایج عالی را به دست بیاورید.

قل از اینکه ما به ارائه اطلاعاتی درباره پاورپوینت تحلیل بیمارستان پارس گیلان در اختیار شما قرار دهیم. به صوت جزئی این بیمارستان پیشرفته را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. بیمارستان پارس رشت یکی از مجهزترین بیمارستان‌های کشور شناخته می‌شود. که دارای ویژگی‌ها و امکانات بسیار خاصی می‌باشد. این بیمارستان در زیربنایی به حدود ۳ هزار متر مربع ساخته شده است. که در این فضا تمامی امکانات بهداشتی و درمانی مورد نیاز عموم مردم گنجانده شده است. این پروژه در سال ۲۰۱۶ توسط شاهین حیدری و لیدا الماسی طراحی و ساخته شده است. و بعد از ساخت مورد استفاده مردم قرار گرفته است. البته شما در پاورپوینت طراحی بیمارستان پارس رشت اطلاعات جامع‌تری از این بنا به دست خواهید آورد.

پاورپوینت نقد بیمارستان

پاورپوینت نقد بیمارستان

همچنین بیمارستان ترا پرتقال که یکی از مجهزترین بیمارستان‌های تخصصی در کشور پرتقال شناخته می‌شود. که دارای امکانات بسیار خاصی می‌باشد که عموم افراد جامعه برای درمان به این بیمارستان مراجعه می‌کنند. بیمارستان ترا پرتقال توسط فرناندو سرا و ماریانا پایوا طراحی و ساخته شده است. این بنای بسیار زیبای درمانی در سال ۲۰۱۲ میلادی طراحی و ساخته شده است. و از آن زمان به بعد به ارائه خدمات بهداشتی به مردم می‌باشد. البته شما با مطالعه و تهیه پاورپوینت طراحی بیمارستان ترا پرتقال می‌توانید. اطلاعات جامعی درباره امکانات این بیمارستان به دست بیاورید.

سرفصل‌های پاورپوینت معماری بیمارستان پارس گیلان و بیمارستان ترا پرتقال

 • معرفی بیمارستان‌ها
 • معرفی معماران
 • تاریخ ساخت هر دو مورد
 • زیر بنا
 • تصاویر – نما
 • تصاویر – داخلی
 • میزان نیروی بار مرده و زنده
 • میزان نور گیری فضاها
 • راهرو – مسیر ارتباط داخلی
 • ارتباط بین فضاها
 • دسترسی‌ها: هوایی – اضطراری – مسیر اصلی
 • سایت پلان از هر دو بیمارستان
 • آلودگی صوتی: ملایم – معمولی – زیاد
 • نورگیری در مسیرها
 • طبقه‌ی ۱ از هر دو بیمارستان
 • طبقه‌ی ۲ از هر دو بیمارستان
 • برش از هر دو بیمارستان
 • نما از هر دو بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ترا پرتقال و پاورپوینت تحلیل بیمارستان پارس رشت یکی از کاملترین تحقیقات موجود می‌باشد. که ما توانسته‌ایم با اطلاعات جامع معماری به تهیه و ارائه آن بپردازیم. تا بتوانیم اطلاعات معماری جامعی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده