پاورپوینت تحلیل باغ دولت آباد یزد ( 100 اسلاید )

7,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

20 فروش تاکنون

پاورپوینت تجزیه تحلیل باغ دولت آباد یزد با داشتن 100 اسلاید نمونه فایل کامل و جامعی در رابطه با این موضوع می‌باشد که در این بخش ارائه شده است.

پاورپوینت تحلیل باغ دولت آباد یزد یکی دیگر از مهمترین و سخت‌ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به موضوع پاورپوینت معماری ایرانی می‌باشد. که طراحی و تهیه آن نیازمند اطلاعات بسیار خاص و دقیقی می‌باشد. به این خاطر اساتید محترم دانشگاه‌های مختلف برای ارزیابی اطلاعات دانشجویان طراحی و تهیه چنین تحقیقی را بر عهده آنان قرار می‌دهند. البته طراحی چنین پاورپوینت باغ دولت آباد یزد علاوه بر داشتن اطلاعات معماری نیازمند اطلاعات میدانی نیز می‌باشد. به این خاطر ما برای کمک به شما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به عرضه پاورپوینت معماری باغ دولت آباد یزد، در قالب ۱۰۰ اسلاید کامل پرداخته‌ایم.

معماری ایرانی یکی از زیباترین سبک‌های معماری در جهان می‌باشد. که دارای ویژگی‌های بسیار زیادی می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از این سبک در پروژه‌های خود زیبایی چشمگیری را به پروژه معماری خود بیفزایید. به این خاطر باغ دولت آباد یزد یکی از نمونه‌های معماری ایرانی می‌باشد که شما می‌توانید،با بررسی آن به اطلاعات بسیار دقیقی در این باره دست پیدا کنید.

پاورپوینت باغ دولت آباد یزد

پاورپوینت تحلیل باغ دولت آباد یزد یکی دیگر از تحقیقات و پاورپوینت معماری می‌باشد، که ممکن است شما در هر مقطع تحصیلی با تهیه و طراحی آن روبرو شوید. به این خاطر دانشجویان معماری برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به تهیه و ارائه آن به کلاس‌های درس می‌زنند. البته در این بین تهیه پاورپوینت معماری باغ دولت آباد یزد نیز نیازمند اطلاعاتی درباره سبک معماری و امکانات مختلف ان می‌باشد، تا به بهترین پروژه و تحقیق ممکن دست پیدا کنید. به این خاطر ما به عرضه پاورپوینت باغ دولت آباد یزد پرداخته‌ایم، که در ان تمامی اطلاعات معماری درباره فضاها و سبک معماری خاص چنین باغی گنجانده شده است. تا شما بتوانید با دانستن این اطلاعات و استفاده آن در دیگر تحقیقات خود به نتایج بسیار عالی دست پیدا کنید.

تجزیه تحلیل باغ دولت آباد یزد

تجزیه تحلیل باغ دولت آباد یزد

موارد مرتبط با پاورپوینت باغ

پاورپوینت معماری باغ دولت آباد یزد

یزد به عنوان یکی از کهن‌ترین شهرهای ایران شناخته می‌شود. که دارای آثار باستانی و معماری قدیمی بسیار زیادی می‌باشد. به این خاطر شناخت سبک معماری این بناها می‌تواند بر سطح معماری دانشجویان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. در این بین باغ دولت آباد یزد که ما در پاورپوینت تحلیل باغ دولت آباد یزد به بررسی این بنا پرداخته‌ایم یکی از مهمترین بناها و باغ‌های یزد به شمار می‌رود که دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشد.

پاورپوینت معماری باغ دولت آباد یزد

پاورپوینت معماری باغ دولت آباد یزد

باغ دولت آباد یزد یا همان باغ چهار منار از قدیمی‌ترین باغ‌های ایران به شمار می‌رود که دارای معماری بسیار خاصی می‌باشد. بادگیر عمارت باغ دولت آباد دارای ۳۳/۸ متر ارتفاع می‌باشد. که به عنوان بلندترین بادگیر خشتی در جهان شناخته می‌شود، و دارای زیبایی بسیار خاصی نیز می‌باشد. باغ دولت آباد یزد در سال ۱۱۶۰ هجری قمری و در دوره افشاریه ساخته شده است. این باغ توسط علی رضاییان صباغ معروف به خان بزرگ ساخته شده است. ایشان ابتدا آب را از طریق یک قنات به مساحت ۶۵ کیلومتر به یزد و باغ خود که مرکز دارالحکومه خود بود رساند. باغ دولت آباد ۷۰/۰۰۰ متر مربع مساحت می‌باشد که در آن ساختمان، عمارت و انواع درختان موجود می‌باشد که تمامی اینها باعث جذابیت و زیبایی این باغ شده است.

پاورپوینت تحلیل باغ دولت آباد

پاورپوینت معماری باغ دولت آباد یزد که ما در این بخش از سایت معماری ارچکت به بررسی و تحلیل ان پرداخته‌ایم. یکی از کاملترین و بهترین پاورپوینت باغ دولت آباد یزد در سطح اینترنت می‌باشد. که گروه معماری مجرب و با دانش ما توانسته است با استفاده از اطلاعاتی درباره باغ‌های ایرانی و همچنین فضاهای مختلف آن دست به تهیه و ارائه آن زده‌ایم. تا شما بتوانید با استفاده از این تحقیق اطلاعات بسیار دقیقی را به دست بیاورید، و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پلان معماری استفاده کنید.

سر فصل‌های اصلی پاورپوینت بررسی باغ دولت آباد یزد

 • معرفی بنا
 • بررسی موقعیت جغرافیایی و قرار گیری
 • شیب بندی و دسترسی ها
 • تاریخچه بنا
 • جزئیاتی از مرمت باغ دولت آباد
 • موقعیت مکانی و همجواری ها
 • بررسی ویژگیهای عملکردی بنا
 • اقدامات مرمتی
 • ارائه اطلاعات راجع به مرمت
 • ارائه عکس از قسمت های مختلف
 • باغ دولت آباد از منظر گردشگران و عموم
 • باغ از دیدگاه معمار و مرمت گر
 • تحلیل بخش های مختلف باغ
 • عناصر و اجزا باغ
 • تحلیل باغ اندرونی و بیرونی ( باغ بهشت آیین )
 • ارائه پلان باغ بهشت آیین
 • تصاویر هوایی از باغ
 • و …

پاورپوینت باغ دولت آباد یزد کاملترین تحقیق موجود می‌باشد که شما می‌توانید با استفاده از آن به راحتی به شناخت چنین باغی بپردازید. همچنین شما با استفاده از پاورپوینت باغ دولت آباد یزد اطلاعات معماری زیادی درباره سبک معماری ایرانی به دست خواهید آورد. و خواهید توانست از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پروژه‌های خود بهره ببرید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده