پروژه مجتمع مسکونی طرح 5 با تمام مدارک

35,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

8 فروش تاکنون

پروژه مجتمع مسکونی طرح 5 در طرح و فرم زیبایی با رعایت تمامی استاندارد ها و ضوابط طراحی ترسیم شده است و نمونه موفقی برای ارائه در طرح 5 می باشد .

پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ همواره یکی از سخت ترین و پر کاربرد ترین طرح ها و تحقیقات مربوط به پروژه معماری مجتمع های مسکونی می باشد که دانشجویان و معماران عزیز برای کسب بهترین نمرات و نتایج ممکن کلاسی در طرح ۵ معماری دست به ترسیم آن میزنند به همین دلیل انها ابتدا قبل از طراحی پروژه مجتمع مسکونی باید به جمع آوری اطلاعات کاملی در این باره دست پیدا کنند و بتوانند زیبا ترین و کاملترین طرح ممکن را طراحی کنند .

البته ما نیز در این بخش از سایت معماری ارچکت دست به تهیه و ارائه پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵ پرداخته ایم تا شما دانش آموزان عزیز بتوانید با طراحی چنین پروژه هایی آشنا شوید و اطلاعات بسیار کاملی را نیز به دست بیاورید و در طرح های معماری مختلف از این اطلاعات استفاده کنید .

پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵

پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ را میتوان یکی از مشکل ترین و مهم ترین طرح ها و پروژه های معماری مربوط به پلان مسکونی دانست که اساتید محترم دانشگاه های مختلف در سطح کشور برای طرح ۵ چنین پروژه مجتمع مسکونی را برای ترسیم بر عهده دانشجویان و معماران عزیز قرار می دهند به همین دلیل آنها قبل از طراحی چنین پروژه معماری به جمع آوری اطلاعات مانند فضا ها و امکانات بپردازند تا بتوانند به جامع ترین پروژه ممکن دست پیدا کنند . در پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵ که ما به بررسی و تحلیل آن میپردازیم تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان را در خود جای داده است تا آنها بتوانند با تهیه آنها نهایت اطلاعات را به دست بیاورند .

موارد مرتبط با پروژه مجتمع مسکونی

پروژه مجتمع مسکونی

پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ که ما در این بخش از سایت ارچکت به معرفی و تحلیل فضا ها و امکانات مختلف آن میپردازیم یکی از کاملترین پروژه های مجتمع مسکونی در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم به صورت کاملا اختصاصی به تهیه و ارائه آن به شما عزیزان بپردازیم تا شما بتوانید با تهیه ان به اطلاعات بسیار جامع و کاملی در این باره دست پیدا کنید و در طرح های بعدی خود از این اطلاعات استفاده کنید و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید . مجتمع های مسکونی امروزه یکی از مهم ترین مکان های سکونت افراد جامعه می باشند که بسیار حائز اهمیت می باشند به همین دلیل طراحان باید به خوبی به طراحی آن بپردازند تا ساکنین آنها با مشکلی در این باره روبرو نشوند .

مکان های مسکونی همواره دارای شرایط خاصی می باشند به همین دلیل ما در این بخش به معرفی پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ میپردازیم تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . امروزه ساخت و طراحی مجتمع های مسکونی در سراسر جهان گسترش چشم گیری داشته است که دلیل این امر مهاجرت و مسافرت افراد مختلف از شهر ها و روستا های مختلف به شهر های بزرگ می باشد که این امر باعث کمبود زمین های مسکونی در شهر ها شده است ولی برای این امر ساختمان های چندین طبقه طراحی و ساخته شده اند که علاوه بر تامین محل سکونت افراد مختلف میشود و ساخت چنین خانه هایی نیز هزینه ای بسیار زیادی در بر نخواهد داشت به همین دلایل ساخت این مکان ها و مجتمع های مسکونی در شهر های مختلف رایج شده است .

ما در این پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ معماری توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات مسکونی مورد نیاز ساکنین چنین مکان هایی را طراحی کنیم تا در این باره اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . این پروژه مجتمع مسکونی دارای ویژگی های خاصی می باشد که در ادامه به تحلیل و بررسی آنها خواهیم پرداخت ساختمان این پروژه بر اساس شکل هندسی مستطیل بسیار کشیده طراحی شده است که دارای خمیدگی اندکی نیز می باشد این ساختمان نیز دارای ۳ حجم اصلی با ارتفاع های متفاوت می باشد که در کنار هم قرار گرفته اند و با همدیگر در ارتباط هستند نمای بیرونی ساختمان نیز دارای طرح بسیار جذاب و خاصی می باشد که باعث جذابیت و زیبایی بیشتر طرح شده است .

موارد موجود در پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵

  • فایل اتوکد کامل
  • فایل رویت
  • ۸ رندر با کیفیت و زیبا

پلان های ترسیمی پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵

  • سایت پلان
  • پلان پارکینگ
  • پلان طبقات
  • پلان مبلمان طبقات

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را که به صورت کامل طراحی شده است را آنی دریافت کنید . در این پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح ۵ ما توانسته ایم تمامی اطلاعات طراحی مربوط به این پروژه را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با استفاده از آنها دست به طراحی و ترسیم پروژه های دیگری بزنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده