طرح آماده مجتمع مسکونی با طراحی نوین

19,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

5 فروش تاکنون

طرح آماده مجتمع مسکونی با طراحی نوین شاما مدارکی نظیر فایل اتوکد و رندر و شیت بندی و رساله ای کامل راجع به مجتمعات مسکونی می باشد.

مجتمع های مسکونی همواره یکی از مهم ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به طرح ۵ معماری می باشند که از اهمیت معماری و طراحی بالایی برخوردار می باشند و دانشجویان عزیز باید در طراحی چنین طرح هایی ابتدا اطلاعات کاملی را در اختیار اشته باشند تا بتوانند به بهترین طرح و ترسیم ممکن دست پیدا کنند .

طرح آماده مجتمع مسکونی را میتوان یکی از طرح های مربوط به پروژه معماری مجتمع مسکونی دانست که اساتید محترم برای طراحی بر عهده دانشجویان قرار می دهند به همین دلیل آنها برای طراحی پروژه کامل مجتمع مسکونی به جمع اوری اطلاعاتی در این باه می پردازند ما نیز به این خاطر در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه پروژه طراحی مجتمع مسکونی همراه با تمام مدارک پرداخته ایم .

پروژه طراحی مجتمع مسکونی با تمام مدارک

طرح آماده مجتمع مسکونی را میتوان یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین طرح ها و پروژه معماری مربوط به پلان مسکونی دانست که دانشجویان و معماران عزیز آن را برای طراحی و ترسیم در طرح ۵ معماری انتخاب می کنند تا بتوانند با ارائه کاملترین طرح به بهترین نمرات و نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنند به همین دلیل آنها در وهله اول ترسیم پروژه کامل مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعات کاملی درباره ویژگی ها و کاربرد های چنین مکانی بپردازند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات به زیبا ترین پروژه مجتمع مسکونی ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پروژه طراحی مجتمع مسونی توانسته ایم به خوبی تمامی فضا های مورد نیاز چنین مکانی را طراحی کنیم تا در این باره اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

موارد مرتبط با پروژه مجتمع مسکونی

طرح آماده مجتمع مسکونی

طرح مجتمع مسکونی که ما در این بخش از مطالب وب سایت تخصصی ارچکت به معرفی و تحلیل بیشتر فضا ها و امکانات معماری مختلف آن پرداخته ایم را میتوان یکی از کاملترین و مهم ترین پروژه کامل مجتمع مسکونی در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم به صورت حرفه ای و تخصصی به طراحی بخش ها و فضا های مختلف چنین مکانی بپردازیم تا شما دانشجویان معماری عزیز بتوانید با استفاده از این پروژه به بهترین اطلاعات مربوط به طراحی مجتمع های مسکونی دست پیدا کنید و از این اطلاعات بسیار جامع در طرح ها و پروژه های مجتمع مسکونی دیگر استفاده کنید و به بهترین نتایج ممکن در این باره دست پیدا کنید .

در پروژه کامل طراحی مجتمع مسکونی توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات مختلف چنین مکان هایی را مورد بررسی و کاوش قرار دهیم تا در این باره اطلاعات کاملی را خدمت شما عزیزان قرار دهیم . مجتمع های مسکونی را میتوان یکی از مکان های اقامتی دانست که دارای ویژگی های بسیار خاصی می باشد که ما در این پروژه مجتمع مسکونی توانسته ایم به خوبی به طراحی بخش های مختلف آن بپردازیم امروزه به دلیل افزایش جمعیت اهمیت زیاد چنین مکان هایی که میتواند به راحتی تعداد زیادی از خانوار ها را در خود جای دهد بسیار بشتر به چشم می خورد به همین دلیل شما عزیزان باید بتوانید با استفاده از اطلاعات بالا به طراحی دقیق چنین مکان هایی بپردازید .

در این طرح آماده مجتمع مسکونی توانسته ایم به خوبی تمامی مراحل طراحی امکانات و ریز فضا های چنین مکانی را آموزش دهیم . این پروژه شامل ساختمان های متعددی می باشد که هر کدام با الهام گیری از شکل های مختلفی طراحی و ترسیم شده اند به طور مثال در این پروژه ساختمان های چند طبقه و همکف در کنار یکدیگر طراحی شده اند که فضا های سبز و تفریحی مختلف در دور آنها طراحی شده اند و باعث زیبایی و جذابیت بخش های مختلف چنین پروژه ای شده اند همچنین ما برای کمک به دانشجویان به ارائه رساله مجتمع مسکونی در رابطه با همین پروژه در قالب ۱۷۵ صفحه word پرداخته ایم تا اطلاعات تکمیلی خاصی را در اختیار شما قرار دهیم .

موارد موجود در این پروژه کامل طراحی مجتمع مسکونی

  • فایل اتوکد بصورت کامل
  • ۱۱ رندر زیبا و با کیفیت تری دی مکس
  • پوستر زیبا و حرفه ای
  • رساله بصورت word در ۱۷۵ صفحه

سرفصل های اصلی رساله طراحی مجتمع مسکونی

  • فصل اول : معرفی پروژه
  • فصل دوم : ادبیات موضوع
  • فصل سوم : اقلیم ، فرهنگ و اجتماعاستان ایلام
  • فصل چهارم : تبیین طرح و معماری
  • فصل پنجم : ارائه طرح نهایی و پیشنهادات
  • منابع و ماخذ

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود طرح آماده مجتمع مسکونی از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را که به صورت حرفه ای طراحی شده است را به صورت کامل دریافت کنید زیرا در این پروژه طراحی مجتمع مسکونی توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات مورد نیاز خانوار های چنین مکانی را بگنجانیم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده