پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی با تمام مدارک

32,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی نمونه ای کامل و زیبا از طراحی این کاربری می باشد که با داشتن جزئیات و مدارک کامل در این مقاله ارائه میشود .

پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی را میتوان یکی از سخت ترین و کمیاب ترین پروژه های مروط به پلان نمایشگاه ها دانست که برای طراحی نیازمند دقت و اطلاعات بالای معماری می باشد به همین دلیل اساتید محترم برای سنجش دانش و اطلاعات معماری دانشجویان چنین طرحی را برای انجام و ترسیم بر عهده آنان میگذارند . شما عزیزان برای در طراحی چنین پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی ابتدا اطلاعاتی پایه از چگونگی و کارکرد این مکان به دست بیاورید تا بتوانید کامل ترین طرح ممکن را طراحی کنید . به همین دلیل ما برای کمک به شما عزیزان در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به معرفی پروژه کامل مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

پروژه کامل مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی

پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی را میتوان یکی از نادر ترین طرح های مربوط به مراکز تحقیقاتی و نمایشگاهی دانست که دانشجویان برای کسب نمرات بیشتر دست به طراحی و ارائه ان به کلاس های درس میزنند . به همین دلیل شما عزیزان باید در وهله اول طراحی و ترسیم چنین پروژه ای باید به شناخت مکان ها و امکانات مورد نیاز آن بپردازید تا بتوانید با استفاده از ان اطلاعات محیطی زیبا و آرام را به وجود بیاورید . ما نیز در طراحی پروژه کامل مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی توانسته ایم به خوبی به طراحی بخش های مختلف این مکان بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با الگو برداری و استفاده از ان به طراحی بهترین پروژه ممکن بپردازید .

طراحی مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی با جزئیات

طراحی مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی با جزئیات

پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی

پروژه  مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی که ما به طراحی ان پرداخته ایم یکی از زیبا ترین و کاملترین پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی در سطح اینترنت می باشد که ما در این بخش به تحلیل و تجزیه اختصاصی آن پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی را درباره چگونگی ساخت چنین مکانی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . این طرح تلفیقی از دو کاربری می باشد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی ها و کاربرد های خاصی می باشند که ما در این پروژه به تلفیق این ویژگی ها با هماهنگی و ارتباط کامل در کنار یکدیگر پرداخته ایم . به همین دلیل ما در ادامه به توضیحاتی درباره ویژگی ها و کاربرد های این دو کاربری میپردازیم .

مراکز تحقیقاتی اغلب به مکان های خصوصی و دولتی اطلاق می شود که دارای کاربرد های مختلف آزمایشگاهی می باشند که دارای امکانات و فضا های خاصی می باشند که شما باید در طرح های خود به این ویژگی ها توجه داشته باشید . مراکز نمایشگاهی نیز به مکان های عمومی اطلاق می شود که در ان به نمایش آثار مختلف میپردازند . به همین مراکز تحقیقاتی و نمایشگاهی به مکانی گفته میشود که در ان به آزمایش های مختلف میپردازند و حاصل ازمایش های خود را در نمایش و دید عموم قرار می دهند به همین دلیل پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی دارای اهمیت علمی بسیار بالایی می باشد .

ما در طراحی و ترسیم پلان معماری پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی توانسته ایم به طراحی بهترین طرح ممکن بپرازیم . طرح بیرونی و اصلی این ساختمان از اشکال هندسی مستطیل شکل اهام گرفته شده است که سایر اجزا در حول آن طراحی شده اند . نمای بیرونی ان نیز با استفاده از فرم های بسیار زیبای فانتزی طراحی و ترسیم شده که دارای جذابیت و چشم گیری بسیار زیادی می باشد . در اطراف ان نیز درختان و فضای سبز به کار رفته شده است که باعث کامل تر شدن طرح شده است .

موارد موجود در پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی

 • فایل کامل اتوکد
 • تکسچر ها و متریال های استفاده شده در طراحی پروژه
 • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزار اسکچاپ
 • ۵ رندر حرفه ای و زیبا از زوایا و بخش های مختلف
 • شیت بندی حرفه ای و زیبا
 • فایل لایه باز فتوشاپ PSD
 • مدلینگ طرح بصورت PDF

پلان پروژه کامل مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی

 • پلان طبقات
 • پلان بخش های مختلف
 • پلان مبلمان طبقات و بخش ها
 • پلان آکس
 • پلان شیت بندی
 • برش A-A
 • برش B-B

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی از وب سایت معماری ارچکت فایل مورد نظر خودتان را به صورت کامل و فوری دریافت کنید . در پروژه کامل مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی ما توانسته ایم به خوبی به طراحی فضا ها و امکانات مختلف بپردازیم که شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با استفاده از این پروژه از صفر تا صد ترسیم مکان های مختلف پروژه مرکز تحقیقاتی و نمایشگاهی اطلاع داشته باشید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده