پروژه آماده معماری مجتمع مسکونی با تمامی مدارک

19,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

پروژه آماده معماری مجتمع مسکونی با تمامی مدارک همچون فایل اتوکد دو بعدی و فایل سه بعدی تری دی مکس و پوستر و … خدمت شما عزیزان ارائه میگردد.

مجتمع های مسکونی همواره یکی از مهم ترین مکان های سکونتی محسوب میشوند که دارای ویژگی ها و کاربرد های بسیار خاصی می باشند که در آن میتوان تعداد زیادی از خانوار ها ساکن شوند و به زندگی خود بپردازند به این دلیل ما در این بخش به بررسی و ترسیم مجتمع مسکونی پرداخته ایم تا اطلاعات معماری جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

پروژه آماده معماری مجتمع مسکونی را میتوان یکی از موضوعات مرتبط با پروژه معماری مجتمع مسکونی دانست که اساتید برای طراحی بر عهده دانشجویان قرار می دهند به همین دلیل آنها نیز برای طراحی پروژه مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعاتی در این باره میپردازند به این خاطر ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه پروژه دانشجویی مجتمع مسکونی همراه با رساله پرداخته ایم .

پروژه مجتمع مسکونی

پوژه آماده معماری مجتمع مسکونی را میتوان همواره یکی از پرکاربرد ترین و مهم ترین موضوعات و پروژه معماری مربوط به پلان مجتمع مسکونی دانست که دانشجویان و معماران عزیز در طرح ۵ معماری و برای کسب بهترین نتایج و نمرات ممکن دست به تهیه و ارائه آن به کلاس های درس میزنند به همین دلیل انها در وهله اول طراحی و تهیه پروژه مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعات جامعی درباره ویژگی ها و کاربرد های چنین مکانی میپردازند تا به بهترین و زیبا ترین پروژه ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پروژه دانشجویی مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات مربوط به چنین مکانی را بگنجانیم .

موارد مرتبط با پروژه دانشجویی مجتمع مسکونی

پروژه دانشجویی مجتمع مسکونی

پروژه مجتمع مسکونی که ما در این بخش از مطالب وب سایت تخصصی آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر و بهتر تمامی ریزفضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداخته ایم را میتوان همواره یکی از جامع ترین و بهترین پروژه مجتمع مسکونی در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین اطلاعات معماری درباره مجتمع های مسکونی و همچنین امکانات و فضا های به تهیه و عرضه چنین پروژه ای پرداخته ایم تا شما معماران عزیز بتوانید با تهیه و استفاده از ان به جامع ترین اطلاعات معماری در این باره دست پیدا کنید و از انها در دیگر تحقیقات و پلان های معماری خود بهره ببرید .

ما در این پروژه آماده معماری مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری مربوط به بخش ها و فضا های مورد نیاز و موجود در چنین مکانی را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر با کاربری و ویژگی های این گونه مکان ها آشنا شوید . مجتمع های مسکونی در چندین دهه اخیر به خصوص در کلان شهر ها و شهر های پر جمعیت گسترش یافته است زیرا این مجتمع های مسکونی میتوانند به راحتی تعداد زیادی از خانوار ها را در خود جای دهند و مشکل کمبود مسکن و زمین مسکونی را حل کنند به این دلیل ما نیز در این مطلب به ترسیم چنین مکان مهم مسکونی پرداخته ایم تا اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

البته ما در این طرح آماده معماری مجتمع مسکونی برای کمک به دانشجویان و معماران عزیز توانسته ایم تمامی مراحل ترسیم و طراحی امکانات مورد نیاز چنین مکانی را آموزش دهیم تا شما با ویژگی های طراحی چنین مکانی بیشتر آشنا شوید . ساختمان این پروژه با استفاده از طرح بسیار جذابی طراحی شده است که در اطراف آن چند ساختمان ویلایی و همچنین آپارتمان های مسکونی گنجانده شده است که باعث جذابی پروژه شده اند همچنین نمای بیرونی ساختمان که دارای چشمگیری زیادی می باشد که با استفاده از شیشه و سنگ تزیین شده است همچنین برای کمک به شما عزیزان یک رساله ۱۷۵ صفحه ای word مرتبط با این پروژه گنجانده شده است .

موارد موجود در پروژه آماده مجتمع مسکونی

 • فایل اتوکد آپارتمان مسکونی
 • فایل اتوکد ویلا های موجود
 • رندر های مربوطه
 • فایل تری دی مکس
 • پوستر
 • رساله مسکونی ۱۷۵ صفحه ای

سرفصل های اصلی رساله معماری مجتمع مسکونی

 • فصل اول : معرفی پروژه
 • فصل دوم : ادبیات موضوع
 • فصل سوم : اقلیم ، فرهنگ و اجتماعاستان ایلام
 • فصل چهارم : تبیین طرح و معماری
 • فصل پنجم : ارائه طرح نهایی و پیشنهادات
 • منابع و ماخذ

با دانلود پروژه آماده معماری مجتمع مسکونی فایل مورد نظر حود را که به صورت حرفه ای طراحی شده است را به صورت آنی و فوری دریافت کنید زیرا ما در این پروژه دانشجویی مجتمع مسکونی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری مربوط به چنین مکانی را بگنجانیم تا شما با الگو گیری از آنها به بهترین طرح های ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده