پروژه مجتمع مسکونی با مدارک کامل

19,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه مجتمع مسکونی با مدارک کامل نمونه طرح زیبایی از مجتمع مسکونی طرح 5 می باشد که بنا به نیاز شما عزیزان میتواند در طرح مربوطه مورد استفاده قرار گیرد .

مجتمع های مسکونی را میتوان یکی از پر کاربرد ترین بحث های موجود در معماری دانست که دانشجویان عزیز باید در طرح ۵ معماری دست به طراحی و عرضه ان به کلاس های درس بزنند . طراحی چنین مکان هایی دارای ویژگی ها و کاربری های خاصی می باشد که دانشجویان عزیز باید به انها توجه کنند تا بتوانند به زیبا ترین طرح مجتمع مسکونی دست پیدا کنند .

پروژه مجتمع مسکونی نیز همواره یکی از طرح ها و تحقیقات مربوط به پروژه معماری مجتمع مسکونی می باشد که اساتید بر عهده دانشجویان قرار می دهند به همین دلیل انها باید در برای طراحی پروژه طراحی مجتمع مسکونی اطلاعات کاملی را به دست بیاورند . ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به عرضه پروژه کامل مجتمع مسکونی پرداخته ایم .

پروژه کامل مجتمع مسکونی

پروژه مجتمع مسکونی که ما در این بخش به معرفی آن میپردازیم همواره یکی از طرح ها و پروژه معماری مربوط به پلان مسکونی می باشد که دانشجویان و معماران عزیز در طول دوران تحصیل و در طرح ۵ معماری برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به طراحی و عرضه آن به کلاس های درس میزنند به همین دلیل انها باید برای تهیه پروژه طراحی مجتمع مسکونی ابتدا اطلاعات کاملی درباره ویژگی ها و کاربرد های این مکان را جمع اوری کنند تا بتوانند به جامع ترین پروژه ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز توانسته ایم در طراحی پروژه کامل مجتمع مسکونی اطلاعات کاملی را درباره چگونگی طراحی و ترسیم فضا های مختلف چنین بنایی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا شما به بهترین اطلاعات معماری در این باره دست پیدا کنید .

موارد مرتبط با پروژه معماری مجتمع مسکونی

پروژه طراحی مجتمع مسکونی

پروژه مجتمع مسکونی که در این بخش ما به معرفی و تحلیل تمامی ویژگی های فضا ها و امکانات معماری مختلف آن پرداخته ایم یکی از جامع ترین پروژه کامل مجتمع مسکونی در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با بهترین اطلاعات معماری به طراحی اختصاصی این پروژه بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از آن به کاملترین اطلاعات در این باره دست پیدا کنید و از این اطلاعات در طرح ها و پلان های معماری دیگر استفاده کنید و بتوانید به بهترین نتایج ممکن نیز دست پیدا کنید .

مجتمع های مسکونی به دلیل اینکه مهم ترین مکان سکونت افراد جامعه می باشد دارای ویژگی های خاصی می باشد که ما در این پروژه توانسته ایم به خوبی به طراحی این ویژگی ها بپردازیم تا کاملترین پروژه ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

ما در این پروژه مجتمع مسکونی توانسته ایم به خوبی تمامی اطلاعات طراحی مربوط به فضا ها و امکانات معماری چنین مکانی را بگنجانیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه آن به خوبی با چگونگی طراحی چنین پلان هایی آشنا شوید . مجتمع های مسکونی امروزه مهم ترین مکان های سکونت افراد در جامعه محسوب می شوند زیرا به دلیل زیرسازی که دارند میتوانند تعداد زیادی از افراد جامعه را در خود جای دهند .

اما دلیل پیشرفت و گسترش چنین مکان هایی این بوده است که با مهاجرت افراد مختلف به شهر ها و افزایش بی رویه جمعیت مردم با کمبود زمین و خانه های مسکونی روبرو شدند که این گونه مجتمع های مسکونی که دارای واحد ها و طبقات زیادی می باشد به وجود آمدند و توانستند به خوبی تعداد زیادی از افراد را در خود جای دهند .

ما در این پروژه مجتمع مسکونی توانسته ایم با استفاده از اطلاعات بالای معماری خود و به صورت اختصاصی به طراحی این پروژه بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به کاملترین اطلاعات معماری ممکن دست پیدا کنید . ساختمان مجتمع مسکونی این طرح با الگو گیری از شکل هندسی مستطیل طراحی شده است و دارای سه ساختمان مسکونی جداگانه از همدیگر می باشد که سایر اجزای مورد نیاز ساکنین در اطراف و داخل این ساختمان ها طراحی شده است همچنین نمای بیرونی این ساختمان ها دارای زیبایی و طراحی خاصی می باشد که باعث جذابیت بیشتر این طرح شده است . همچنین یک فایل ۱۷۵ صفحه ای word مرتبط با این پروژه ضمیمه طرح شده است تا شما عزیزان با استفاده از آن به اطلاعات تکمیلی در این رابطه نیز دست پیدا کنید .

موارد موجود در پروژه مجتمع مسکونی

  • فایل کامل اتوکد
  • ۱۳ رندر زیبا و با کیفیت تری دی مکس
  • شیت بندی
  • رساله word در ۱۷۵ صفحه

سر فصل های رساله مجتمع مسکونی

  • فصل اول : معرفی پروژه
  • فصل دوم : ادبیات موضوع
  • فصل سوم : اقلیم ، فرهنگ و اجتماعاستان ایلام
  • فصل چهارم : تبیین طرح و معماری
  • فصل پنجم : ارائه طرح نهایی و پیشنهادات
  • منابع و ماخذ

شما دانشجویان معماری عزیز میتوانید با دانلود پروژه مجتمع مسکونی از سایت معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را که با استفاده از بهترین اطلاعات معماری طراحی شده است را به صورت کامل و فوری دریافت کنید زیرا در این پروژه کامل مجتمع مسکونی ما توانسته یم تمامی اطلاعات مربوط به فضا ها و امکانات مختلف این مکان را بگنجانیم تا شما عزیزان به خوبی از آنها بهره ببرید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده