پروژه کامل معماری رستوران 2018 با جزئیات و مدارک کامل

38,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه کامل معماری رستوران یکی از کمیاب ترین طرح هایی است که در وب سایت های معماری ارائه میگردد که در وب سایت تخصصی معماری آرچکت نمونه ای کامل از طراحی رستوران ها در این مقاله ارائه میگردد که تمامی مدارک را نیز داراست و یکی از برترین طراحی های رستوران می باشد .

پروژه کامل معماری رستوران ها همیشه یکی از مباحث مهم و جذاب دانشجویی بوده که اساتید میتوانند برعهده دانشجویان قرار می دهند . رستوران ها به مکانی اطلاق می شود که به طبخ غذا و نوشیدنی های مختلف برای مراجعه کنندگان می پردازد . دانشجویان باید برای طراحی پروژه رستوران عمومی تمامی امکانات مورد نظر و استاندارد های لازم را رعایت کنند تا بتوانند به یک طرح زیبا و بی نقص دست پیدا کنند که پلان رستوران ارائه شده در این مقاله طرحی بی نظیر و با رعایت تمامی اصول طراحی می باشد . رستوران ها به دلیل اینکه می توانند میزبان تعداد زیادی از مراجعه کنندگان باشند باید دارای ظرفیت مساحتی مناسب باشند که در طرح معماری رستوران معرفی شده در این مقاله از وب سایت معماری آرچکت تمامی این موارد رعایت شده است .

پروژه دانشجویی رستوران

پروژه کامل معماری رستوران می تواند یکی از پر چالش ترین طرح ها و پروژه هایی باشد که دانشجویان و معماران می توانند به ارائه آن بپردازند زیرا باید در پروژه معماری رستوران شناخت بالایی از نوع عملکرد و امکانات پایه آن داشته باشند تا بتوانند به یک طرح زیبا دست پیدا کنند . امروزه انسان ها دارای مشغله های کاری بسیاری می باشند که نمی توانند به پخت غذا بپردازند به همین دلیل برای حل این مشکل مکان هایی به وجود آمده اند که عموم مردم می توانند به آنها مراجعه کرده و نیاز گرسنگی خود را رفع کنند که البته در نوع رستوران ها و کاربرد آنها اختلافات بسیاری وجود دارد .

طرح آماده معماری رستوران

طرح آماده معماری رستوران

به طور مثال بعضی از رستوران ها به فروش غذا های ارزان می پردازند و بعضی دیگر فقط به طبخ غذا های دریایی می پردازند . درگذشته نیز فروش غذا دارای اهمیت بالایی بود که به این صورت افرادی غذا هایی را طبخ کرده و بر روی چرخ های مخصوص به فروش آنها می پرداختند که البته امروزه چنین چرخ هایی برای فروش غذا نیز وجود دارد و بخاطر قیمت مناسبی که دارند عموم مردم میتوانند از آنها استفاده کنند اما پیدایش رستوران ها سبب بروز تحولی در این امر شد به گونه ای که امروزه رستوران ها جای تمامی فضا های خدماتی برای مواد غذایی و وعده های غذایی را گرفته اند .

در طراحی و ترسیم پلان رستوران و پرژه کامل معماری رستوران دانشجویان باید از تمامی اطلاعات معماری خود استفاده کنند تا بتوانند محیطی دارای آرامش برای مراجعه کنندگان ایجاد کنند . ساختمان اصلی این پروژه معماری رستوران به صورت شکل هندسی مستطیل می باشد که در دو طبقه طراحی شده است . نمای بیرونی ساختمان رستوران دارای شکلی فانتزی و جذاب می باشد که میتواند توجه هر بیننده ای را به خود جلب کند . در اطراف رستوران نیز برای زیبایی آن از فضای سبز استفاده شده است که باعث زیبایی پلان معماری این مورد طرح کلی پروژه رستوران شده است .

موارد موجود در پروژه کامل رستوران

 • فایل اتوکدی کامل
 • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزار اسکچاپ
 • ۴ عدد رندر زیبا و حرفه ای
 • فایل لایه باز فتوشاپ psd
 • شیت بندی با کیفیت و حرفه ای
 • مدلینگ طرح بصورت pdf

پلان های ترسیمی پروژه رستوران

 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان مبلمان طبقات
 • ۳ نما
 • برش

شما عزیان می توانید با دانلود پروژه رستوران از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر یعنی پرژه کامل معماری رستوران را با تمام امکانات تعریف شده دریافت کنید . رستوران ها دارای جنبه های فرهنگی هستند به این صورت که با طبخ یک غذای خاص به معرفی فرهنگ یک منطقه و کشور می پردازند به همین دلیل رستوران ها می توانند دارای اهمیت بالایی در اشاعه و گسترش فرهنگ یک منطقه داشته باشند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده