نمونه طرح مجتمع مسکونی ( اتوکد – پوستر – رساله )

14,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

نمونه طرح مجتمع مسکونی با داشتن مدارکی نظیر فایل اتوکد و پوستر و رساله ای بصورت word در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد.

مجتمع های مسکونی یکی از پرکاربرد ترین موضوعات مربوط به پروژه های معماری می باشند که از ارزش بالایی در معماری برخوردار می باشند زیرا دانشجویان با طراحی آن میتوانند عیار خود را مشخص کنند به همین دلیل ما در این بخش به معرفی و ترسیم مجتمع مسکونی پرداخته ایم تا شما عزیزان بیشتر با طراحی چنین مکانی آشنا شوید .

طرح مجتمع مسکونی را میتوان همواره یکی از موضوعات مرتبط با پروژه معماری مجتمع مسکونی دانست که دانشجویان و معماران دست به تهیه آن میزنند به همین دلیل آنها برای تهیه پروژه طراحی مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعاتی در این باره میپردازند به این خاطر ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به عرضه پروژه کامل مجتمع مسکونی همراه با مدارک و رساله پرداخته ایم .

پروژه طراحی مجتمع مسکونی

طرح مجتمع مسکونی را میتوان همواه یکی از پرکاربرد ترین و مهم ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به پلان مجتمع مسکونی دانست که اساتید محترم دانشگاه های سطح کشور برای به چالش کشیدن دانشجویان و معماران عزیز در طرح ۵ معماری طراحی چنین پروژه ای را بر عده آنان قرار می دهند به همین دلیل آنها در وهله اول ترسیم و تهیه پروژه طراحی مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعات جامعی درباره ویژگی ها و کاربرد های مجتمع های مسکونی میپردازند تا به بهترین طرح ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز برای کمک به معماران عزیز در این پروژه کامل مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات مربوط به چنین مکانی را بگنجانیم .

نمونه طراحی مجتمع مسکونی

نمونه طراحی مجتمع مسکونی

موارد مرتبط با طرح مجتمع مسکونی

طرح کامل مجتمع مسکونی

طرح مجتمع مسکونی را که ما در این بخش از مطالب وب سایت تخصصی ارچکت به معرفی و تحلیل بیشتر و بهتر تمامی ریزفضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداخته ایم را میتوان همواره یکی از جامع ترین و مهم ترین پروژه طراحی مجتمع مسکونی در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین اطلاعات معماری مربوط به مجتمع های مسکونی و همچنین امکانات مورد نیاز چنین فضاهایی به طراحی و عرضه چنین تحقیقی بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از آن به بهترین اطلاعات معماری ممکن دست پیدا کنید و از این اطلاعات در دیگر طرح ها و پلان معماری خود بهره ببرید .

در طرح مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری مربوط به فضا ها و بخش های مورد نیاز و موجود در چنین مجتمع مسکونی را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر و بهتر با کاربری های این مکان ها آشنا شوید . مجتمع های مسکونی به دلیل اینکه میتوانند به راحتی تداد زیادی از خانوار های نیازمند به خانه را در خود جای دهند از اهمیت بسیار خاصی در بافت شهری امروزی برخوردار شده اند زیرا با این نوع خانه میتوان جمعیت زیاد شهر ها را صاحب مکان استراحت و زندگی کرد به همین دلیل ما نیز در این بخش به ترسیم چنین سازه ای پرداخته ایم تا اطلاعاتی را نیز در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

همچنین ما برای کمک به شما عزیزان معماری در این طرح مجتمع مسکونی به خوبی توانستهایم تمامی مراحل طراحی امکانات و بخشهای مورد نیاز چنین مکانی را بگنجانیم تا شما باطراحی این گونه بنا ها و طرح های بعدی خود بهتر آشنا شوید . ما در این پروژه توانسته ایم به خوبی برای شکل اصلی این ساختمان شکل هندسی دایره را در نظر بگیریم که خانه ها به صورت میدانی در حول یک طرح تشکیل شوند و زیبایی خاصی را به پروژه ببخشند همچنین ما فضا های مورد نیاز مسکونی را نیز در داخل و بیرون محوطه به خوبی رعایت کرده ایم و ما برای کمک به شما عزیزان یک رساله ۱۷۵ صفحه ای word  را که مرتبط با این پروژه می باشد ضمیمه طرح کرده ایم .

موارد موجود در پروژه مجتمع مسکونی

  • فایل اتوکد بصورت کامل
  • پوستر
  • رساله word 175 صفحه ای

سرفصل های اصلی رساله مجتمع مسکونی

  • فصل اول : معرفی پروژه
  • فصل دوم : ادبیات موضوع
  • فصل سوم : اقلیم ، فرهنگ و اجتماعاستان ایلام
  • فصل چهارم : تبیین طرح و معماری
  • فصل پنجم : ارائه طرح نهایی و پیشنهادات
  • منابع و ماخذ

با دانلود طرح مجتمع مسکونی از سایت معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت فوری و آنی دریافت کنید زیرا ما در این پروژه کامل مجتمع مسکونی توانسته ایم با به روز ترین و جامع ترین اطلاعات مربوط به طراحی به تهیه چنین پروژه ای بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با الگو برداری از آن به بهترین پروژه های معماری دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده