شیت معماری psd ( شیت شماره یک )

9,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

0 فروش تاکنون

شیت های لایه باز معماری برای آن دسته از عزیزانی که فرصت کافی برای شیت بندی طرح و پروژه خود ندارند بهترین گزینه می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد .

دسته بندی ها :

شیت معماری psd که ما در این مطلب به معرفی بیشتر آن به شما عزیزان میپردازیم یکی از مهم ترین مباحثی می باشد که دانشجویان عزیز در طول ترم های متفاوت با آن روبرو می شوند به همین دلیل اساتید محترم برای طرح های مختلفی که دانشجویان و معماران عزیز برای کارهای پایان ترم انتخاب کرده اند به طور معمول دو شیت بندی از آنها می خواهند به همین دلیل شما عزیزان باید اطلاعات کامل و الگویی جامع را باید در اختیار داشته باشید تا بتوانید با استفاده از آنها به راحتی و زیبا ترین شکل ممکن به طراحی شیت بندی های لایه باز خود بپردازید . ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت برای کمک به دانش آموزان دست به تهیه شیت لایه باز فتوشاپ زده ایم تا آنها بهترین شیت بندی ممکن را در اختیار داشته باشند .

شیت لایه باز معماری

همانطور که گفتیم شیت معماری psd یکی از سخت ترین کار هایی می باشد که اساتید برای بالا بردن میزان اطلاعات و تجربه دانشجویان بر عهده آنان قرار می دهد . اما به دلیل مشکل بودن طراحی شیت شماره اکثر دانشجویان معماری طراحی این شیت بندی را خود انجام نمی دهند و بر عهده دانشجویان دیگر قرار می دهند . ما نیز برای کمک به دانشجویان عزیز دست به تهیه بهترین و کاملترین شیت معماری psd زده ایم تا تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان و معماران را در رایطه با این نوع طراحی در اختیار آنها قرار بدهیم و بتوانند با الگو برداری و استفاده از این شیت کامل به بهترین اطلاعات ممکن برای کسب بهترین نمرات ممکن بپردازند .

شیت معماری لایه باز شماره یک

شیت معماری لایه باز شماره یک

شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده از شیت معماری psd که ما در این مقاله به تحلیل و بررسی بیشتر آن پرداخته ایم تمام شیت های خود را ببندید و دیگر استرسی درباره سپردن شیت بندی های خود بر عهده دیگران نداشته باشید زیرا در این محصول تمامی اطلاعات مربوط به چگونگی طراحی شیت شماره ۲ گنجانده شده است تا شما بتوانید با تهیه و استفاده از آن بهترین قوانین و قاعده های مربوط به شیت را یادبگیرید و در کار های خود بتوانید بهترین شیت های ممکن و مربوط به پروژه خود را ترسیم کنید .

ویژگی های شیت معماری psd

  • استفاده از این فایل بصورت مداوم با پرداخت یک بار هزینه
  • استفاده برای شیت بندی انواع پروژه ها همچون اداری و مسکونی و ورزشی و ….
  • قابلیت تایپ تکست و متن راجع به پروژه در قسمتی از شیت برای ارائه توضیحات
  • قابلیت تغییر رنگ و پس زمینه و …
  • حذف و اضافه کردن موارد موجود
  • و بسیاری از اطلاعات دیگر مورد نیاز معماران

شما عزیزان می توانید با دانلود شیت معماری psd از سایت معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت کامل دریافت کنید و به راحتی و در کمترین زمان ممکن شیت بندی پروژه موزد نظر خود را انجام دهید و شیت بندی فوق العاده ای برای طرح خود داشته باشید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده