شیت لایه باز معماری ( شماره 2 )

9,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

0 فروش تاکنون

شیت لایه باز معماری جهت تسریع امر شیت بندی و زیبایی شیت ارائه شده برای پروژه در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

دسته بندی ها :

همواره طراحی شیت های یک طرح و پروژه دارای اهمیت بسیار بالایی بودند به همین دلیل دانشجویان و معماران برای کسب بهترین نمرات و نتایج ممکن دست به تهیه و طراحی بهترین شیت های مربوط به پروژه خود میپردازند . زیرا کیفیت و زیبایی شیت یک طرح و پروژه نمایان گر کیفیت آن پروژه می باشند به همین دلیل ما در این بخش به ارائه شیت لایه باز معماری پرداخته ایم تا بهترین اطلاعات ممکن و مربوط به چگونگی طراحی شیت های مختلف یک طرح را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بتوانید با تهیه و استفاده از این محصول بی نظیر از سایت معماری آرچکت اطلاعات مورد نیاز خود را به دست بیاورید و در طرح های خود دست به طراحی زیبا ترین شیت ها بزنید .

فایل لایه باز شیت بندی با تمام جزئیات

شیت لایه باز معماری که ما در این بخش به معرفی آن میپردازیم یکی از کاملترین شیت بندی های موجود در اینترنت می باشد که ما توانسته ایم به صورت اختصاصی به تهیه و عرض آن بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید از اطلاعات موجود در آن نهایت استفاده را در طرح های خود و شیت بندی های مربوط به پروژه های مختلف ببرید . شیت بندی یک طرح و پلان معماری آخرین مرحله و در عین حال پر چالش ترین مرحله موجود در طراحی پروژه معماری می باشد زیرا شما عزیزان باید بتوانید با دقت و دانش معماری خود به طراحی تمامی ریز فضا ها و امکنات موجود در این پروژه بپردازید تا با ارائه ان به کلاس ای درس بهترین نمرات ممکن را کسب کنید .

شیت معماری لایه باز شماره 2

شیت معماری لایه باز شماره ۲

شیت لایه باز که همواره همراه طرح ها و پروژه های مختلف خدمت اساتید محترم عرضه می شود نشان دهنده کیفیت کار دانشجویی می باشد به همین دلیل معماران و دانشجویان برای کسب بهترین نمرات اغلب چنین شیت بندی ها را خود انجام نمی دهند و بر عهده دیگران رار می دهند و اغلب با استرس این مواجه هستند که آیا نمره دلخواه و مد نظر خود را به دست می آوریم . اما شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده از این شیت بندی لایه باز که خدمت شما ارائه داده این به خوبی به چگونگی طراحی و ترسیم شیت طرح های مختلف بپردازید و با ارائه ان به کلاس های درس بهترین نمرات و نتایج ممکن را به دست بیاورید .

ویژگی های شیت لایه باز معماری شماره ۲

  • قابلیت بکار گرفته شدن این فایل برای انواع پروژه ها اعم از تجاری و ورزشی و مسکونی و …
  • چینش رندر ها و موارد بر اساس موارد ایده آل خود
  • قابلیت تغییر رنگ و skin
  • قابلیت حذف و اضافه کردن موارد جدید
  • بکار گیری این شیت برای چندین طرح و پروژه با پرداخت یک بار هزینه
  • و بسیاری دیگر از ویژگی ها

شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده از شیت لایه باز معماری از فروشگاه معماری ارچکت تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را برای طراحی شیت بندی پروژه معماری متفاوت به دست بیاورید و دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه زیاد برای طراحی  چنین پروژه هایی نداشته باشید و به خوبی بتوانید به کاملترین و زیبا ترین شیت بندی ها دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده