پاورپوینت تحلیل شهر شیراز ( 292 اسلاید )

7,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

19 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل شهر شیراز تنظیم شده در 292 اسلاید اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با شهر شیراز دارد که در این مقاله بصورت کامل تقدیم حضورتان میگردد .

پاورپوینت تحلیل شهر شیراز را می توان یکی از سخت ترین تحقیقات مربوط به تحلیل فضا های شهری دانست که اساتید محترم برای بالا بردن میزان اطلاعات معماری آنها بر عهده آنان قرار می دهند زیرا شناخت معماری چنین شهر هایی می تواند بر نوع و سبک معماری دانشجویان تاثیر گذار باشد . به همین دلیل آنها برای تهیه پاورپوینت شیراز باید ابتدا به جمع آوری اطلاعات کاملی بپردازند تا به یک تحقیق جامع دست پیدا کنند . ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت برای کمک به دانشجویان عزیز در رابطه با انجام چنین تحقیقی دست به عرضه پاورپوینت تحلیل شیراز در قالب ۲۹۲ اسلاید زده ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این تحقیق تمامی اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید .

پاورپوینت تحلیل شیراز با تمام جزئیات

پاورپوینت تحلیل شهر شیراز که ما در این بخش به معرفی و تحلیل آن میپردازیم اغلب یکی از پر چالش ترین تحقیقاتی می باشد که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم و برای کسب بهترین نمرات ممکن به کلاس های درس ارائه می دهند به همین دلیل آنها برای اینکه بتوانند بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند باید اطلاعات کاملی را مانند ویژگی های این شهر و نوع سبک معماری ان را به دست بیاورند تا با گنجاندن این اطلاعات بتوانند بهترین و جامع ترین تحقیق ممکن را به وجود بیاورند . ما نیز توانسته ایم در پاورپوینت شیراز تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان را درباره معماری و آثار باستانی موجود در این شهر را در آن بگنجانیم تا دانشجویان با تهیه این فایل به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنند .

پاورپوینت معماری شیراز

پاورپوینت معماری شیراز

موارد مرتبط با پاورپوینت شیراز

پاورپوینت شیراز

شیراز یکی از بزرگترین شهر های ایران می باشد که ما در پاورپوینت تحلیل شهر شیراز به بررسی تمامی بخش های مختلف این شهر مانند معماری شیراز , اقلیم شیراز , آثار باستانی شیراز و بسیاری دیگر از اطلاعات مورد نیاز دانشجویان پرداخته ایم . پاورپوینت شیراز کاملترین تحقیق موجود در سطح اینترنت می باشد که شما عزیزان می توانید با خیال آسوده برای بالا بردم اطلاعات معماری خود از آن استفاده کنید . شهر شیراز یکی از کلان شهر های ایران می باشد که در طول دوران دارای اهمیت های سیاسی و اقتصادی بسیار زیادی بوده است به طور مثال این شهر به دلیل اینکه در طول دوران محل حکومت دولت های مختلف بوده است دارای آثار باستانی بسیار زیادی می باشد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

شیراز را می توان مرکز استان فارس دانست که ما در پاورپوینت تحلیل شهر شیراز به بررسی بیشتر این شهر پرداخته ایم . این شهر در قسمت جنوبی رشته کوه زاگرس و در اتفاع ۱۴۸۶ متری از سطح دریا قرار دارد و آب و هوای نسبتا کوهستانی و معتدل این ناحیه باعث این شده است تا پادشاهان در زمان های قدیم این مکان را برای زمان های خوشگذرانی خود انتخاب کنند و در فصل هایی از سال در این شهر اقامت کنند . در طول تاریخ نیز به عنوان پایخت کشور ایران انتخاب شده است به طور مثال در زمان حکومت هخامنشیان این شهر به عنوان پایتخت کشور عظیم ایران شناخته می شده است .

این پایتخت بودن شهر شیراز در مقطعی از تاریخ باعث به وجود آمدن مکان های باستانی زیادی در این شهر شده است که ما در پاورپوینت تحلیل شهر شیراز به تحلیل این آثار باستانی بسیار جذاب پرداخته ایم . مهم ترین آثار جامانده در این شهر را می توان تخت جمشید دانست که بر اثر حمله لشکر رومیان این بنای باشکوه که نماد حکومت هخامنشیان بوده است ویران شده است و امروزه بخش هاییی از این کاخ به جا مانده است . در شیراز آثار باستانی زیادی وجود دارد که ما در ادامه مطلب به تحلیل و معرفی بیشتر آنها خواهیم پرداخت تا شما اطلاعات کافی از پاورپوینت شیراز به دست بیاورید و در تحقیقات خود از آن اطلاعات استفاده کنید .

ارگ کریم خان شیراز

ارگ کریم خان شیراز یکی از مهم ترین آثار باستانی معماری ایرانی می باشد که در مرکز شهر شیراز قرار گرفته است . امروزه این بنا بیشتر جنبه توریستی و گردشگرس دارد که بیشتر مردم برای دین این آثار باستانی که در پاورپوینت تحلیل شهر شیراز به بررسی انها پرداخته ایم به این شهر مراجعه می کنند . ارگ کریم خان در دوران حکومت زندیه و در زمان ۱۷۶۷ میلادی به دستور کریم خان زند ساخته شده است زیرا شهر شیراز در آن زمان پایتخت حکومت زندیه بوده است . این مکان در زمان حمله ی پهلوی به حکومت زندیه دچار آسیب هایی شد که بعدها به ترمیم انها پرداختند .

باغ نارنجستان قوام

باغ نارنجستان قوام نیز یکی دیگر از مهم ترین بنا های باستانی شهر شیراز می باشد که ما در پاورپوینت شیراز به تحلیل و بررسی بیشتر این بنا پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . این باغ در دوران حکومت قاجاریه و در تاریخ ۱۲۵۲ساخته شده است این ساختمان محل سکونت خانواده قوام الملک یکی از خانواده های با منصب شهر شیراز بوده است که با استفاده از معماری سنتی ایرانی ساخته شده است و در آن از گچ بری ها و کاشی کاری های بسیار زیبایی استفاده شده است که این کار باعث جذابیت بیشتر این ساختمان شده است . در اطراف این بنا درختان نارنجی نیز قرار دارد که به این دلیل به آن باغ نارنجستان قوام گفته می شود .

موارد موجود در فایل پاورپوینت تحلیل شهر شیراز

  • پاورپوینت آثار تاریخی شهر شیراز در ۱۱۸ اسلاید
  • پاورپوینت تاریخ شهر شیراز در ۵۳ اسلاید
  • پاورپوینت محله های شیراز در ۴۴ اسلاید
  • پاورپوینت اقلیم شهر شیراز در ۴۰ اسلاید
  • پاورپوینت خصوصیات مردم شهر شیراز در ۳۲ اسلاید

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل شهر شیراز از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . در این پاورپوینت تحلیل شیراز تمامی اطلاعات مربوط به معماری , اقلیم و آثار باستانی شیراز گنجانده شده است تا شما بتوانید با استفاده از انها در تحقیقات خود به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده