کاملترین پلان مرکز خرید ( اتوکد , رندر )

6,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پلان مرکز خرید میتواند به عنوان نمونه ای مدرن و نوین از طراحی این مورد با داشتن مدارک و جزئیات کامل خدمتتان ارائه گردد .

مرکز خرید یا همان مجتمع تجاری همواره یکی از مکان های مهم خرید و فروش کالاها و اجناس مورد نیاز مردم جامعه می باشد مه باید دارا ویژگی های خاصی باشد تا عموم مردم بتوانند به راحتی به ان مراجعه کنند و به تهیه مواد و کالا های مورد نیاز خود بپردازند که به این خاطر ما در این پلان توانسته ایم تمامی این اطلاعات را بگنجانیم .

پلان مرکز خرید همواره یکی از تحقیقات و طرح های مربوط به پروژه مجتمع تجاری می باشد که دانشجویان در ترم های مختلف به ترسیم آن میپردازند به همین دلیل انها برای طراحی نقشه مرکز خرید به جمع اوری اطلاعاتی در این باره میپردازند و ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به معرفی و عرضه پلان کامل مرکز خرید همراه با اتوکد و رندر پرداخته ایم .

نقشه مرکز خرید با تمام جزییات

پلان مرکز خرید را میتوان یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به پلان مجتمع تجاری دانست که اساتید محترم دانشگاه های مختلف سطح کشور برای سنجش و به چالش کشیدن دانش و اطلاعات معماری ئانشجویان عزیز طراحی و ترسیم چنین مکانی را در ترم های مختلف بر عهده انان قرار می دهند به همیندلیل آنان برای اینکه به کاملترین و زیبا ترین پلان ممکن دست پیدا کنند در وهله اول طراحی نقشه مرکز خرید به جمع آوری اطلاعاتی در این باره میپردازند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات به جامع ترین پروژه و طرح ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پلان کاملمرکز خرید به خوبی توانسته ایم به ترسیم بخش های مختلف چنین مکانی بپردازیم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

پلان کامل مرکز خرید

پلان مرکز خرید که ما در این بخش از مطالب خاص سایت تخصصی آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر ریز فضا ها و امکانات مختلف ان پرداخته ایم را میتوان همواره کاملترین پلان کامل مرکز خرید در سطح اینترنت دانست که ما با استفاده از بهترین اطلاعات معماری در رابطه با مجتمع تجاری توانسته ایم به صورت اختصاصی و با یک کروه مجرب به تهیه و ترسیم این پلان بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از ان به بهترین اطلاعات ممکن در این باره دست پیدا کنید و بتوانید با خیال راحت و آسوده از این اطلاعات کامل در طرح ها و پلان معماری دیگر استفاده کنید و به بهترین نتایج و نمرات ممکن نیز دست پیدا کنید .

ما در این پلان مرکز خرید یا همان مجتمع تجاری توانسته ایم به خوبی تمامی مراحل طراحی امکانات مختلف و مورد نیاز چنین مکان هایی را بگنجانیم تا شماعزیزان بتوانید بهتر و بیشتر با چگونگی طراحی این گونه پروژه های آشنا شوید . مرکز خرید همان مجتع های تجاری محسوب می شوند که دارای فضای بسته و سر پوشیده می باشند و در آن تمامی کالا ها و امکانات مورد نیاز افراد جامعه به فروش میرسد به همین دلیل چنین مکان هایی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و میتواند به راحتی تمامی نیاز های مختلف مردم یک منطقه را رفع کند به همین دلیل باید بتوان در طراحی این گونه مکان ها به بهترین شکل ممکن عمل کرد . البته ما نیز در مطلب پروژه معماری مرکز خرید با طراحی زیبا توانسته ایم تمامی اطلاعات مربوط به چنین مکانی را بگنجانیم تا شما عزیزان بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید .

ما در این پلان کامل مرکز خرید توانسته ایم برای طراحی شکل اصلی این پروژه از شکل هندسی مستطیل استفاده کنیم که در داخل به مغازه ها و حجره های متعددی تقسیم شده است و هرکدام دارای کاربری خاصی می باشند البته امکانات مختلفی مانند فضای سبز و پارکینگ مخصوص مراجعه کنندگان در حول این ساختمان طراحی شده است که باعث کارآمدی بیشتر این طرح شده است .

موارد موجود در پلان مرکز خرید

  • فایل اتوکد بصورت کامل
  • ۸ رندر

پلان های ترسیمی نقشه معماری مرکز خرید

  • پلان مبلمان و اندازه گذاری طبقات
  • پلان موقعیت
  • نمای شمالی
  • نمای جنوبی
  • نمای غربی
  • نمای شرقی
  • برش ها کامل

شما دانشجویان معماری عزیز میتوانید بادانلود پلان مرکز خرید از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را که با استفاده از بهترین اطلاعات طراحی شده است را به صورت فوری و آنی دریافت کنید زیرا ما ر این نقشه مرکز خرید توانستهایم تمامی اطلاعات مربوط به امکانات و فضا های مختلف چنین مکانی را بگنجانیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از ان به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده