نقشه کامل مجموعه ورزشی تفریحی با تمام جزئیات

6,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

5 فروش تاکنون

نقشه کامل مجموعه ورزشی تفریحی در طرح و فرم بی نظیر و زیبایی با همراه داشتن فایل کد کامل و همچنین تعداد 17 رندر زیبا و حرفه ای ارائه میگردد .

پلان مجموعه ورزشی تفریحی همواره یکی از طرح ها و پلان هایی است که دانشجویان در طراحی و ترسیم انها به مشکل برمی خورند به همین دلیل دانشجویان باید در ترسیم چنین مکان هایی تمام دانش و اطلاعات معماری خود را به کار ببرند تا بتوانند به یک طرح بی نظیر دست پیدا کنند . مجموعه ورزشی دارای جنبه های ورزشی و تفریحی می باشد که دانشجویان و معمارا ن باید تمامی این امکانات را در طرح های خود به کار ببرند . در این پروژه مجموعه تفریحی تمامی امکانات مورد نیاز ورزشکاران و مراجعین قرار داده شده است تا پاسخگوی تمامی عموم افراد جامعه باشد .

نقشه مجموعه ورزشی تفریحی با طراحی نوین

پلان مجموعه ورزشی تفریحی همیشه از جانب اساتید و دانشجویان مورد استقبال قرار می گیرد زیرا مجموعه  ورزشی و مجموعه تفریحی به دلیل باز بودن فضا و مکان طراح می تواند به راحتی ایده های خود را پیاده سازی کند و بهترین طراحی را داشته باشد . مجموعه های ورزشی به دلیل کارآیی که دارند باید با تمام دقت طراحی شوند تا تمام امکانات و استاندارد های ممکن برای مراجعین طراحی شود . امروزه اکثر و عموم مردم دچار اضافه وزن مفرط هستند که این اضافه وزن باعث به وجود آمدن انواع امراض در افراد می شود که باعث از بین رفتن سلامت عمومی جامعه می شود . در این پروژه تمامی وسایل لازم برای یک مجموعه تفریحی نیز در نظر گرفته شده است .

پلان مجموعه ورزشی و تفریحی دارای طراحی بسیاری عمیقی برای تمامی فضا های لازم می باشد به این صورت که پلان مجموعه تفریحی را جداگانه از پلان مجموعه ورزشی ترسیم کرده اند . در این مکان بسیار جذاب تمامی امکانات برای انواع ورزش ها در نظر گرفته شده است و هرکدام از رشته های ورزشی دارای یک مکان مجزا از همدیگر هستند . در این پروژه نقشه های تمامی نقاط ورزشی و تفریحی به صورت کامل و با جزییات طراحی شده اند و شامل ۱۷ رندر با کیفیت از پروژه است که باعث کارآیی بیشتر این فایل برای دانشجویان می شود .

پلان های ترسیمی نقشه مجموعه ورزشی تفریحی

  • پلان
  • نما
  • برش
  • ۱۷ عدد رندر

شما دانشجویان عزیز میتوانید با دانلود پلان مجموعه ورزشی تفریحی از سایت تخصصی معماری آرچکت به صورت فوری و آنی فایل را دریافت کرده و از آن استفاده کنید و با بهره گیری از این پروژه بی نظیر در طرح های خود بهترین نمرات را کسب کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده