پروژه کامل ایستگاه مترو با تمام مدارک

45,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه کامل ایستگاه مترو با داشتن جزئیات کامل همچون پلان ایستگاه مترو و تری دی و رندر و شیت و … در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پروژه کامل ایستگاه مترو یکی از سخت ترین و دشوار ترین پروژه هایی می باشد که دانشجویان و معماران می توانند آن را انتخاب کنند . زیرا چنین مکان هایی به دلیل اینکه عمومی می باشد و تمامی افراد جامعه از آنها استفاده می کنند دارای ویژگی ها و امکانات خاصی می باشد که دانشجویان و معماران در ابتدا باید به شناخت آنها بپردازند و سپس با استفاده از اطلاعات به دست آمده بتوانند بهترین پروژه ممکن را طراحی کنند . به همین دلیل ما در این بخش از سایت معماری آرچکت به طراحی و عرضه پروژه معماری ایستگاه مترو پرداخته ایم تا شما عزیزان با تهیه و دانلود پروژه ایستگاه مترو بتوانید به تمامی اطلاعات مورد نیاز چگونگی طراحی بخش های مختلف ایستگاه مترو آشنا شوید .

کاملترین پروژه معماری ایستگاه مترو

پروژه کامل ایستگاه مترو یکی از مهم ترین بحث های مربوط به پروژه معماری ایستگاه قطار و مترو می باشد که اساتید می توانند برای سنجش دانش و اطلاعات دانشجویان چنین طرح هایی را بر عهده آنان قرار دهند . شما عزیزان برای طراحی چنین مکان هایی ابتدا باید اطلاعات بسیار کاملی مانند ویژگی ها و کاربرد های ایستگاه های مترو را به دست بیاورید تا بتوانید با اطلاعات کامل دست به ترسیم چنین پروژه هایی بزنید . به همین دلیل ما برای کمک به دانشجویان دست به طراحی پروژه معماری ایستگاه مترو زده ایم تا انها با تهیه این محصول بی نظیر بتوانند با تمامی امکانات و راه و روش طراحی چنین مکان هایی آشنا شوند و در طرح های خود به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند .

طرح معماری ایستگاه مترو

طرح معماری ایستگاه مترو

پروژه ایستگاه مترو

امروزه ایستگاه های مترو و قطار یکی از مهم ترین مکان های رفت و آمد افراد جامعه محسوب می شوند که نیازمند طراحی بسیار زیبا و حاصی می باشند به همین دلیل ما در پروژه کامل ایستگاه مترو توانسته ایم به خوبی به طراحی بخش های مختلف یک ایستگاه مترو بپردازیم . حمل و نقل از زمان های گذشته برای افراد مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می بود به همین دلیل در زمان های گذشته افراد مختلف جامعه با استفاده از چهارپایان و درشکه به مسافرت و حمل و نقل میپرداختند که این گونه مسافرت ها در زمان های طولانی و با امنیت بسیار پایینی صورت می گرفت که جان و مال افراد نیز در خطر بودند .

بعد ها با گذشت زمان و با انقلاب صنعتی انگلستان قطار های مختلف به وجود آمدند که با استفاده از بخار و ذغال سنگ به فعالیت میپرداختند و همین امر باعث تسهیل حمل و نقل و رفت و آمد افراد از یک نقطه به نقطه دیگری شد . در استفاده از این قطار ها علاوه بر امنیت افراد در کوتاه ترین زمان ممکن نیز به مقصد خود میرسیدند . ایستگاه های مترو که ما در پروژه کامل ایستگاه مترو به تحلیل آن میپردازیم بیشتر مربوط به قطار های مختلف می باشد که در شهر های بزرگ و در داخل یک شهر به فعالیت میپردازد . ایستگاه ها مترو به مکان های توقف گاه مشخص قطار ها گفته می شود که در تقاطع های بسیار مهم و از پیش تعیین شده قرار دارند .

در پروژه کامل ایستگاه قطار ما توانسته ایم به خوبی به ترسیم و بررسی مکان های مختلف و مورد نیاز یک ایستگاه مترو بپردازیم تا مراجعه کنندگان بتوانند به راحتی و سهولت به ایستگاه های مختلف دسترسی داشته باشند و در کوتاه ترین زمان ممکن به ایستگاه مد نظر خود دسترسی پیدا کنند . علاوه بر این امکانات ما به طراحی امکانات دیگر مانند بوفه ها و مکان های استراحت مسافران عزیز پرداخته ایم .

موارد موجود در پروژه معماری ایستگاه مترو

  • فایل کامل اتوکد ایستگاه مترو با شیت های کامل ( پلان ایستگاه و ریل ها و فضا های مختلف بصورت کامل )
  • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزر اسکچاپ
  • ۵ رندر زیبا و با کیفیت
  • شیت بندی حرفه ای و زیبا
  • تکسچر ها و متریال های بکار گرفته در ایستگاه مترو
  • فایل لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش psd
  • مدلینگ طرح بصورت pdf

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پروژه کامل ایستگاه مترو از فروشگاه معماری ارچکت این فایل کامل را بدون هیچ کم و کاستی دریافت کنید . در این پروژه ایستگاه قطار تمامی اطلاعات و فضا های ترسیمی مورد نیاز یک ایستگاه قطار گنجانده شده است که دانشجویان می توانند با الگو برداری و استفاده از انها دست به طراحی بهترین پروژه ممکن بزنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده