پاورپوینت تحلیل دخمه سنگی فخریگاه مهاباد ( 58 اسلاید )

6,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پاورپوینت دخمه سنگی فخریگاه در مهاباد یکی از نمونه سازه‌های سنگی باقیمانده از دوران گذشته می‌باشد که اطلاعات مربوط به آن در 58 اسلاید در این بخش خدمت شما عزیزان ارائه می‌گردد.

پاورپوینت تحلیل دخمه سنگی فخریگاه را می‌توان همواره یکی از مهمترین و سخت‌ترین تحقیقات و طرح معماری مربوط به موضوع پاورپوینت آثار معماری دانست که دانشجویان و معماران عزیز در طول تحصیل خود در مقاطع مختلف دست به تهیه و ارائه آن به کلاس‌های درس می‌زنند. به همین دلیل آنها باید برای تهیه چنین تحقیقی درباره دخمه سنگی فقرگاه ابتدا به شناسایی چنین مکانی بپردازند تا بتوانند با استفاده از بهترین اطلاعات ممکن درباره این مکان دست به تهیه بهترین تحقیق ممکن بزنند به همین خاطر ما در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه پاورپوینت دخمه سنگی فقرگاه در قالب ۵۸ اسلاید کامل پرداخته‌ایم تا بتوانیم اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

پاورپوینت دخمه سنگی فقرگاه

پاورپوینت تحلیل دخمه فخریگاه را می‌توان یکی از کمیاب‌ترین و جذاب‌ترین تحقیقات و مباحث مربوط به پاورپوینت معماری دانست که اساتید محترم دانشگاه‌های مختلف سطح کشور برای به چالش کشیدن اطلاعات معماری دانشجویان طراحی و تهیه چنین تحقیق مهمی را بر عهده آنان قرار می‌دهند. به همین خاطر آنها در ابتدای طراحی و تهیه پاورپوینت معماری دخمه سنگی فقرگاه به جمع آوری اطلاعات جامعی درباره ویژگی‌ها و نوع معماری چنین بنای تاریخی می‌پردازند، تا بتوانند به بهترین پروژه معماری ممکن دست پیدا کنند. البته ما نیز برای کمک به شما عزیزان دست به تهیه و عرضه جامع‌ترین پروژه دخمه سنگی فخریگاه پرداخته‌ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن در این باره دست پیدا کنید.

پاورپوینت بررسی دخمه سنگی فخریگاه

پاورپوینت بررسی دخمه سنگی فخریگاه

پاورپوینت معماری دخمه سنگی فقرگاه

همواره سازه‌های سنگی که از قدمت بالایی برخوردارند یکی از مهمترین آثار معماری شناخته می‌شوند که دانشجویان عزیز باید درباره آنها به تحقیق بپردازند. تا بتوانند به خوبی به شناخت ویژگی‌های معماری چنین بنا‌هایی بپردازند و به اطلاعات معماری خود بیفزایند. پاورپوینت تحلیل دخمه سنگی فخریگاه را که ما در این بخش از مطالب سایت تخصصی معماری آرچکت به بررسی و تحلیل بیشتر تمامی ریز فضا‌ها و ویژگی‌های مختلف این دخمه سنگی پرداخته‌ایم را می‌توان کاملترین و بهترین پاورپوینت دخمه سنگی فخرگاه در سطح اینترنت دانست که تمامی اطلاعات مربوط به چنین بنای تاریخی و مهمی در آن گنجانده شده است و شما می‌توانید با استفاده از این تحقیق به اطلاعات جامع معماری در این باره دست پیدا کنید.

پاورپوینت معماری دخمه سنگی فخریگاه

پاورپوینت معماری دخمه سنگی فخریگاه

دخمه سنگی فقرگاه را می‌توان یکی از مهمترین قبور مربوط به زمان ماد‌ها دانست که در شهر مهاباد واقع شده است. این مقبره در روستای اگریقاش واقع شده است و سالیانه افراد مختلفی برای بازدید به آنجا مراجعه می‌کنند. این مقبره فقریگاه همانطور که در پاورپوینت دخمه سنگی فقرگاه به آن اشاره کردیم دارای دو طبقه دخمه می‌باشد که این دو طبقه توسط چهار ستون سنگی در بالای یکدیگر قرار گرفته‌اند و در داخل این دخمه‌ها سه قبر خالی یافت می‌شود که بنا به تراش‌ها و حجاری‌های مربوط به آن می‌توان به اهمیت بالای این قبور پی برد.

طراحی و تهیه چنین تحقیقاتی مانند پاورپوینت تحلیل دخمه سنگی فخریگاه همواره برای دانشجویان و معماران عزیز از سختی بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. به همین خاطر ما برای راحتی کار آنها دست به تهیه و ارائه پاورپوینت دخمه سنگی فقرگاه پرداخته‌ایم که در آن تمامی اطلاعات مربوط به این بنا گنجانده شده است تا شما بتوانید با الگو برداری از این بنا به بهترین اطلاعات ممکن در این باره دست پیدا کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده