پاورپوینت معماری خانه دیاگون اثر هرتزبرگر ( 31 اسلاید )

4,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

4 فروش تاکنون

پاورپوینت معماری خانه دیاگون اثر هرتزبرگر تنظیم شده در 31 اسلاید کامل با جزئیات و اطلاعات کامل و دقیق در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد .

پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون اثر هرتزرگر را می توان یکی از سخت ترین و کمیاب ترین تحقیقات مربوط به آثار معماری دانست که اساتید محترم م توانند بر عهده دانشجویان و معماران قرار دهند . به همین دلیل شما باید در طراحی و تنظیم چنین پروژه ای از اطلاعات بسیار کامل و باارزشی استفاده کنید تا بتوانید به یک تحقیق جامع دست پیدا کنید و با ارائه آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید . به همین دلیل ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت دست به تهیه و عرضه پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون در قالب ۳۱ اسلاید کامل زده ایم که تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان در آن گنجانده شده است که شما میتوانید با استفاده از آنها به بهترین تحقیق ممکن دست پیدا کنید .

پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون

پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون اثر هرتزبرگر یکی از نادر ترین تحقیقاتی می باشد که دانشجویان برای کسب نمرات بیشتر آن را به کلاس ارائه می دهند . آنها ابتدا باید اطلاعات کاملی را در این باره مانند ویژگی ها و فضا های مختلف این خانه را به دست بیاورند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات به بهترین تحقیق ممکن دست پیدا کنند . ما نیز در این بخش برای کمک به دانشجویان و معماران عزیز دست به تهیه و عرضه پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون زده ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن کاملترین اطلاعات ممکن را به دست بیاورید و در تحقیقات خود از این اطلاعات استفاده کنید و بتوانید به بهترین نتایج و نمرات ممکن دست پیدا کنید .

پاورپوینت بررسی خانه دیاگون اثر هرتزبرگر

پاورپوینت بررسی خانه دیاگون اثر هرتزبرگر

موارد مرتبط با پاورپوینت تحلیل خانه یاگون

خانه دیاگون

پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون اثر هرتز برگر که ما در این بخش به بررسی و تحلیل بیشتر آن پرداخته ایم تا بهترین اطلاعات ممکن را در اختیار دانشجویان و معماران عزیز قرار دهیم را م توان کاملترین پاورپوینت موجود در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم به صورت اختصاصی به تهیه و عرضه آن بپردازیم . خانه دیاگون یکی از مهم ترین آثار هرتز برگر می باشد که او را بیشتر به داشتن سبک های معماری تفاوت می شناسند . او در طراحی این خانه توانسته است با استفاده از سبک معماری بسیار زیبایی به طراحی بخش های مختلف این مکان بپردازد به همین دلیل ما نیز در ادامه مطلب به تحلیل زندگی نامه رتزبرگر و آثار او میپردازیم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

بیوگرافی هرتزبرگر

هرتزبگر را می توان یکی از بزرگترین معماران جهان دانست که ما توانسته ایم در پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون اثر هرتزبرگر به بررسی زندگی نامه این معمار بپردازیم و در این باره نیز اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم . هرتزبرگر در سال ۱۹۳۲ میلادی در شهر آمستردام هلند چشم به جهان گشود . او از همان دوران کودکی علاقه زیادی به طراحی و نقاشی داشت و همین امر باعث شد که او بعد ها پس از به پایان رساندن تحصیلات پایه خود در دانشگاه دلف تا سال ۱۹۵۸ میلادی به تحصیل مشغول شود و بتواند مدارک مختلف دانش معماری را به دست بیاورد . هرتزبرگر را میتوان یکی از معروف ترین ایده پردازهای جهان دانست که ایده های بسیار جذابی را در بین سبک های مختلف معماری جهان پدید آورده است . یکی از معروف ترین آثار طراحی او خانه دیاگون می باشد که ما در ادامه به تحلیل بیشتر آن میپردازیم .

تحلیل معماری خانه دیاگون

خانه دیاگون را میتوان یکی از موفق ترین طرح های ترسیم شده هرتزبرگر دانست که ما توانسته ایم در پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون به بررسی بیشتر امکانات و فضا های این خانه بپردازیم . این مجموعه از خانه در بین سال های ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۱ میلادی طراحی و ساخته شده است . این خانه ها در قسمت جنوبی کشور هلند و در ایالت دلف قرار دارد و دارای زیبایی بسیار زیادی می باشند . همانطور که گفته شد این خانه ها دارای ویژگی های بسیار زیبا و جذابی می باشند که میتوان به ۲.۵ طبقه بودن آن در این بخش اشاره کرد که تمامی امکانات مورد نیاز یک خانه مسکونی در فضا های مختلف این خانه طراحی شده اند و دارای سبک خاص معماری نیز می باشند .

ویژگی بارز خانه دیاگون این می باشد که هر دو طبقه دارای بالکن و سقف مسطحی می باشند که این بالکن ها جذابیت بسیار زیادی را به خانه بخشیده اند . در این خانه دیاگون صاحبخانه ها این اختیار را دارند که به جابجایی فضا های مختلف بپردازند و در صورت لزوم مکانی را کوچک و مکان دیگری را بر حسب نیاز خود بزرگتر طراحی کنند .

اولین فضا ها شامل ورود به خانه , اتاق کار , ذخیره سازی و گاراژ کوچکتر یا بزرگتر فضای در حال حرکت تا نیم طبقه , آشپزخانه این مجموعه نقطه تمرکز آن است . اتاق خصوصی تر را می توان در فضای بالا ایجاد کرد و نیز حمام را می شود در کنارش قرار دهیم . تمامی اطلاعات دیگر مربوط به ین خانه نیز در پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون اثر هرتزبرگر گنجانده شده است .

عناوین اصلی پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون اثر هرتزبرگر

 • بیوگرافی معمار پروژه
 • خانه دیاگون
 • نقشه هوایی
 • تاریخچه خانه دیاگون
 • بستر طرح
 • ارتباطات عمودی
 • فرم بنا
 • ایده اصلی طرح
 • مسیر ارتباطی
 • پلان‌ ها
 • فضا ها
 • تفکیک فضا ها
 • مصالح

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با استفاده از پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون اثر هرتزبرگر که یه صورت اختصاصی توسط سایت معماری ارچکت خدمت شما عرضه میشود می توانید به اطلاعات بسیار جامع و کاملی درباره بخش های مختلف این خانه دست پیدا کنید و آن ها را در تحقیقات خود به کار بگیرید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده