کاملترین پلان مجتمع تجاری ( اتوکد , رندر )

12,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

8 فروش تاکنون

کاملترین پلان مجتمع تجاری ارائه شده در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت نمونه ای زیبا و با داشتن مدارک لازم جهت ارائه می باشد .

طرح ها و پلان های معماری همواره یکی از مهم ترین کار ها و فعالیت های دانشجویی می باشند که اساتید بر عهده دانشجویان قرار می دهند به همین دلیل ما در این بخش به معرفی بیشتر مجتمع تجاری و ویژگی های خاص آن میپردازیم تا شما عزیزان را بیشتر و بهتر با ویژگی های طراحی چنین مکانی آشنا سازیم .

پلان مجتمع تجاری را میتوان یکی از طرح ها و تحقیقات مروط به پروژه معماری مجتمع تجاری دانست که اساتید برای سنجش میزان اطلاعات آنها بر عهده انان قرار می دهند به همین دلیل انها در تهیه و ترسیم نقشه معماری مجتمع تجاری به جمع آوری اطلاعات کاملی در این باره میپردازند به همین دلیل ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به تهیه و عرضه پلان کامل مجتمع تجاری همراه با اتوکد و رندر پرداخته ایم .

پلان کامل مجتمع تجاری با تمام جزییات

پلان مجتمع تجاری را میتوان یکی از پرکاربرد ترین طرح ها و پروژه معماری مربوط به پلان تجاری دانست که دانشجویان و معماران عزیز در طول تحصیل خود در ترم های مختلف و برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به تهیه و ارائه آن به کلاس های درس میزنند به همین دلیل آنها در ابتدای تهیه و طراحی نقشه معماری مجتمع تجاری به جمع اوری اطلاعات جامعی درباره ویژگی ها و کاربرد های مختلف چنین مکانی میپردازند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات به زیبا ترین طرح ها و پلان های ممکن دست پیدا کنند که البته ما نیز در این پلان کامل مجتمع تجاری به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات مربوط به چنین مکان هایی را مورد بررس و ترسیم قرار دهیم تا اطلاعات معماری کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

موارد مرتبط با پلان معماری مجتمع تجاری

نقشه معماری مجتمع تجاری

پلان مجتمع تجاری که ما در این بخش از مطالب وب سایت تخصصی ارچکت به معرفی و تحلیل بیشتر تمامی فضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداخته ایم را میتوان همواره یکی از کاملترین و مهم ترین نقشه معماری مجتمع تجاری در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین اطلاعات و دانش مربوط به معماری و همچنین تسلط کامل بر چگونگی طراحی فضا های مختلف یک مجتمع تجاری به طراحی و ترسیم تخصصی آن بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از آن به کاملترین اطلاعات درباره مجتمع های تجاری دست پیدا کنید و از آنها در طرح ها و پلان معماری دیگر استفاده کنید و بهترین نتایج ممکن را نیز به دست بیاورید .

ما در این پلان مجتمع تجاری به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات مربوط به فضا ها و امکانات مختلف مورد نیاز چنین مکانی را مورد بررسی و کاوش قرار دهیم و سپس به طراحی بخش های مختلف ان بپردازیم تا بتوانید زیبا ترین و جامع ترین پلان ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . امروزه مجتمع های تجاری یا همان پاساژ ها مهم ترین مکان های خرید و فروش کالا ها و اجناس مختلف می باشند که دارای کاربری اقتصادی بسیار مهمی در سطح جامعه می باشند به همین دلیل باید در طراحی چنین مکانی به گونه ای رفتار کرد که نه مشکلی برای خریداران و نه مشکلی برای فروشندگان به وجود بیاید .

البته ما نیز در این پلان مجتمع تجاری به خوبی مراحل ترسیم بخش ها و امکانلت مختلف مورد نیاز چنین مکانی را از صفر تا صد اموزش داده ایم تا اطلاعات کاملی را در این باره دراختیار شما قرار هیم . ساختمان اصلی این پلان و پروژه با استفاده از الهام گیری از شکل هندسی پنج ضلعی طراحی شده است که دارای بخش های مختلفی می باشد که در بالای و حول ساختمان طراحی شده است و زیبایی خاصی را به پروژه بخشیده است همچنین نمای بیرونی ساختمان نیز دارای زیبایی خاصی می باشد که با استفاده از شیشه بسیار جذاب تزیین شده است .

موارد موجود در پلان مجتمع تجاری

  • فایل اتوکد بصورت کامل
  • ۲۰ رندر زیبا و با کیفیت ( رندر داخلی و خارجی )

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود پلان مجتمع تجاری از سایت معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و انی دریافت کند . در این پلان کامل مجتمع تجاری ما توانسته ایم به خوبی تمامی بخش ها و امکانات مختلف مورد نیاز مراجعه کنندگان را طراحی کنیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات معماری در این باره دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده