رساله طراحی یادمان سهراب سپهری ( 220 صفحه )

8,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

0 فروش تاکنون

رساله طراحی یادمان سهراب سپهری تنظیم شده در 220 صفحه بصورت word کاملترین طالاعات راجع به طراحی این کاربری را در اختیار شما قرار میدهد .

دسته بندی ها : ,

کشور ایران را میتوان مهد تمامی شعرای موجود در جهان دانست به همین دلیل در تمامی مناطق و شهر هی مختلف مکان هایی با هنوان یادمان این شعرا ساخته می شود به همین دلیل ما در این رساله به بررسی و تحلیل بیشتر یادمان سهراب سپهری یکی از معروف ترین شاعران معاصر ایران میپردازیم تا اطلاعات کاملی را در این باره به دست بیاورید .

رساله طراحی یادمان سهراب سپهری را میتوان یکی از تحقیقات و طرح های مربوط به رساله معماری دانست که دانشجویان معماری به طراحی و تهیه ان میپردازند به همین دلیل آنها برای تهیه رساله یادمان سهراب سپهری به جمع آوری اطلاعاتی در این باره میپردازند البته ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به عرضه پایان نامه معماری سهراب سپهری در قالب ۲۲۰ صفحه word پرداخته ایم .

رساله یادمان سهراب سپهری

رساله طراحی یادمان سهراب سپهری را میتوان یکی از پرکاربرد ترین تحقیقات و پروژه معماری دانست که اساتید محترم دانشگاه های مختلف سطح کشور برای سنجش و به چالش کشیدن میزان دانش و اطلاعات معماری دانشجویان طراحی و تنظیم چنین رساله ای را بر عهده دانشجویان معماری قرر می دهند به همین دلیل آنها باید در وهله اول تهیه رساله یادمان سهراب سپهری به جمع اوری اطلاعات کاملی درباره ویژگی ها و کاربرد های چنین مکان هایی بپردازند تا با استفاده از این اطلاعات به بهترین و کاملترین رساله و تحقیق ممکن دست پیدا کنند البته ما نیز در این پایان نامه معماری یادمان سهراب سپهری توانسته ایم به خوبی تمامی اطلاعات مربوط به طراحی و ویژگی های چنین مکانی را بگنجانیم .

مطالعات طراحی یادمان سهراب سپهری

مطالعات طراحی یادمان سهراب سپهری

پایان نامه معماری یادمان سهراب سپهری

رساله طراحی یادمان سهراب سپهری که ما در این بخش از مطالب سایت تخصصی ارچکت به معرفی و تحلیل بیشتر فضا ها و امکانات مختلف معماری پرداخته ایم همواره یکی از جامع ترین و مهم ترین رساله یادمان سهراب سپهری در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با استفاده اطلاعات کاملی درباره طراحی چنین مکان هایی و اطلاعاتی درباره زندگی سهراب سپهری به تهیه و عرضه این رساله بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات در این باره دست پیدا کنید و از این اطلاعات در تحقیقات دیگر خود استفاده کنید و بتوانید به بهترین نتایج و نمرات مورد نظر خود دست پیدا کنید .

پایان نامه طراحی یادمان سهراب سپهری

پایان نامه طراحی یادمان سهراب سپهری

ما در این رساله طراحی یادمان سهراب سپهری به خوبی توانسته ایم علاوه بر تحلیل و کاوش زندگی و آثار این شاعر معروف دوره معاصر به کاوش و بررسی تمامی فضا ها و امکانات مختلف چنین مکان فرهنگی و مهمی بپردازیم تا شما عزیزان اطلاعات کاملی را در این باره به دست بیاورید . همواره بنا های یادمان برای شاعران و افراد مشهور طراحی و ساخته می شود به همین دلیل ما نیز در این بخش به معرفی بیشتر طرح یادمان سهراب سپهری میپردازیم . سهراب سپهری را میتوان شاعر , نویسنده و نقاش دانست که در شهر کاشان به دنیا امده است و دارای آثار هنری بسیار زیادی می باشد و البته او به واسطه اشعار گوهر بار خود که دارای سبک نو و متفاوتی بود معروف شد که این آثار و اشعار او به زبان های مختلف جهان ترجمه شده است .

سر فصل های اصلی رساله طراحی یادمان سهراب سپهری

 • چکیده
 • مقدمه

فصل اول : مطالعات اقلیمی و فرهنگی

 • اوضاع جغرافیایی کاشان
 • پیشینه تاریخی کاشان
 • موقعیت روستای باریکرسف

فصل دوم : زندگینامه سهراب سپهری

فصل سوم : ارتباط بین شعر و معماری

فصل چهارم : تعاریف و مفاهیم پایه

 • فرهنگ
 • تعریف فرهنگ
 •  لزوم ایجاد مراکز فرهنگی
 • مشارکت در ایجاد محیط زیست فرهنگی
 • مفاهیم سیاست فرهنگی در ایران
 • گسترش فرهنگ

فصل پنجم : مبانی نظری طرح یادمان سهراب سپهری

فصل ششم : نمونه های متناظر

 • یادمان قیصر امین پور
 • فرهنگ سرای نیاوران
 • فرهنگسرای شفق

فصل هفتم : تحلیل سایت

فصل هشتم : ابعاد و استاندارد ها

 • منابع

با دانلود رساله طراحی یادمان سهراب سپهری فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید در این پایان نامه طراحی یادمان سهراب سپهری ما توانسته ایم به خوبی به عرضه اطلاعاتی درباره این شاعر نامی و یادمان آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا شما با استفاده از آن به بهترین اطلاعات مممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده