pdf آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی

15,000 تومان

فروشنده : معمار آرچ

موجود

2 فروش تاکنون

pdf آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی (تبریز-ولیعصر-خیابان فروغی-کوچه پروین) تمامی اطلاعات در این رابطه و تحلیل محلات ذکر شده را در خود دارد.

دسته بندی ها : , برچسب ها :

pdf آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی به عنوان نمونه فایل تحقیقاتی در این زمینه خدمت شما عزیزان ارائه میگردد که شامل حدود ۱۰ صفحه می باشد و برای این تحقیق مکان به عنوان تبریز ، ولیعصر ، خیابان فروغی ، کوچه پروین در نظر گرفته شده است تا تحلیل بر روی این مکان صورت گیرد. در این فایل علاوه بر تحلیل مکان های ذکر شده محاسبات نیز صورت گرفته است تا فایل کامل و جامعی در این رابطه در اختیار شما عزیزان باشد که این فایل توسط فروشگاه معماری آرچکت در این مقاله خدمتتان ارائه میگردد.

تحقیق آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی

در فایل pdf آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی برای محلات و مناطق در نظر گرفته شده تمامی اطلاعات مورد بررسی واقع شده است. تحلیل محلات و سطح دسترسی به یکدیگر و تحلیل خانه های موجود در هر محله با ذکر تعداد طبقات و نوع و محل قرار گیری و … تماما ارائه شده است. در بخش محاسبات مواردی نظیر مساحت کل کوچه و مساحت هر بخش بصورت مجرا و نمونه های دیگری نظیر کل قطعات ، تعداد قطعات قدیمی ، تعداد قطعات در حال ساخت ، تعداد قطعات جدید و تعداد قطعات خرابه ذکر شده است همچنین برای تراکم و سرانه نیز مواردی نظیر سرانه مسکونی ، سرانه آموزشی ، تراکم خالص و … ذکر شده است تا فایل کامل و جامعی در اختیار شما عزیزان باشد و نمونه تحقیق کاملی در رابطه با تحلیل مبانی برنامه ریزی کالبدی در اختیار داشته باشید.

پی دی اف آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی

پی دی اف آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی

در این بخش از مقالات مربوط به بخش پاورپوینت معماری نمونه فایل کاملی شامل تحقیقی جامع و مناسب برای ارائه خدمت شما عزیزان تقدیم میگردد تا برای استفاده در کار های خود از این نمونه استفاده کنید و یا در جهت الگوبرداری از این فایل استفاده نمایید و نمونه دیگری در این رابطه تنظیم نمایید. این فایل برای اولین بار در فروشگاه معماری آرچکت ارائه میگردد.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: معمار آرچ
  • فروشنده : معمار آرچ
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران -
    تهران
  • هنوز امتیازی یافت نشده است.