نقشه ویلا با تمام جزئیات ( اتوکد , رندر )

6,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

6 فروش تاکنون

پلان ویلای یک طبقه با داشتن امکانات زیبا و منحصر بفردی میتواند نمونه مناسبی برای ارائه در طرح معماری ویلا باشد تا بتوانید نمره مناسبی کسب کنید .

ویلا همواره مهم ترین مکان های تفریحی و اقامتی محسوب می شود که نیازمند طراحی و ترسیم ویژه ای می باشد تا آن را از سایر مکان ها متمایز و جدا کند به همین دلیل ما در این بخش به معرفی پلان ویلا پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به خوبی به چگونگی طراحی این مکان آشنا شوید .

نقشه ویلا همواره یکی از تحقیقات و طرح های معماری مربوط به پروژه معماری ویلا می باشد که اساتید محترم برای طراحی بر عهده دانشجویان قرار می دهند آنها نیز برای طراحی این پلان های ویلایی ابتدا اطلاعاتی را جمع آوری می کنند . ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به معرفی نقشه ویلا یک طبقه همراه با رندر و اتوکد پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از آن اطلاعات کاملی را به دست بیاورید .

نقشه ویلا یک طبقه با مدارک کامل

نقشه ویلا همواره یکی از پر کاربرد ترین تحقیقات و پروژه های معماری مربوط به پلان ویلا می باشد که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم های مختلف برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به طراحی و ترسیم بخش های مختلف آن میزنند به هین دلیل آنها باید ابتدا برای طراحی این پلان ویلا اطلاعاتی را در این باره ویژگی های امکانات و فضا های مختلف ویلا به دست بیاورید و بتوانید با استفاده از این اطلاعات به بهترین پروژه های ممکن دست پیدا کنید .

البته ما نیز در این بخش به ارائه نقشه ویلا یک طبقه همراه با تمام مدارک پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن در این باره دست پیدا کنید و مراحل طراحی یک ویلا را به خوبی آموزش ببینید . البته ما در بخش های قبلی نیز به ارائه پلان ویلا با مدارک کامل پرداخته ایم تا شما عزیزان نیز با استفاده از ان به اطلاعات جامعی دست پیدا کنید .

پلان ویلا

نقشه ویلا که ما در این بخش از سایت تخصصی ارچکت به معرفی و تحلیل تمامی فضا های مختلف معماری آن پرداخته ایم کاملترین نقشه ویلا یک طبقه در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین و کاملترین اطلاعات ممکن به صورت اختصاصی به طراحی آن بپردازیم تا در این باره اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بتوانید با استفاده از این اطلاعات معماری دست به طراحی کاملترین پلان معماری بزنید و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید . ویلا ها یکی از مهم ترین مکان های مسکونی و اقامتی در کشور محسوب می شوند که دارای ویژگی ها و کاربرد های بسیار خاصی می باشد که طراحان باید به خوبی در طرح های خود به انها توجه داشته باشند تا بهترین ترسیم ها را انجام دهند .

ما در این نقشه ویلا توانسته ایم به خوبی و با استفاده از بهترین اطلاعات معماری به طراحی ریز فضا ها و امکانات مختلف چنین مکانی بپردازیم تا بتوانیم جامع ترین طرح ممکن را در اختیار شما قرار هیم . ویلا ها اغلب به مکان های مسکونی اطلاق می شود که از چهار طرف دارای نما می باشد و از این چهار طرف به محیط باز راه دارد به همین دلیل ویلا ها مکان های تفریحی نیز شناخته می شود که شما عزیزان باید در طراحی آن به این ویژگی ها توجه کنید تا بتوانید یک محیط اقامتی , تفریحی ورزشی جامع را طراحی کنید وتا ساکنان آن بتوانند با خیالی آسوده و راحت از آن استفاده کنند .

موارد موجود در نقشه ویلا

  • فایل اتوکد
  • ۶ رندر زیبا و با کیفیت

پلان های ترسیمی پلان ویلایی

  • پلان طبقه همکف
  • پلان طبقه اول
  • پلان مبلمان طبقه همکف
  • پلان مبلمان طبقه اول

شما دانشجویان معماری عزیز می توانید با دانلود نقشه ویلا از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را که با استفاده از بهترین اطلاعات معماری طراحی شده است را به صورت آنی دریافت کنید در این نقشه ویلا یک طبقه ما توانسته ایم به خوبی تمامی ویژگی های مورد نیاز چنین مکانی را بگنجانیم تا شما با استفاده و الگو برداری از آن بتوانید به کاملترین پروژه های ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده