پلان ویلا با مدارک کامل ( اتوکد , رندر )

6,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

5 فروش تاکنون

پلان ویلا با مدارک کامل نمونه زیبایی می باشد که با داشتن تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و رندر های زیبا مناسب برای ارائه و الگو برداری می باشد .

پلان های معماری همواره یکی از مهم ترین اجزا و جزییات یک پروژه معماری ویلا می باشند که دانشجویان عزیز بعد از انتخاب نوع طرح و شکل اصلی طرح مدنظر خود به طراحی آن بپردازد تا بتواند با این پلان ویلایی کامل به بهترین نتایج ممکن در کلاس های درس دست پیدا کنند . پلان ویلا که ما در این بخش به معفی و تحلیل بیشتر آن میپردازیم یکی از کاملترین پلان های موجود در این سایت می باشد که ما توانسته ایم به صورت کاملا اختصاصی و دقیق به طراحی آن بپردازیم .

ما در این نقشه ویلا توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات مسکونی مورد نیاز ساکنین چنین مکان هایی را طراحی کنیم تا آنها در استفاده از چنین مکانی به مشکل مواجه نشوند به همین دلیل شما عزیزان میتوانید برای دیدن نمونه های دیگر پلان معماری به سایت معماری آرچکت مراجعه فرمایید .

نقشه طراحی ویلا با تمام جزئیات

پلان ویلا که ما در این بخش به معرفی و تحلیل بیشتر آن میپردازیم یکی از پرکاربرد ترین و سخت ترین طرح ها و پروژه های معماری می باشد که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم های مختلف و برای کسب بهترین نمرات و نتیجه های ممکن دست به طراحی و عرضه آن به کلاس های درس میزنند به همین دلیل آنها برای طراحی یک پلان ویلایی کامل باید ابتدا به جمع آوری اطلاعات کاملی در این باره فضا ها و امکانات مختلف معماری چنین مکان هایی بپردازند . البته ما در این نقشه ویلا همراه با رندر توانسته ایم به خوبی به طراحی و ترسیم تمامی فضا های یک ویلا بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن اطلاعات کاملی را به دست بیاورید .

موارد مرتبط با نقشه ویلایی

پلان ویلایی

پلان ویلایی که ما در این بخش از مطالب سایت تخصصی ارچکت به معرفی و تحلیل تمامی فضا ها و امکانات معماری آن پرداخته ایم همواره یکی از کاملترین و جامع ترین پلان ای ویلا موجود در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین و جامع ترین اطلاعات معماری خود به طراحی این پروژه ویلا بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این پلان ویلا اطلاعات بسیار جامعی را در رابطه با چگونگی طراحی چنین مکان هایی به دست بیاورد و در طرح های بعدی خود از این اطلاعات استفاده کنید .

ویلا ها همواره یکی از مهم ترین مکان های سکونتی به شمار می روند که دارای ویژگی های خاصی می باشند به همین دلیل طراحان عزیز باید در طرح های ویلایی خود به خوبی به این ویژگی ها توجه کنند . ما در این پلان ویلا توانسته ایم به خوبی تمامی فضا های این مکان سکونتی را طراحی کنیم تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم .

ویلا ها اغلب به مکان های سکونتی اطلاق می شود که از چهار طرف خانه دارای نما می باشد و دارای زیبایی و خاصیت های بسیار زیادی می باشد در ایران نیز ویلا های بسیار زیادی موجود می باشد که میتوان از شمال به عنوان یکی از مهم ترین مکان هایی نام برد که ویلا های مختلف و زیادی در ان موجود می باشد و دلیل این امر نیز وجود مزارع و کستگار ها در اطراف خانه و آب و هوای شرجی این مکان می باشد که باعث به وجود امدن این خانه شها شده است .

اغلب ویلا ها دارای ویژگی های خاص طراحی و ساخت می باشند که علاوه بر امکانات سکونتی باید دارای امکانات و ویژگی های تفریحی و فراغتی باشند تا ساکنین آن بتوانند در یک محیط بسیار زیبا و آرام به زندگی بپردازند . البته ما نیز در این پلان ویلا توانسته ایم تمامی امکانات تفریحی و فراغتی را نیز طراحی کنیم تا شما عزیزان بیشتر با طراحی این امکانات مختلف آشنا شوید .

موارد موجود در پلان ویلا

  • فایل اتوکد بصورت کامل به همراه تاسیسات الکتریکی و مکانیکی
  • ۸ رندر زیبا و با کیفیت

پلان های ترسیمی نقشه ویلا

  • پلان های معماری طبقات
  • تاسیسات برقی
  • تاسیسات مکانیکی
  • نما ها
  • ۴ برش طولی و عرضی

شما دانشجویان معماری عزیز میتوانید با دانلود پلان ویلا از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل که با اطلاعات بسیار جامع طراحی شده است را به صورت آنی دریافت کنید . در این نقشه ویلا ما توانسته ایم به خوبی تمامی فضا های این مکان را همراه با رندر های با کیفیت طراحی کنیم تا شما عزیزان با استفاده از آن اطلاعات بسیار جامعی را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده