پروژه طراحی ویلا کنار مرداب زیبا و کامل

25,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه معماری ویلا کنار مرداب نمونه ای زیبا و خاص از طراحی های مربوط به انواع ویلا ها می باشد که در ادامه ارائه می گردد.

پروژه طراحی ویلا کنار مرداب یکی دیگر از تحقیقات و طرح معماری جذاب و سخت مرتبط با موضوع پروژه معماری ویلا می باشد. در این بین طرح های مرتبط به ویلا و خانه های مسکونی و تفریحی به عنوان یکی از جذاب ترین طرح ها شناخته می شود، که دانشجویان به انتخاب و ترسیم آن دست می زنند. البته در این میان ویلا به دلیل کاربردی که دارد نیازمند طراحی و امکانات بسیار خاص و زیادی می باشد، تا افراد بتوانند با مراجعه به این مکان علاوه بر استراحت به تفریح نیز بپردازند.

به این خاطر ما در این بخش از سایت معماری ارچکت به عرضه طرح معماری ویلا کنار مرداب پرداختیم، که تمام مدارک لازم را نیز دارا می باشد. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات خوب و املی را درباره نحوه طراحی پروژه ویلا و همچنین فضاهای مختلف ان را در اختیار شما قرار دهیم.

طرح معماری ویلا کنار مرداب

در این میان طراحی و ترسیم مربوط به ویلا و خانه باغی همواره برای دانشجویان و معماران عزیز از سختی های خاصی برخوردار بوده است. به این خاطر اساتید محترم دانشگاه های سطح کشور برای ارزیابی و سنجش میزان اطلاعات معماری دانشجویان طراحی و ترسیم چنین پروژه و طرح حساسی را بر عهده آنان قرار می دهند. در این بین باید شما عزیزان توجه داشته باشید که قبل از طراحی پروژه ویلا باید به جمع آوری اطلاعات کاملی درباره امکانات و فضاهای مختلف این بنا بپردازید. تا از این طریق بتوانید به طراحی و ارائه یک پروژه بسیار زیبا و خاص بپردازید و به نتایج و نمرات عالی نیز دست پیدا کنید.

طرح معماری ویلا یک طبقه

البته باید توجه داشته باشید که طراحی یک ویلا نیازمند اطلاعات خاصی می باشد، به این دلیل شما باید به یک الگو و نمونه طرح ویلا دسترسی داشته باشید. تا بتوانید با استفاده و الگو برداری از این نمونه طرح به ترسیم یک پروژه بسیار زیبا و عالی بپردازید. البته ما برای کمک به شما عزیزان در این بخش به ارائه پروژه کامل ویلا کنار مرداب پرداخته ایم، که در آن تمام مدارک لازم و همچنین فضاهای مسکونی و تفریحی طراحی و ترسیم شده است.

موارد مرتبط با پروژه دانشجویی ویلا

کاربرد ویلا و اهمیت آن برای مردم

ویلا به محیط و بنایی گفته می شود که از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد، به این صورت که ویلا را در مرکز زمین درست می کنند تا اطراف ان به صورت کلی خالی باشد. امروزه به خاطر معضلات زیاد شهر نشینی و همچنین آلودگی هوا اغلب مردم به دنبال ساخت ویلا در مناطق خوش آب و هوای کشور هستند. تا بتوانند در ایام تعطیل با مراجعه به این مکان علاوه بر استراحت به تفریح و فراغت نیز بپردازند. به این دلایل امروزه ساخت ویلا در مناطق مختلف از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، و افراد مختلف بنا به سلیقه و علایق خود در شرایط مختلف آب و هوایی اقدام به ساخت ویلا می کنند. در این بین ساخت ویلا در کنار مرداب یکی از ایده های جذاب و عالی می باشد که نیازمند اطلاعات معماری زیادی می باشد، تا به یک طرح زیبا و عالی دست پیدا کرد.

ویژگی های طرح ویلا در کنار مرداب

پروژه طراحی ویلا که ما در این بخش به ارائه ان پرداختیم، به عنوان یکی از بهترین و زیباترین طرح های موجود در اینترنت شناخته می شود. این ویلا در عین سادگی دارای طراحی بسیار زیبا می باشد، که تام فضاها و امکانات با دقت و ظرافت خاصی در کنار یک قرار گرفته اند تا ساکنین ان بتوانند در آرامش به استراحت بپردازند. این ویلا دارای یک طبقه می باشد که تمام فضاهای لازم یک ویلا مسکونی را در خود جای داده است. همچنین طراحی آن به شکل بسیار زیبا و فانتزی صورت گرفته است، در نمای بیرونی نیز از سنگ و شیشه استفاده شده است که این امر باعث زیبایی و جذابیت چندین برابر طرح شده است.

در بیرون ساختمان نیز یک مکان کافی برای پارکینگ ماشین در نظر گرفته شده است. و برای زیبایی بیشتر طرح نیز از فضای سبز و انواع درخت در کنار ساختمان استفاده شده است، تا یک طرح عالی و قابل اجرا را ارائه کرده باشیم.

مدارک همراه فایل

 • فایل اتوکد ویلا یک طبقه
 • فایل سه بعدی قابل ویرایش کار شده در نرم افزار رویت
 • دو رندر زیبا و حرفه ای

پلان های ترسیمی طرح معماری ویلا

 • پلان ویلا
 • پلان اندازه گذاری
 • پلان مبلمان
 • روند طراحی پلان

فضاهای موجود

 • اتاق خواب
 • اتاق نشیمن
 • دستشویی
 • حمام
 • آشپزخانه
 • فضای مخصوص پارکینگ

در این مقاله ما به ارائه پروژه طراحی ویلا در کنار مرداب پرداختیم، تا کسانی که قصد طراحی و تهیه پروژه در رابطه با ویلا را دارند. بتوانند با استفاده و الگو برداری از این طرح به اطلاعات بسیار خوبی دست پیدا کنند، و از این اطلاعات در دیگر طرح ها و پلان معماری ممکن استفاده کنند و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده