پروژه معماری رستوران روی آب با مدارک کامل

12,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه معماری رستوران روی آب طرحی خلاقانه برای رستوران می باشد که با داشتن طرح و فرم زیبا رد کنار همراه داشتن مدارک کامل در این مقاله خدمت شما عزیزان معرفی میگردد تا طرحی زیبا از این کاربری در اختیار داشته باشید .

پروژه معماری رستوران روی آب می تواند یکی از نادر ترین پروژه هایی باشد که بر عهده دانشجویان قرار میگیرد . پروژه معماری رستوران می توانند دانشجویان را با چالش های جدید همراه سازند . رستوران ها محیط های پخت و پز و ارایه غذا های مختلف برای مراجعه کنندگان می باشند که طراحی و نوع ترسیم امکانات و ساختمان رستوران عامل مهمی در جذب مشتری برای انها به وجود بیاورد به همین دلیل در طراحی باید تمام امکانات و استاندارد های لازم یک رستوران را مد نظر قرارد داد تا بتوان به یک پروژه زیبا و با ارزش دست پیدا کرد که نمونه ارائه شده در این مقاله از وب سایت پروژه معماری نمونه ای زیبا و امل از این طراحی می باشد .

پروژه کامل رستوران روی آب با تمام مدارک

پروژه معماری رستوران روی آب به دلیل طرح جدید و نوینی که دارد می تواند جذابیت های زیادی به همراه داشته باشد ترسیم چنین پروژه ای مستلزم دانش و اطلاعات پایه بسیاری می باشد تا یک طراح بتواند به یک طرح بی نقص دست پیدا کند . رستوران ها از زمان های گذشته وظیفه طبخ و آماده سازی غذا ها را برای مسافران و گردشگران را بر عهده داشتند . غذا ها میتوانند نماد فرهنگی و نماد جذب گردشگران مختلف شوند به همین دلیل از اهمیت خاصی برخوردارند . در گذشته های دور مردم بر روی چرخ های دستی به فروش انواع غذا ها می پرداختند که با گذشت زمان و پیشرفت های معماری مکان هایی به منظور ارائه خدمات طبخ و تهیه غذا ها به وجود آمد که به نام رستوران معروف گشت .

در طراحی پروژه معماری رستوران روی آب و پلان رستوران مربوطه طراح باید تمام نکات و استاندارد های لازم را مورد توجه قرار دهد تا بتواند به یک پروژه زیبا دست پیدا کند . رستوران ها مکان هایی هستند که هر روزه تعداد زیادی از مسافران و گردشگران که به منظور رفع نیاز گرسنگی به آنجا مراجعه می کنند بنا بر این امر باید ظرفیت های زیادی را در بر داشته باشد تا پاشخگوی تمامی نیاز های مراجعه کنندگان باشد . طراحی ساختمان پروژه رستوران روی آب دارای طرحی شبیه به کشتی دارد که بر روی دو پایه و کف بادی مانند بر روی آب قرار می گیرند که از طریق یک راهروی چوبی از طریق اسکه به داخل رستوران متصل می شود .

نمونه های مشابه طراحی پروژه رستوران :

نمونه موارد موجود در پروژه معماری رستوران روی آب

 • سایت پلان
 • پلان مبلمان
 • پلان اندازه گیری
 • نمای جنوبی
 • نمای غربی
 • برش از سایت پلان
 • محوطه سازی
 • مقطع B-B و A-A
 • ۱۵ رندر با کیفیت
 • پوستر با کیفیت و زیبا
 • پاورپوینت مربوطه

در این بخش از مطالب وب سایت تخصصی آرچکت پروژه معماری رستوران روی آب ارائه شده تا بتوانیم با استفاده از تنوع محصولاتی که در این سایت وجود دارد به شما عزیزان بهترین کمک را کرده باشیم . تمامی محصولات ما به شکلی بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده اند تا پاسخگوی تمامی نیاز های شما دانشجویان عزیز باشند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده