درباره آرچکت

به آرچکت خـــوش آمدیـــد

آرچکت ( فروشگاه معماری ) یک بازار پیشرو در زمینه فایل های دیجیتالی معماری و عمران می باشد. ما میلیون های خریدار و فروشنده پروژه های معماری را در کل جهان به هم وصل می کنیم. بستری ایجاده کرده ایم که افراد خلاق بتوانند از دانش و خلاقیت های خود کسب در آمد کنند.

یکی از اهداف وسیع فروشگاه معماری آرچکت ایجاد کارآفرینی برای افراد خلاق می باشد. افراد می توانند با استفاده از دانش و حرفه خود اقدام به راه اندازی کسب و آنلاین کنند. و مهمتر از آن بـــــدون هیچگونه سرمایه گذاری می توانند فعالیت کنند . میلیون ها میلیون خریدار و فروشنده در سراسر جهان وجود دارند که ما با ایجاد آرچکت آنها را به متصل کرده ایم و از این راه سبب شد ایم تا خریداران بتوانند به راحتی بین میلیون ها فایل , خرید موفقی داشته باشند. و همچنین فروشندگان یک کسب و کار ایده آل که عاشق آن هستند داشته باشند.
۴۵M

محصول برای فروش

۱.۸M

فروشنده فعال

۳۰.۶M

مشتری و خریدار فعال

تومان۲.۶۴M

فروش ناخالص سالانه

تاریخچه فعالیت آرچت تا کنکون

اردیبهشت ۹۶
ایده راه اندازی آرچکت در اردیبهشت سال ۹۶ در ذهن مدیران این مجموعه ایجاد شد. ماه های زیادی برای برنامه ریزی این سیستم داشته ایم تا بتوانیم جامعه ای اصولی و استاندارد راه اندازی کنیم.
اردیبهشت ۹۷
دقیقا بعد از گذشت یک سال و بررسی های طولانی مدت مجموعه در اردیبهشت سال ۹۷ استارت کار خوده شد. امیدواریم بتوانیم هر روز بهتر از دیروزمان باشیم 🙂

حامیان و همکاران ما

در این بخش برند شرکت های همکار و حامیان آرچکت را به نمایش می گذاریم تا شما هم با آنها آشنا شوید.
امتیاز به این صفحه