قوانین و شرایط آرچکت

کلیه خریداران , فروشندگان و افرادی که بر هر نحوی از وب سایت آرچکت استفاده می کنند موظف به رعایت و قبولی تمامی شرایط و قوانین نوشته شده در این صفحه هستند.

 

قوانین و شرایط خریداران

با تشکر فراوان از اینکه وب سایت آرچکت ( بزرگترین فروشگاه معماری و عمران ) را برای خریدهای خود انتخاب کرده اید.

 1. سوالات قبل از خرید را می توانید از طریق بخش دیدگاه های مربوط به همان محصول مطرح کنید.
 2. نیاز به راهنمایی یا پشتیبانی موارد خاص از طریق سیستم تیکتینگ آرچکت انجام خواهد شد.
 3. بررسی دیدگاه های هر محصول توسط فروشنده آن محصول پاسخ داده خواهد شد. نحوه پاسخ و عملکرد فروشنده می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده باشد.
 4. پیش از خرید ابتدا محصول مورد نظر را از هر نظری بررسی کرده و نسب به خرید خود مطمئن شوید. ( جزئیات محصول , نظرات سایر خریداران  و … )
 5. در انتخاب خود کاملا دقت کنید هزینه خرید به هیچ وجه قابل برگشت نمی باشد.
 6. محصولات معیوب با بررسی و تایید کارشناسان آرچکت از روی سایت حذف خواهند شد و فروشنده موظف است هزینه مشتری را برگرداند یا محصول سالم دیگر را جایگزین کند.
 7. بازگشت وجه در برخی موارد فقط و فقط با شارژ کیفی پول می باشد و مشتری می تواند برای خرید های دیگری از ان هزینه استفاده کند.
 8. خریدار با پرداخت مبلغ فاکتور محصول تمامی شرلیط و قوانین خرید از آرچکت را پذیرفته و نیازی به امضا یا ملاقات حضوری ندارد.
 9. کلیه اطلاعات مشتریان نزد آرچکت محفوظ می باشد و آرچکت نسبت به اطلاعات محرمانه کاربران خود مسئو است. ارائه اطلاعات مشتری تنها با ارائه حکم از مراجع قانونی و قضایی امکان پذیر خواهد بود.
 10. آرچکت هیچگونه مسئولیتی در قبلا محصولات ارائه شده ندارد. و صرفا یک رابط بین خریدار و فروشنده است.
 11. خریداران حق فروش یا به اشتراک گذاری رایگان محصولات خریداری شده را ندارند. در صورت مشاهده طبق قوانین رسمی کشور تابع قوانین جمهوری اسلامی با فرد خاطی برخورد خواهد شد و دسترسی های او به فایل های خریداری شده قبل مسدود خواهد شد.
 12. هرگونه تبلیغ سایت های دیگر یا فروش محصول در سایر سایت ها بر خلاف قوانین سایت بوده و آرچکت می تواند بدون هیچگونه اطلاع قبلی حساب کاربری فرد خاطی را مسدود کند. و حق هر گونه شکایت از اون سلب می شود.
 13. توهین و استفاده از حرف های رکیک در بخش دیدگاه ها و پشتیبانی سبب بسته شدن حساب کاربری می شود و کار هیچگونه حق شکایتی از این بابت نخواهد داشت.
 14. کلیه خدمات آرچکت دقیقا به همان صورتی هست که در سایت مشاهده می کننید و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آن نمی شود. در ضمن هیچ ضمانتی برا اینکه محصول خریداری شده باب میل شما نبوده , یا داشتن تفاوت با نیاز شما  وجود ندارد.
 15. توافقنامه استفاده از خدمات وب سایت آرچکت ابرا اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین جامعه های ناظر بر خدمات قابل ارائه آرچکت.  و از آنجا که این شایط و قوانین و توافقات در کشور و بین الملل به طور آنلاین , ماهانه و چند وقت یک بار امکان تغییر دارند، آرچکت حق تغییرات آتی در بخش قوانین و شرایط را بر خود محفوظ می داند و نسخه قوانین و شرایط بروز شده را از طریق همین صفحه در اختیار و دید عموم قرار میدهد. لازم به ذکر است آرچکت هیچگونه مسئولیتی در قبلا اطلاع رسانی نفر به نفر نیست و کاربران باید هر چند وقت یکبار به این صفحه سر زده و قوانین را با آخرین تغییرات اعمال شده دنبال کنند.

 

قوانین و شرایط فروشندگان

محصولی با کیفیت تولید کنید , یک بار آن را روی سایت قرار داده و یک عمر بفروشید. این یک راه تجارت و کسب درآمد ساده است که آرچکت در اختیار فروشندگان خود قرار داده است . یک نکته کلیدی : اگر میخواهید با گذر زمان درآمد رو به رشدی داشته باشید محصولاتی با کیفیت همراه با راهنما و جزئیات را ارئه دهید. به مشتریان خود رسیدگی کرده و پاسخگوی سوالان آنها باشید.

با تشکر از شما که آرچکت را به عنوان بهترین فروشگاه برای فروش محصولات خود انتخاب کرده اید.

 1. کلیه محصولات ارسالی توسط فروشندگان توسط کارشناسان آرچکت بررسی شده و بعد از تایید روی سایت قرار خواهد گرفت. در صورتی که اشکالی یا فایل معیوبی در محصول ارسال شده وجود داشته باشد کارشناسان این مورد را از طریق تیکت یا تماس به اطلاع شما میرسانند.
 2. ارائه توضیحات دقیق و کاملا صادقانه در رابطه با محصول خود. سعی کنید توضیحات و تصاویری که برای معرفی و تبلیغ محصول خود استفاده می کنید کاملا صادقانه باشد چرا که نسبت به نوشته های خود باید مسئول بوده و پاسخگوی مشتریان باشید.
 3. در صورتی که محصول شما فقط در سایت آرچکت به فروش میرسد ۸۰ درصد فروش برای فروشنده خواهد بود و ۲۰ درصد آن به عنوان حق مشارکت به آرچکت تعلق میگیرد. در صورتی که محصول شما در سایر سایت ها نیز به فروش میرسد ۳۰ درصد از حق فروش فروشنده کسر شده و حق مشارکت فروشنده ۵۰ درصد خواهد شد.
 4. حداقل مبلیغ تسویه حساب ۵۰,۰۰۰ هزار تومان می باشد و تسویه حساب در ۳ روز هفته ( یک شنبه / سه شنبه / پنج شنبه ) انجام خواهد شد.
 5. فروشندگان برای درخواست تسویه باید حداقل یک روز قبل اقدام نمایند تا مبلغ در سریع ترین زمان ممکن به حساب فروشنده واریز شود.
 6. مدت زمان تایید محصول ارسالی فروشنده حداقل ۲۴ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت می باشد.
 7. مبلغ درخواست تسویه هیچ سقفی ندارد و فروشنده می تواند مبالغ بالای ۵۰ هزار تومان که عددی بر مضر ۵۰۰۰ تومان است را برای درخواست تسویه حساب ارسال کند. برای مثلا اگر موجودی فروش شما ۵۴۸ هزار تومان باشد شما می توانید ۵۴۵ هزار تومان درخواست تسویه کنید.
 8. پینشهاد ویژه آرچکت : اگر می خواید خودتا را به دیگر معرفی کنید و مشتریان بیشتر شما را بشناسند فایل های رایگان نیز ارائه دهید.
 9. کلیه فروشندگان موظف هستند برای محصولات خود توضیحات اختصاصی و تصاویر مربوط به محصول خود را در سایت قرار دهند. محتوا و توضیحات هر محصول حداقل باید بیش از ۵۰۰ واژه باشد. در بخش آموزش و راهنماس سایت کلیه موارد مربوط به درج محصول در سایت توضیح داده شده است.
 10. در صورتی که برخی محصولات شما به صورت فیزیکی هستند ( یعنی دی وی دی های آموزشی که حجم آنها بسیار سنگین است و … ) بعد از دریافت سفارش فروشنده محصول مورد نظر را به ادرس فروشگاه معماری آرچکت ارسال کرده و محصول مورد نظر از طرف آرچکت برای مشتریان ارسال خواهد شد.
 11. در صورتیکه محصول ارسالی شما از سایت دیگری بداشته شده باشد یا محصول شما معیوب باشد آرچکت موظف است بلافاصله فروش محصول را بدون اطلاع قبلی متوقف کنید و اگر محصول مربوط فروشی داشته باشد مبلغ فروش آن از حساب فروشنده کسر خواهد شد. و فروشنده موظف است حق مشارکت آرچکت را به صورت نقدی پرداخت کند.
 12. هرگونه تبلیغ یا قرار دادن لینک سایر سایت ها در جزئیات محصول خلاف قوانین بوده و محصول ارسال حذف خواهد شد و در صورت تکرار این موضوع فروشنده جرمیه نقدی خواهد شد.
 13. تمامی فایل های محصول شما باید داخل پکیج ارسالی باشد. در صورتی که فروشنده داخل پکیج خود لینکی به شبکه های اجتماعی یا سایر سایت ها قرار داده باشد تخلف محسوب میشود و آرچکت حق دارد مبلغ فروش محصول را از حساب فروشنده کسر کرده و هر گونه شکایتی را از فروشنده سلب می کند.
 14. فروشندگان موظف هستند در صورت معیوب بودن محصول یا هر اشکالی که در محصول خریداری شده توسط مشتری وجود دارد را برطرف کنند و در صورت عدم رفع مشکل باید هزینه مشتری را تمام و کمال به حساب وب انتقال دهد. ( ابتدا آرچکت در صورت وحود موجودی هزینه را از حساب فروشنده کسر می کند و در صورت عدم موجودی وجه فروشنده هزینه را به حساب فروشگاه آرچکت انتقال داده و کارشناسان سایت هزینه را به حساب مشتری مورد نظر انتقال خواهند داد.
 15. فروشندگان موظف هستند به سوالات پیش خرید مشتریان در بخش دیدگاهها به صورت دقیق پاسخ دهند. و هرگونه مشکل , راهنمایی و درخواست پشتیبانی مشتریان را از طریق سیستم تیکتینگ آرچکت پیگیری کرده و پاسخگوی مشتریان باشند. درصورتی که فروشنده به سوالات و درخواست مشتریان خود اهمیتی نداده و پاسخگو نباشد مبلغ فروش محصول از حساب فروشنده کسر خواهد شد.
 16. توافقنامه استفاده از شده برای خدمات فروشنده در آرچکت تابع قوانین جمهوری اسلامی و سایر جوامع ناظر بر خدمات می باشد. از این هر گونه توافقنامه ای در سطج کشور و بین الملل به صورت ماهانه , چند وقت یکبار قابل تغییر است. آرچکت حق دارد هرگونه تغییر اعم از , ویرایش , اضافه کردن بند های جدید را روی این تواقنامه ( شرایط و قوانین ) اعمال نماید.
امتیاز به این صفحه