خط مشی و راز داری

خط مشی و رازداری یکی از مهم ترین بخش ها و سیاست های جامعه آرچکت می باشد. وب سایت معماری آرچکت در قبال کلیه اطلاعات مشتریان و کاربران خود مسئول می باشد و در حفظ آنها تمام سعی خود را می کند. رعایت حقوق و رازدار بودن امری بسیار ضروری است که آرچکت این امر را کاملا رعایت کرده و به گفته های خود پایبند خواهد بود.

چرا ما برخی اطلاعات را نیاز داریم ؟

در فروشگاه آرچکت برای استفاده از خدمات سایت نیاز به عضویت هست. چه برای خرید و چه برای فروشندگی. اطلاعاتی که شما کاربران عزیز برای عضویت در سایت ارائه می کنید مواردی خواهند بود که ما در نگه داری آنها مسئول هستیم. سیستم فروش سایت و کلیه بخش ها برای شناسایی شما به عنوان مشتری یا فروشنده از طریق همین اطلاعاتی خواهد بود که زمان عضویت وارد می کنید. ما با استفاده از این اطلاعات می توانیم به راحتی کاربران خود را مدیریت کنیم. فرض بر این بگیریم که شما خریدی انجام داده اید که با مشکل مواجه شده اید . مثلا بعد از پرداخت موفق به دریافت فایل نشده اید , در این صورت ما به راحتی حساب کاربری شما را بررسی کرده و و در صورت وجود مشکل خرید شما را اصلاح می کنیم. اما اگر عض. نشده باشید ما قادر به بررسی این نوع موارد نخواهیم بود.

ما از اطلاعات شخصی شما امن و کاملا محرمانه محافظت می کنیم و هیچ گونه سوء استفاده از اطلاعات شخصی شما نخواهد شد.

برخی اطلاع رسانی ها در فروشگاه معماری آرچکت از طریق ایمیل یا پیامک برای کاربران عزیز ارسال میشود و به جز این مورد هیچگونه استفاده تبلیغاتی و تجاری از اطلاع شما صورت نخواهد گرفت. ما به هیچ عنوان اطلاعات  داده های شما را در اختیار دیگران قرار نخواهیم داد . مگر اینکه مدرکی از مراجع قانونی و قضایی برای رویت کردن اطلاعات کاربری وجود داشته باشد.

از اطلاعات شخصی شما که در اختیار ما قرار داده اید به هیچ وجه استفاده تجاری صورت نخواهد گرفت . ما این اطمینان را به کاربران عزیز میدهیم که از اطلاعاتی که ثبت کرده اید کاملا محرمانه نگهداری کنیم و کنترل آنها را در دست داشته باشیم.

امتیاز به این صفحه