پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر ( 31 اسلاید )

5,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

52 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر تنظیم شده در 31 اسلاید کامل اطلاعات جامع و مفیدی در رابطه با این مجموعه دارد که تحلیلی کاربردی و مفید از این مجموعه می باشد .

پاورپوینت های معماری همواره یکی از تحقیقات و طرح های مربوط به اطلاعات معماری می باشند که ما در این بخش به معرفی پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از انها اطلاعات کاملی را درباره این مکان به دست بیاورید . این پاورپوینت همواره برای سنجش میزان اطلاعات و بالا بردن اطلاعات و دانش معماری دانشجویان از طرف اساتید بر عهده آنان قرار می گیرد به همین دلیل انها باید ابتدا برای طراحی پاورپوینت مجموعه چیتگر ابتدا اطلاعاتی درباره ویژگی های چنین مکانی دست پیدا کنند .

البته ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به تهیه و عرضه پاورپوینت معماری مجموعه چیتگر در قالب ۳۱ اسلاید پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده و تهیه آن اطلاعاتی در درباره این مکان به دست بیاورید .

پاورپوینت مجموعه چیتگر

پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر همواره یکی از کمیاب ترین و با ارزش تریت تحقیقات و طرح های مربوط به آثار معماری می باشد که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم های مختلف تحصیل دست به طراحی و عرضه ان به کلاس های درس میزنند تا بتوانند با کسب بهترین نمرات ممکن واحد های انتخاب شده خود را بگذرانند به همین دلیل آنها باید در طراحی پاورپوینت معماری مجموعه چیتگر بتوانند به خوبی اطلاعات مربوط به فضا ها و امکانات مختلف چنین مکان هایی را جمع اوری کنند و با استفاده از این اطلاعات به بهترین پروژه ها و پاورپوینت های معماری دست پیدا کنند . البته ما در پاورپوینت مجموعه چیتگر توانسته ایم به خوبی تمامی اطلاعات معماری مربوط به فضا های مختلف این مجموعه را بگنجانیم تا شما با استفاده از ان بتوانید به این اطلاعات دست پیدا کنید .

پاورپوینت بررسی چیتگر

پاورپوینت بررسی چیتگر

مجموعه چیتگر

پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر که ما در این بخش از مطالب و محصولات سایت آرچکت به معرفی و تحلیل تمامی اطلاعات معماری آن پرداخته ایم همواره کاملترین پاورپوینت معماری مجموعه چیتگر در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با استفاده از اطلاعات معماری و تلاش های بسیار خود به تهیه و تنظیم آن دست بزنیم و بتوانیم با عرضه آن به شما عزیزان اطلاعات معماری بسیار جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دهیم .

مجموعه چیتگر را میتوان بزرگترین مکان و محیط تفریحی و ورزشی و بسیاری دیگر از کاربری ها در سطح شهر تهران دانست که دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد به همین دلیل این مکان دارای ویژگی های بسیار خاصی کمی باشد که ما در این پاورپوینت به تحلیل بیشتر آنها پرداخته ایم .

دریاچه چیتگر همواره یکی از زیبا ترین مکان های تفریحی واقع در شهر تهران می باشد که ما در پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر به تحلیل بیشتر این مکان پرداخته ایم . مجموعه چیتگر یکی از کاملترین مجموعه های تفریحی در سطح کشور می باشد که توانسته است به خوبی تمامی نیاز های مختلف مراجعه کنندگان را تامین کند به همین دلیل بیشتر مردم تهران برای گذراندن ائقات فراغت خود به این مکان بسیار زیبا و دلنشین مراجعه می کنند . در این مجموعه تمامی امکانات مختلف ورزشی , آبی و درمانی و بسیار ار امکانات دیگر گنجانده شده است تا مراجعه کنندگان به این مکان با مشکلی مواجه نشوند و بتوانند با خیال راحت به تفریح خود بپردازند .

پاورپوینت بررسی مجموعه چیتگر

پاورپوینت بررسی مجموعه چیتگر

این مجموعه دارای یک دریاچه مصنوعی می باشد که مساحت ان به ۱۴۰ هکتار می رسد و از آن به عنوان بزرگترین دریاچه مصنوعی در سطح کشور یاد می کنند که در آن انواع آبزیان مختلف نیز وجود دارد که بر زیبایی بیشتر این دریاچه افزوده است در اطراف این دریاچه علاوه بر مکان های تفریحی مختلف یک جنگ پهناور وجود دارد که مراجعه کنندگان میتوانند از دیدن این مناظر بسیار زیبا و جذاب لذت ببرند به همین دلیل ما در این پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر توانسته ایم به خوبی اطلاعاتی درباره این مکان در اختیار شما قرار دهیم که شما با تهیه آن میتوانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید .

سر فصل های پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر

 • آدرس سایت
 • موقعیت سایت
 • تحلیل شرایط جوی و اقلیمی
 • نکات طراحی
 • شیب طولی زمیمن
 • شیب عرضی زمین
 • آپارتمان های ضلع شمالی
 • دید ضلع شرقی سایت
 • دید ضلع غربی سایت
 • دید ضلع جنوبی سایت
 • مجتمع در حال ساخت آرتمیس
 • وجود مسجد و حسینیه در حال ساخت در نزدیکی سایت
 • بانک سپه

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود پاورپوینت تحلیل مجموعه چیتگر از سایت معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را که با استفاده از بهترین اطلاعات معماری تهیه و تنظیم شده است را به صورت آنی دریافت کنید . در این پاورپوینت مجموعه چیتگر ما توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری مربوط به فضا های تفریحی و اداری این مکان را بگنجانیم تا شنا عزیزان بتوانید بهترین اطلاعات ممکن را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده