پروژه معماری دفتر اداری با تمام مدارک

32,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه معماری دفتر اداری به عنوان موضوعی متناسب با کاربری مجتمع های اداری و تجاری با داشتن جزئیات کامل در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پروژه معماری دفتر اداری را میتوان جزو سخت ترین و نادر ترین پروژه های مربوط به پلان اداری و تجاری می باشد که شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید آن را برای اراوه طرح های مختلف به کلاس های درس ارائه دهید . شما عزیزان در وهله اول طراحی چنین پروژه دفتر اداری باید اطلاعات کاملی درباره ویژگی ها و کاربرد این مکان های اداری را به دست بیاورید تا با دست پر و اطلاعات کافی بتوانید به طراحی چنین پروژه ای بپردازید . ما در این بخش از سایت معماری ارچکت به معرفی پروژه کامل دفتر اداری پرداخته ایم تا بتوانیم اطلاعات کاملی را درباره ویژگی ها و امکانات مورد نیاز چنین مکان هایی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و بتوانید با استفاده و الگو برداری از آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

پروژه کامل دفتر اداری با تمام جزییات

پروژه معماری دفتر اداری را میتوان یکی از مهم ترین پروژه معماری مجتمع اداری و تجاری دانست که اساتید محترم بر عهده دانشجویان و معماران عزیز قرار می دهند تا آنها بتوانند با ارائه کاملترین و زیبا ترین پروژه دفتر اداری به بهترین نمرات ممکن دست پیدا کنند . شما عزیزان باید در طراحی چنین پروژه سخت و طاقت فرسایی تمامی امکانات و فضا های مورد نیاز ادارات و مراجعین را در نظر داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به ترسیم بخش های مختلف بپردازید . ما در ترسیم پروژه کامل دفتر اداری توانسته ایم تمامی مکان های مورد نظر را ترسیم کنیم و اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که با الگو برداری و استفاده از آن به بهترین نتایج دست پیدا کنید .

طرح دفتر اداری

طرح دفتر اداری

موارد مرتبط با پروژه معماری دفتر اداری

پروژه دفتر اداری

پروژه معماری دفتر اداری که ما به طراحی و تحلیل آن در این بخش پرداخته ایم یکی از جمع ترین پروژه های دفتر اداری می باشد که ما توانسته ایم به خوبی به ترسیم و بررسی بخش های مختلف آن بپردازیم و اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . دفتر اداری اغلب به مکان های دولتی و خصوصی اطلاق می شود که در یک ناحیه تجاری قرار دارد و افرادی در آنجا به صورت فردی دارای سمت های مختلفی میباشند . امروزه در ایران دفاتر اداری زیادی در رابطه با بخش های مختلفی به وجود آمده است به همین دلیل شما عزیزان باید برای طراحی چنین پروژه هایی تمامی اطلاعات خود را به کار ببرید تا به یک پروژه کامل دست پیدا کنید .

ما در طراحی و ترسیم پروژه معماری دفتر اداری توانسته ایم بخش ها مختلف مورد نظر مراجعین را به صورت بسیار زیبایی طراحی کنیم و محیطی آرام و بسیار چشم گیر را به وجود بیاوریم . ما در طراحی پروژه کامل دفتر اداری از اشکال هندسی دایره و مکعب استفاده کرده ایم و توانسته ایم که بهترین پروژه ممکن را برای استفاده شما عزیزان ترسیم کنیم . در نمای بیرونی این پروزه ما از سنگ و شیشه برای زیبایی بیشتر استفاده کرده ایم که نمای شیشه ای آن جذابیت و زیبایی خاصی را به طرح بخشیده است که شما میتوانید بنا بر این ویژگی به بهترین نمرات دست پیدا کنید .

مدارک موجود در پروژه معماری دفتر اداری

  • فایل اتوکد کامل
  • ۳ رندر زیبا و حرفه ای از نما های مختلف
  • فایل سه بعدی کار شده در اسکچاپ
  • شیت بندی فوق حرفه ای و زیبا
  • مدلینگ طرح بصورت pdf
  • فایل لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش psd
  • تکسچر ها و متریال های بکار گرفته شده در این طرح

پلان پروژه کامل معماری دفتر اداری

  • پلان دفتر
  • برش A-A
  • برش B-B

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه معماری دفتر اداری از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . در این پروژه ما توانسته ایم تمامی مراحل صفر تا صد آموزش طراحی پروژه دفتر اداری را برای شما عزیزان آموزش دهیم و با استفاده و الگو برداری از آن شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید بهترین طرح ها را به اساتید خود ارائه دهید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده