پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدید ( پاورپوینت , WORD , PDF )

5,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

58 فروش تاکنون

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدید کاملترین اطلاعات را راجع به تحلیل آثار معماری این معمار بزرگ و زندگینامه وی دارد که در این مقاله در قالب 140 اسلاید و 200 صفحه PDF همراه با WORD 40 صفحه ای ارائه میگردد . 

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدید یکی از مهم ترین پاورپوینت های بیوگرافی معماران معروف می باشد که دانشجویان می توانند برای کسب نمرات بیشتر به طراحی و تنظیم ان بپردازند . طراحی چنین پروژه ای نیازمند اطلاعات بسیار زیادی از چگونگی زندگی و سبک زاها حدید می باشد تا دانشجویان بتوانند به یک پاورپوینت کامل و بی نقص دست پیدا کنند . ما در پاورپوینت سبک زاها حدید به معرفی بیشتر آثار این معمار معروف صنعت معماری می پردازیم تا شما عزیزان را بیشتر با آثار او آشنا سازیم . این پروژه در قالب ۱۴۰ اسلاید و ۲۰۰ صفحه PDF همراه با WORD 40 صفحه ای طراحی و تنظیم شده است که تمامی اطلاعات مربوط به سبک زاها حدید در آن گنجانده شده است .

پاورپوینت بیو گرافی و تحلیل آثار زاها حدید

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدید همیشه یکی از پاورپوینت ها و کارهای میان ترمی می باشد که اساتید برای دانشجویان در نظر می گیرند به همین دلیل دانشجویان و معماران می توانند با ارائه یک طرح زیبا وکامل نتایج و نمرات بسیار خوبی را به دست بیاورند . شناخت معماران و سبک های آنها بسیار از اهمیت بالایی برخوردار می باشند زیرا می توانند با شناخت آثار آنان در کار های خود از این ویژگی و سبک های آنها استفاده کنند و بهترین طرح های ممکن را ترسیم کنند . ما در این بخش با ارائه این پاورپوینت معماری به معرفی بیشتر آثار زاها حدید و سبک زاها حدید می پردازیم تا شما عزیزان بیشتر و بهتر با بیوگرافی این معمار نامی آشنا شوید .

بیوگرافی و آثار زاها حدید

بیوگرافی و آثار زاها حدید

بیوگرافی زاها حدید

در تنظیم و طراحی پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدید ما به تمامی بخش های زندگی این معمار معروق دو ملیتی پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید بیشتر با سبک زندگی این معمار معروف آشنا شوید . زاها حدید معمار عراقی ـ بریتانیایی در سال ۱۹۵۰ میلادی دیه به جهان گشود زاها حدید یکی از معروف ترین معماران جهان می باشد که دارای خانواده متمول آن دوران بود پدر او موسس حزب ترقی خواه عراق بود و دارای اطلاعات و دانش بسیار زیادی بود و برای مدتی در پست وزیر دارایی عراق مشغول به خدمت به کشور خود بود .

پاورپوینت زندگینامه و آثار زاها حدید

پاورپوینت زندگینامه و آثار زاها حدید

زاها حدید دوران دانش آموزی خود را در بغداد و در مدرسه ای که راهبه های کاتولیک اداره آن را بر عهده داشتند توانست تحصیل خود را به پایان برساند .زاها حدید برای مدت کوتاهی به سوئیس و انگلستان مهاجرت کرد و به بیروت بازگشت و در آنجا در دانشگاه آمریکایی بیروت به تحصیل ریاضیات مشغول شد . و بعد از آن برای ادامه تحصیلات به مدرسه معماری AA لندن برای فراگیری علوم مختلف معماری مراجعه کرد و توانست در این دانشگاه استعداد خود را در معماری به نمایش عموم قرار دهد . زاها حدید در ابتدا در دفتر کار استاد خود رم کولهاس مشغول به کار شد و بعد ها توانست برای خود دفتر کار و معماری تاسیس کند و در مدرسه معماری AA لندن مشغول به تدریس علوم مختلف معماری شد .

موارد مرتبط بیوگرافی معماران :

تحلیل آثار زاها حدید

سبک زاها حدید یکی از متفاوت ترین سبک های معماری می باشد که داری ویژگی ها و خصوصیات بسیار جالب و جذابی می باشد که سبک او را از سبک های دیگر معماری جدا می سازد . در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدی ما به طور کامل به بررسی سبک زاها حدید و آثار طراحی شده توسط این معمار نامی میپردازیم تا اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . آثار طراحی شده توسط زاها حدید انعکاسی از امیزه ساختمان ها و فضای اطراف می باشد او در طراحی های خود بسیار بر فضای اطراف طرح به خصوص جنس زمین توجه می کرد .

پاورپوینت بیوگرافی و آثار زاها حدید

پاورپوینت بیوگرافی و آثار زاها حدید

آثار زاها حدید از هندسه نااقلیدسی پیروی می کرد و نظم جدید و جذابی را بر فضا ایجاد می کردند طرح های او سبکی و تلفیقی میان مدرنیسم و  عصر دیجیتال می باشد که باعث به وجود امدن آثار و سازه هایی شده است  که دارای حرکت و جریان می باشند . او توانسته جایزه های متفاوتی را به دست بیاورد و به عنوان اولین زنی که توانسته جایزه معماری پریتزکر را به دست بیاورد . او دارای ۹۵۰ پروژه می باشد که در ۴۴ کشور مختلف اجرایی شده اند که نمونه بارز آن فاز دوم برج میلاد ایران می باشد که جایزه آن سمینار را نیز کسب کرد و به عنوان بهترین طرح نیز شناخته شد .

مرکز هنر های معاصر سینسینتی

موزه هنر های معاصر سینسینتی یکی از معروف ترین آثاری می باشد که به دست زاها حدید طراحی شده است . این مرکز را می توان اولین مرکز نمایش نمایش هنر های معاصر بدانیم که در ایالت اوهایو قرار دارد . این مرکز به نمایش مجسمه ها , نقاشی ها و عکاسی مربوط به عصر امروزی تمرکزدارد . این موزه توانسته آثار تعداد زیادی از هنرمندان دوران معاصر را در خود جای بدهد و به نمایش آنها بپردازد .

مرکز ورزش های آبی لندن

این مرکز ورزش های آبی یکی دیگر از مهم ترین طرح هایی می باشد که زاها حدید توانسته به خوبی و دقت فراوان به ترسیم بخش های مختلف آن بپردازد . این مرکز ورزش های آبی به منظور استفاده در المپیک ۲۰۱۲ لندن طراحی و ساخته شده است . این مرکز دارای طراحی بسیار زیبا و فانتزی می باشد که باعث جلب توجه بسیاریاز مراجعه کنندگان و معماران شده است . در این مرکز ورزشی تمامی امکانات مورد نیاز برای ورزشکاران گنجانده شده است .

پاورپوینت کامل زندگینامه و آثار زاها حدید

پاورپوینت کامل زندگینامه و آثار زاها حدید

هتل فرشته پاسارگاد

هتل فرشته پاسارگاد یکی از زیبا ترین بنا هایی می باشد که زاها حدید در ایران به طراحی آن پرداخته است . در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدید تمامی آثار مهم طراحی شده توسط این معمار به شما عزیزان شناخته می شود . این هتل زیبا در در شمال تهران و منطقه الهیه قرار دارد این ساختمان دارای ۵۴ طبقه با کاربری های مختلفمی باشد که در زیر بنای ۱۱۰۰۰۰متر مربعی ساخته شده است و دارای ۲۳۰ متر ارتفاع می باشد . در این بنا توانسته به خوب سبک معماری خود را به بینندگان غالب کند و اثری بسیار زیبا و حرفه ای را ترسیم کند .

عناوین اصلی پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدید

 • بیوگرافی زاها حدید
 • تقسیم‌ بندی ادوار معماری زاها
 • دیکانستراکشن
 • معماری فولدینگ
 • معرفی آثار زاها حدید
 • استادیوم الوکره قطر
 • گالری مارپیچ ساکلر
 • طراحی شهری استانبول
 • ایستگاه آتش نشانی ویلم راین
 • هتل پرتا امریکای مادرید
 • مرکز علوم تعاملی ولفسبورگ آلمان
 • ساختمان مرکزی کمپانی BMW
 • ساختمان پرش اسکی در ایسبروگ اتریش
 • مرکز هنر های معاصر سینسیناتی
 • پل شیخ زاید ابوظبی
 • مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو
 • موزه گلاسکو
 • آسمان‌ خراش موزه یک هزار
 • آسمان‌ خراش چرخان
 • مرکز مگی در بیمارستان ویکتوریا اسکاتلند
 • ایستگاه قطار ناپل ایتالیا
 • موزه هنر های نمایشی
 • برج آفتابی
 • پارکینگ ساحل میامی
 • و ….

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار زاها حدید از سایت معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی در یافت کنید . ما در این مجموعه توانسته ایم سبک زاها حدید و آثار مربوط به آن را در قالب ۱۳۵ اسلاید طراحی کنید و در کنار آن فایل PDF و WORD  مربوط به این مجموعه را به پاورپوینت اضافه کنیم تا دانشجویان بتوانند اطلاعات کاملی را از سبک زندگی این معمار معروف به دست بیاورند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده