پروژه کامل ویلا ساحلی با مدارک کامل

38,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

پروژه کامل ویلا ساحلی در طرح و فرم زیبایی ارائه شده است تا این نوع از کاربری ویلا ها نیز در اختیار شما عزیزان باشد و بتوانید برای ارائه از این طرح استفاده نمایید .

پروژه کامل ویلا ساحلی یکی از پرکاربرد ترین و سخت ترین پروژه های مربوط به پلان ویلا می باشد که دانشجویان و معماران عزیز برای کسب نتایج و نمرات بیشتر دست به طراحی و ارائه آن به کلاس های درس میزنند . به همین دلیل انها باید در ابتدا با شناخت تمامی ویژگی های چنین مکانی دست به ترسیم قسمت های مختلف این پروژه ویلا بزنند تا بتوانند به یک طرح زیبا و کامل دست پیدا کنند . ما به همین دلیل در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت برای کمک به دانشجویان دست به طراحی پروژه کامل ویلا زده ایم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از این پروژه کامل به تمامی اطلاعات مورد نیاز برای دست یابی به یک پروژه کامل دست یابید و بهترین طرح ممکن را طراحی کنید .

پروژه معماری ویلا ساحلی با تمام جزئیات

پروژه کامل ویلا ساحلی را میتوان جزو حساس ترین و مهم ترین پروژه معماری ویلا دانست که اساتید برای سنجش میزان دانش معماری دانشجویان آن را بر عهده آنان قرار می دهند به همین دلیل انها برای طراحی چنین پروژه ویلایی باید در وهله اول اطلاعات کاملی مانند کاربرد و امکانات مورد نیاز این مکان را به دست بیاورند تا بتوانند به یک پروژه کامل و زیبا دست پیدا کنند و خود را آماده بهترین نتایج و نمرات ممکن بکنند . ما در طراحی پروژه کامل ویلا توانسته ایم به خوبی به طراحی بخش های مختلف ویلا بپردازیم و اطلاعات کاملی را نیز درباره چگونگی طراحی امکانات و فضا های مختلف یک ویلا را در اختیار شما قرار دهیم تا شما با استفاده از انها به بهترین ترسیم های خود بپردازید .

موارد مرتبط با پروژه کامل ویلا ساحلی

پروژه ویلا ساحلی

پروژه کامل ویلا ساحلی که ما در این بخش به معرفی و ترسیم آن پرداخته ایم را میتوان زیبا ترین و کاملترین پروژه ممکن در سطح اینترنت دانست که ما توانسته این به خوبی به طراحی بخش های مختلف آن بپردازیم و اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . ویلا ها اغلب بهمکان های مسکونی و خصوصی اطلاق می شود که از چهار طرف خانه دارای نما می باشد و در تا دور آن را درختان و درختچه ها پوشانده است . ویلا ها امروزه بیشتر در نواحی شمالی ایران کاربرد بسیار زیادتری دارند و دلیل این امر نیز آب و هوا و پوشش این منطقه می باشد که باعث می شود تا ساکنین این منطقه دست به ساختن چنین مکان هایی بزنند .

تاریخچه ساخت اولین خانه های ویلایی به دوران رم باستان بر میگردد که در آن زمان خانواده های مرفه برای گذراندن اوقات فراغت خود چنین مکان هایی را می ساختند که بعد ها با گذشت زمان و فروپاشی حک.مت رم این بنا ها تغییر کاربری دادند و به کلیسا ها و صومعه سرا ها تبدیل شدند . در ایران نیز اغلب خانه های ایرانی قدیم به این شکل بودند که چهار طرف خانه دارای نما بود و برای تزیین آن از درختان و گل های مختلف استفاده می شد که حریم آن با استفاده از دیوار از ساختمان ها و محیط بیرونی جدا می شد .

ما در طراحی پروژه کامل ویلا ساحلی توانسته ایم به خوب به ترسیم بخش های مختلف این مکان بپردازیم . ساختمان پروژه کامل ویلا که ما به طراحی ان پرداخته ایم دارای ۲ طبقه همراه با همکف می باشد که در همکف آن امکاناتی مانند پارکینگ و استخر جای گرفته است و طبقه اول دارای ۳ اتاق خواب و طبقه دوم دارای ۱ اتاق خواب می باشد . نمای بیرونی ساختمان نیز دارای زیبایی های بسیار زیادی می باشد که نمای جلویی با استفاده از شیشه و نما های کناری با استاده از سنگ های سفید رنگ تزیین شده اند . علاوه بر این ها در محوط ساختمان فضای سبز همراه با چند درخت وجود دارد که باعث جذابیت این طرح شده اند و در نمای پشتی ساختمان نیز یک استخر وجود دارد که ساکنین می توانند از آن استفاده کنند .

موارد موجود در پروژه معماری ویلا ساحلی

 • فایل اتوکد ویلای ساحلی بصورت کامل
 • ۳ رندر زیبا و یا کیفیت عالی
 • مدلینگ طرح بصورت pdf
 • فایل سه بعدی اسکچاپ
 • شیت بندی فوق حرفه ای و زیبا
 • فایل لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش psd

پلان های پروژه کامل معماری ویلای ساحلی

 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان مبلمان طبقات
 • برش A-A
 • برش B-B
 • برش C-C

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه کامل ویلا ساحلی از سایت معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت انی و کامل دریافت کنید . ما توانسته ایم در طراحی و ترسیم بخش های مختلف پروژه کامل ویلا به بهترین صورت عمل کنیم و تمامی اطلاعات ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بتوانید با استفاده از انها به بهترین طراحی های خود دست بزنید و نتایج کاملی را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده