پروژه آماده مجتمع اقامتی بین راهی ( اتوکد، شیت، تری دی )

24,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

طراحی پروژه مجتمع اقامتی بین راهی با داشتن مدارک کامل و جزئیاتی نظیر فایل اتوکد و شیت بندی زیبا و حرفه‌ای و همچنین فایل تری‌دی تقدیم حضورتان می‌گردد.

پروژه آماده مجتمع اقامتی بین راهی را می‌توان همواره یکی از برترین و جذاب‌ترین تحقیقات و پروژه معماری، مربوط به موضوع پروژه معماری مجتمع اقامتی دانست. که ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به عرضه و تحلیل بیشتر آن پرداخته‌ایم. تا اطلاعات دقیق معماری را درباره پروژه کامل مجتمع بین راهی در اختیار شما قرار دهیم.البته در این بین باید به این نکته نیز توجه کرد که شما باید برای طراحی و ترسیم هر طرحی یک ایده خاص و اطلاعات دقیق معماری را در اختیار داشته باشید.تا به بهترین طرح معماری دست پیدا کنید. به این دلیل ما در این پروژه دانشجویی مجتمع اقامتی اطلاعاتی را مانند شیت‌های ترسیمی، تری دی مکس و پلان اتوکد را قرار داده‌ایم. تا شما بهترین اطلاعات ممکن را در این باره به دست بیاورید.

امروزه به دلیل بالا رفتن مسافرت‌های بین شهری و همچنین حجم بالای ارسال کالا از طریق کامیون و وسایل ارتباطی دیگر، در تمامی نقاط بین راهی باید مجتمع‌های اقامتی ساخته و طراحی شود. تا مسافران و راننده‌ها بتوانند در صورت لزوم برای استراحت به چنین مکانی مراجعه کنند. به این خاطر ما در این بخش به عرضه مطلب پروژه آماده مجتمع اقامتی بین راهی پرداخته‌ایم.

پروژه کامل مجتمع بین راهی

پروژه آماده مجتمع اقامتی بین راهی را می‌توان یکی از کمیاب‌ترین و جذاب‌ترین تحقیقات و طرح معماری مربوط به موضوع پلان مجتمع اقامتی دانست. که اساتید محترم دانشگاه‌های سطح کشور برای ارزیابی و سنجش میزان اطلاعات معماری دانشجویان طراحی و تهیه چنین تحقیق و پروژه معماری را بر عهده آنان قرار می‌دهند. به همین خاطر آنها باید برای طراحی پروژه کامل مجتمع بین راهی به جمع‌آوری اطلاعاتی درباره فضاها و امکانات مجتمع اقامتی بپردازند. تا به بهترین و زیباترین طرح و پروژه مجتمع اقامتی ممکن دست پیدا کنند.البته ما نیز در این بخش برای کمک به شما عزیزان به عرضه پروژه دانشجویی مجتمع اقامتی پرداخته‌ایم. که شما می‌توانید با تهیه آن به اطلاعات معماری دقیقی دست پیدا کنید.

طرح مجتمع اقامتی بین راهی

طرح مجتمع اقامتی بین راهی

موارد مرتبط با پروژه مجتمع اقامتی بین راهی

پروژه دانشجویی مجتمع اقامتی

امروزه با وجود مسافرت و گسترش راه‌های ارتباطی در سطح کشور، وجود مجتمع‌های اقامتی بین راهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا مسافران و راننده‌ها می‌توانند با مراجعه به چنین مکانی علاوه بر استراحت نیازهای مختلف خود را نیز مرتفع کنند. در حال حاضر دلیل بیشتر تصادفات جاده‌ای در ایران ناشی از خستگی و خواب آلودگی می‌باشد. که رانندگان در این حالت‌ها نمی‌توانند به درستی و در زمان مناسب عکس‌العمل نشان دهند. و همین امور باعث تصادفات بسیار زیادی شده است.

اما اگر در بین شهرها و بین جاده‌ها مجتمع‌های اقامتی وجود داشته باشد. رانندگان در زمان خستگی و خواب آلودگی به چنین مکانی مراجعه می‌کنند. و از بروز یک حادثه و تصادف جلوگیری می‌کنند. البته در این مجتمع‌های بین راهی علاوه بر اینکه مکانی برای استراحت در نظر گرفته شده است. مکان‌هایی مانند رستوران، مسجد، سرویس بهداشتی، بوفه و … در نظر گرفته شده است. تا مسافران و رانندگان بتوانند نیازهای مختلف خود را برطرف کنند. البته ما در این پروژه آماده مجتمع اقامتی بین راهی توانسته‌ایم به خوبی تمامی امکانات و فضاهای مورد نیاز مجتمع اقامتی را طراحی کنیم.

پروژه معماری مجتمع اقامتی بین راهی

پروژه آماده مجتمع اقامتی بین راهی که ما در این بخش از سایت تخصصی معماری آرچکت به عرضه و تحلیل بیشتر و بهتر آن پرداختیم. را می‌توان همواره یکی از برترین و بهترین پروژه کامل مجتمع بین راهی در سطح اینترنت دانست. که گروه معماری مجرب ما توانسته‌اند، با استفاده از اطلاعاتی مربوط به طراحی مکان‌های اقامتی و همچنین اطلاعات معماری درباره امکانات مجتمع‌های بین راهی دست به عرضه چنین پروژه معماری بزنند. تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از پروژه دانشجویی مجتمع اقامتی به اطلاعات دقیقی دست پیدا کنید. و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پلان معماری خود بهره ببرید.

موارد موجود در طرح نهایی مجتمع اقامتی بین راهی

 • فایل اتوکد کامل
 • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزار رویت
 • شیت بندی زیبا و حرفه‌ای

شیت‌های ترسیمی پلان مجتمع اقامتی

 • سایت پلان
 • پلان بخش های مختلف مجموعه
 • برش a-a
 • برش b-b
 • نمای غربی
 • نمای شرقی
 • نمای شمالی
 • نمای جنوبی

پروژه آماده مجتمع اقامتی بین راهی یکی از تحقیقات جامعی می‌باشد. که شما می‌توانید با استفاده و الگو برداری از آن به نتایج بسیار عالی دست پیدا کنید. همچنین شما با خرید پروژه کامل مجتمع بین راهی می‌توانید فایل مورد نظر خود را به صورت آنی و فوری دریافت و دانلود کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده