کاملترین پاورپوینت بتن خود ترمیم شونده

3,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

81 فروش تاکنون

پاورپوینت بتن خود ترمیم شونده نمونه ای از تحلیل انواع بتن های مختلف می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت در 20 اسلاید کامل ارائه میگردد .

پاورپوینت بتن خود ترمیم شونده یکی از مباحث های داغ و جذاب میتواند برای دانشجویان باشد به همین دلیل اساتید برای طرح های خود می توانند چنین تحقیقاتی را راجع به بتن و جزئیات بر عهده دانشجویان قرار دهند . طراحی و تنظیم چنین طرح های مرتبط با عناصر و جزئیات مستلزم اطلاعات پایه و کاملی می باشد تا دانشجویان توانند طرحی بی نقص و کامل را ارائه دهند . بتن را می توان یکی از مصالح و اجزای اصلی ساختمان دانست که باعث استحکام سازه های مختلف می شود به همین دلیل باید در نوع آن بسیار دقت کرد . ما در این پاورپوینت چگونگی به وجود آمدن بتن و پیشرفت های آن را مورد بررسی قرار دادیم تا توان کمک شایانی به شما دانشجویان عزیز بکنیم .

پاورپونت بتن خود ترمیم شونده

پاورپوینت بتن های خود ترمیم شونده دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد که اساتید برعهده دانشجویان قرار می دهند تنظیم و جمع آوری چنین طرح هایی می تواند برای دانشجویان و معماران بسیار جالب باشد . بتن ها را می تواند یکی از اجزایی دانست که باعث انقلاب در صنعت ساخت و ساز شدند این ماده دارای چسبدنگی خاص به خود می باشد که میتواند اجزا و سایر مصالح ساختمان را به بچسباند . سیمان ها دارای استحکام بالایی می باشند و تولیدکنندگان برای تولید آن هزینه بسیار کمی را میپردازند این علل باعث محبوبیت بتن در بین مصالح ساختمانی شده است . اما با وجود این محبوبیت بتن ها نیز دارای معایبی میباشند که زود به زود دچار ترک خوردگی می شوند به همین دلیل در دو دهه اخیر با اختراع بتن های خود ترمیم شونده این مشکلات از بین رفت .

پاورپوینت بررسی بتن خود ترمیم شونده

پاورپوینت بررسی بتن خود ترمیم شونده

در پاورپوینت بتن های خود ترمیم شونده تمامی جزییات چگونگی پیدایش چنین بتن هایی و کاربرد های آن به صورت دقیق آمده است . در طرز کار این نوع بتن ها که دچار شکستگی می شوند اگر مقدار کمی از آب با بتن بر خورد داشته باشد باعث می شود که تن به ترمیم خود طی دو الی سه ساعت بپردازد . البته این بتن ها در شکستگی ها و شکاف های کوچک میتوانند به ترمیم خود بپردازند و قادر نیستند شکاف های بزرگ را ترمیم کنند . البته تولید بتن دارای آثار مخرب و زیست محیطی می باشد به این صورت که تولید سیمان حدود ۷ درصد از کربن دی اکسید فضا را به وجود آورده است البته تولید سیمان باعث از بین رفتن زمین و نشر گاز های گلخانه ای نیز می شود .

عناوین و سرفصل های پاورپوینت بتن خود ترمیم شونده

  • بتن
  • بتن خود ترمیم شونده چیست ؟
  • رویکرد اصلی و مکانیزم‌ های آنها
  • فرآیند خود ترمیمی مبتنی بر باکتری‌ ها
  • پلیمرهای هوشمند ( حافظه‌دار )
  • عوامل موثر در استفاده از بتن خود ترمیم شونده
  • کاربرد بتن خود ترمیم شونده در ساختمان‌ های مسکونی و عمومی
  • کاربرد بتن خود ترمیم کننده در سازه‌ های عمرانی و جاده‌ ها
  • نتیجه‌گیری

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت بتن خود ترمیم شونده در قالب ۲۰ اسلاید از سایت تخصصی معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت فوری و آنی دانلود کنید . بتن و سیمان از گذشته های دور در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گرفتند که این امر و استفاده از انها باعث دوام و استحکام سازه ها شده بود ه همین امر امروزه نیز در ساخت ساختمان ها نیز از سیمان و بتن خود ترمیم شونده برای استحکام بیشتر استفاده می شود .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده