پاورپوینت تحلیل اقلیم گرم و مرطوب

4,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

10 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل اقلیم گرم و مرطوب تنظیم شده در 50 اسلاید کامل تمامی اطلاعات و جزئیات کامل راجع به اقلیم گرم و مرطوب را داراست که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پاورپوینت تحلیل اقلیم گرم و مرطوب یکی از تحقیق هایی می باشد که اساتید میتوانند برای انجام تحقیقات و بررسی های بیشتر بر عهده دانشجویان قرار دهند . تنظیم چنین تحقیقاتی مستلزم شناخت کافی از این نوع مکان ها و شرایط آب و هوایی چنین مناطقی دارد تا دانشجویان و معماران بتوانند با استفاده از این اطلاعات بهترین تحقیق را به اساتید خود جهت کسب نمره ارائه کنند . اقلیم گرم و مرطوب یکی از اقلیم های موجود در کشور ایران می باشد که در نواحی جنوبی و در استان های بوشهر و خوزستان قرار دارد . در پاورپوینت اقلیم گرم و مرطوب تمامی اطلاعات و چگونگی ساخت سازه ها در این نوع اقلیم گنجانده شده است .

پاورپوینت تحلیل اقلیم گرم و مرطوب ( ۵۰ اسلاید )

پاورپوینت اقلیم گرم و مرطوب یکی از مهم ترین تحقیقاتی می باشد که دانشجویان می توانند برای کامل کردن اطلاعات خود و چگونگی طراحی خانه های آن مناطق دست به تهیه آن بزنند . فروشگاه معماری آرچکت با هدف تکمیل اطلاعات معماری دانشجویان و معماران دست به تنظیم و تحقیق درباره چنین اقلیم آب و هوایی زده است تا معماران با استفاده از این پاورپوینت تحلیل اقلیم گرم و مربوط تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست بیاورند . اقلیم گرم و مرطوب به دلیل اینکه در کنار دریا قرار می گیرند و شرایط هوایی گرمی دارند دارای طراحی منحصر بفردی می باشند که مخصوص این مناطق می باشد .

پاورپوینت اقلیم گرم و مرطوب

پاورپوینت اقلیم گرم و مرطوب

تحلیل اقلیم گرم و مرطوب

ساختمان های موجود در این مناطق به گونه ای طراحی شده اند تا از نفوذ گرما و رطوبت بیش از حد به داخل خانه جلوگیری کنند به همین دلیل بافت و سازه های این گونه مناطق بسیار با اهمیت می باشد . مردمان این اقلیم اکثر خانه های خود را برروی تپه ها و شیب شرقی آنها بنا می کنند زیرا چنین مناطقی دارای باد می باشد و تاثیر زیادی بر روی خنک نگه داشتن خانه دارد علاوه بر آن در آن قسمت ها در بعد از ظهر نور آفتاب کمی خانه را احاطه می کند . چوب یکی از مهم ترین مصالح ساخت و ساز می باشد چوب به دلیل اینکه گرما را دیرتر از خود عبور می دهد در اکثر خانه ها از آن استفاده شده است در کل خانه های این مناطق دارای اصول خاص بخ خود می باشد که در پایین به تعدادی از آنها اشاره می کنیم :

  • ساختمان ها به صورت حیاط مرکزی و نیمه درون گرا
  • استفاده از سایه و کوران هوا
  • ارتفاع اتاق ها زیاد و پنجره ها بلند
  • ایوان ها وسیع و مرتفع
  • طاق های غالباً مسطح
  • و …

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل اقلیم گرم و مرطوب تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را از این فایل با ارزش که در قالب ۵۰ اسلاید خدمت شما دانشجویان جمع آوری شده است به دست بیاورید . در ایران انواع اقلیم آب و هوایی وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها اقلیم گرم و مرطوب می باشد که نیازمند مطالعه و توجه بیشتر می باشد تا بتوان شناختی کامل از آن پیدا کرد .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده