نمونه نقشه کامل برق کشی ساختمان 5 طبقه

13,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

26 فروش تاکنون

نمونه نقشه کامل برق کشی ساختمان 5 طبقه تمامی جزئیات دقیق را داراست و در این طرح بکار گرفته شده است که میتوانید اطلاعات کامل تر در این رابطه را در ادامه مطالعه فرمایید .

دسته بندی ها : برچسب ها :

نمونه نقشه برق ساختمان ۵ طبقه که در این بخش از مطالب وب سایت فروشگاه معماری آرچکت به ارائه آن در بخش پلان معماری می پردازیم یکی از کاملترین نقشه های موجود برق کشی موجود می باشد که تمام جوانب و بخش های الکتریکی را برای یک ساختمان ۵ طبقه در نظر گرفته است . همیشه چنین نقشه هایی باید همراه هر پروژه ای وجود داشته باشد که پروژه با برنامه خاص خود پیش برود . شما میتوانید با استفاده از این نقشه برق کشی ساختمان ۵ طبقه تمامی اطلاعات لازم را برای طراحی طرح های مورد نظر خود به دست بیاورید  و بتوانید طرحی کارآمد طراحی کنید .

نقشه برق کشی ساختمان ۵ طبقه با تمام جزئیات

نمونه نقشه برق ساختمان می تواند کمک زیادی به معماران و مهندسین ساختمان ها بکند زیرا همیشه در کنار پروژه های ساخت ساختمان ها باید نقشه پلان تاسیسات و برق ساختمان وجود داشته باشد تا بتوانند بر اساس آن به جای گذاری و اجرای تمامی پلان های برقی و الکتریسته لازم در ساختمان ها بپردازند . وجود نقشه برق کشی در یک پروژه باعث می شود که کار های الکتریسیتی آن با سرعت و دقت بسیار بالایی اجرا شود و تمامی اجزای الکتریکی در جای مناسب خود قرار گیرند . امروزه وسیله های برقی و برق نقش عمده ای بر روی زندگی تمام مردم قرار داده است به این صورت که بیشتر از نصف وسایل کاربردی انسان با استفاده از بر کار می کنند . به همین دلیل ر منازل مسکونی باید تمامی ظرفیت ها و مکان قرار گیری پریز ها و کلید ها و سایر اجزای برقی به درسی انجام گیرد .

نمونه نقشه برق ساختمان یکی از پلان های مهم ساختمانمی باشد که مهندسین و مدیر اجرایی باید به خوبی به آن توجه داشته باشند تا بتوانند به خوبی تمامی امکانات الکتریکی یک ساختمان را اجرایی کنند  . بنا بر این امر ما برای کمک به طراحان و مهندسین دست به طراحی و عرضه نقشه برق کشی ساختمان ۵ طبقه پرداختیم .تا بتوانند با الهام گیری از این پروژه بی نظیر بهترین طرح ریزی را داشته باشند .

ویژگی های نقشه برق ساختمان ۵ طبقه

  • کلیه ترسیمات الکتریکی بطور دقیق واصولی ترسیم شده است
  • ساختمان مسکونی ۵ طبقه
  • ژنراتور در این نقشه ترسیم شده طبق اصول نظام مهندسی
  • پریز ها و لامپ ها و تریسم روشنایی با اصول مهندسی کار شده است
  • الکتریکی اسانسورها نیز کار شده
  • همه ی اصول و قوائد مهندسی رعایت شده است
  • و …

نمونه نقشه برق کشی ساختمان یکی از کاملترین نقشه های موجود در رایطه با برق کشی می باشد که ما در فروشگاه معماری آرچکت خدمت شما عزیزان عرضه کردیم تا بتوانید با استفاده از این پروژه بهترین نتایج را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده