پروژه کامل مهد کودک با طراحی نوین

29,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

9 فروش تاکنون

پروژه کامل مهد کودک یکی از طرح های حساسی می باشد که توجه دانشجویان را به خود معطوف می سازد به همین دلیل ما به معرفی بیشتر پروژه کامل مهد کودک می پردازیم تا شما بتوانید با استفاده و الگو برداری از این محصول به زیباترین طراحی خود دست پیدا کنید .

پروژه کامل مهد کودک یکی از بهترین پروژه هایی است که معماران و دانشجویان عزیز می توانند آن را برای طراحی خود در نظر بگیرند زیرا طراحی یک مهد کودک میتواند آن ها را با چالش های جدیدی رو برو کرده و برای آنها جذابیت بیشتری داشته باشد . مهد کودک ها همیشه از نظر آموزشی اهمیت بسیار بالایی دارند به همین خاطر باید در طراحی پلان مهد کودک بسیاری از قوانین را رعایت کرد که ما به همین منظور در این مطلب به معرفی پروژه کامل مهدکودک می پردازیم تا شما عزیزان با استفاده از این طراحی تجربه کافی برای طراحی را به دست بیاورید و بتوانید در طراحی خود از این اطلاعات استفاده کنید .

طرح کامل مهد کودک با طراحی نوین

پروژه کامل مهد کودک که در این بخش از مطالب آرچکت به معرفی بیشتر آن میپردازیم استاندارد های متناسب برای طراحی را داراست . مهد کودک ها به دلیل اینکه یک مکان آموزشی و تفریحی می باشد که کودکان در سنین حساس از آن استفاده میکنند باید دارای ویژگی های بسیار خوبی باشند که با روحیه کودکان سازگار باشد . بنا بر اینکه کودکان اولین تجربه آموزشی خود را در مهد کودک به دست می آورند معماری و طراحی آن بسیار حساس است تا کودکان بتوانند با محیط آموزشی سازگار و علاقه مند آن بشوند .

طرح اصلی پروژه کامل مهدکودک از یک مربع و دایره تشکیل شده است که هر دو ساختمان مجزا هستند اما با یک راهرو به یک دیگر متصل می شوند و ارتباط این دو بخش از این طریق برقرار میشود . اجزا دیگر این در حول و اطراف این دو ساختمان مربع و دایره شکل طراحی شده اند . اطراف ساختمان ها را فضا های سبز و زمین بازی تشکیل داده است که باعث زیبایی هرچه تمام تر این پروژه معماری مهد کودک شده اند که اصل محوطه سازی بسیار مناسب در این طرح بکار گرفته شده است و رعایت شده است که محیط بیرونی این مهد کودک را نیز برای کودکان بسیار جذاب نموده است و مکان تفریحی مناسبی برای این عزیزان در نظر گرفته شده است . در این پروژه به حساس بودن محیط آموزشی به دقت توجه شده است تا دانشجویان و معماران بتوانند بهترین استفاده را از این پروژه کامل ببرند . برای مشاهده موارد بیشتر از پروژه طراحی مهدکودک میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه نمایید .

 جزییات موجود در طرح کامل مهد کودک

  • فایل اتوکد کامل همراه با تمامی پلان ها
  • فایل تری دی مکس مهد کودک
  • رندر زیبا و با کیفیت

شیت های ترسیمی طرح مهدکودک

  • سایت پلان
  • پلان مبلمان
  • پلان مهد کودک
  • ۲ نما
  • ۴ برش
  • پلان تمام قسمت های موجود در سایت

سایت تخصصی ارچکت به معرفی بیشتر و بهتر پروژه کامل مهدکودک پرداخته است تا محیط و کارکرد آن را بهتر برای دانشجویانی که این طرح را برای پایان نامه خود انتخاب کرده اند توضیح داده تا بهترین استفاده را از این طرح با ارزش ببرند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده