طراحی فنی مسکونی

50,000 تومان

فروشنده : معمار آرچ

موجود

1 فروش تاکنون

طراحی فنی با موضوع خانه مسکونی شامل تمامی دیتیل ها معماری به صورت کامل ارایه شده است که در ادامه اطلاعات کاملتری در این رابطه ارائه شده است.

دسته بندی ها : برچسب ها : , ,

طراحی فنی مسکونی یکی از مواردی می باشد که دانشجویان عزیز برای ارائه نمونه طرح مربوط به درس و موضوع طراحی فنی از آن بهره میبرند از این رو در این مقاله از وب سایت فروشگاه معماری آرچکت به معرفی و ارائه نمونه ای دیگر از پروژه های طراحی فنی می پردازیم تا در این رابطه انواع طراحی فنی را خدمت شما عزیزان ارائه داده باشیم و برای این موضوع با هیچ محدودیتی روبرو نباشید و بتوانید بصورت آزادانه در میان انبوه طرح های موجود در این رابطه نمونه طرح مورد نظر خود را بیابید.

پروژه طراحی فنی خانه مسکونی

پلان فاز ۲ معماری یکی از مورد توجه ترین مباحث و موضوعات مورد بحث در حوزه معماری و ارائه کار دانشجویان می باشد که دارای ارتباط زیادی با درس طراحی فنی می باشد چرا که در طراحی فنی نیز باید جزئیاتی از طرح و پروژه مورد نظر ارائه دهید که در فاز ۲ نیز مورد توجه می باشد. با توجه به اهمیت این موضوع بنابراین همواره دانشجویان عزیز بدنبال این هستند تا با در اختیار داشتن نمونه طرح مناسب و کامل با داشتن تمامی جزئیات درس طراحی فنی را پاس کنند که در این مقاله از سایت آرچکت با ارائه نمونه پروژه طراحی فنی ساختمان مسکونی سعی در برطرف نمودن نیاز شما عزیزان داریم.

نمونه پروژه طراحی فنی خانه مسکونی با جزئیات

نمونه پروژه طراحی فنی خانه مسکونی با جزئیات

نمونه طرح ارائه شده در این مقاله مربوط به طراحی فنی ساختمان های مسکونی می باشد که قبلا نیز در رابطه با طراحی فنی ساختمان مسکونی در طبقات مختلف و اندازه و ابعاد متنوع و سایر کاربری هایی نظیر اداری تجاری و … نمونه هایی ارائه شده است و این طرح نیز در راستای کامل تر کردن آرشیو پروژه های مربوط به طراحی فنی در این مقاله خدمت شما عزیزان ارائه میگردد.

طراحی فنی مسکونی ارائه شده در این مقاله علاوه بر داشتن پلان های لازم یک طرح برای ارائه موارد دیگری نظیر دتایل ها و جزئیات را نیز همراه دارد تا نمونه طرح کامل و مناسبی خدمت شما عزیزان ارائه گردد و بتوانید ارائه خوبی داشته باشید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: معمار آرچ
  • فروشنده : معمار آرچ
  • آدرس: تهران
    تهران
    تهران -
    تهران
  • هنوز امتیازی یافت نشده است.