پروژه کامل معماری هتل با تمام مدارک

39,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه کامل معماری هتل با داشتن جزئیات کامل و مدارک کامل و رعایت تمامی ضوابط و استاندارد های طراحی در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد .

پروژه کامل معماری هتل را میتوان یکی از سخت ترین و مهم ترین طرح ها و تحقیقات مربوط به پروژه معماری هتل دانست که ما در این بخش به معرفی و تحلیل بیشتر آن میپردازیم تا در این باره اطلاعات جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . پروژه هتل همواره یکی از طرح هایی می باشد که اساتید محترم برای سنجش میزان اطلاعات معماری دانشجویان و معماران طراحی و ترسیم چنین پروژه ای را بر عهده آنان قرار می دهند به همین دلیل آنها باید برای کسب بهترین نمرات باید ابتدا به جمع آوری اطلاعات کاملی در این باره بپردازند تا به کاملترین پروژه ممکن دست پیدا کنید .

همچنین شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه کامل هتل از سایت معماری آرچکت به این پروژه بسیار جامع دست پیدا کنید و از تمامی اطلاعات معماری چنین مکان هایی با خبر شوید .

دانلود پروژه کامل معماری هتل

پروژه کامل معماری هتل را همواره میتوان یکی از پر کاربرد ترین طرح ها و پروژه های معماری مربوط به پلان هتل دانست که دانشجویان و معماران عزیز در طرح ۳ عماری برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به تهیه و عرضه آن به کلاس های درس میزنند به همین دلیل آنها ابتدا در طراحی پروژه هتل به جمع اوری اطلاعاتی درباره ویژگی ها و کاربرد های مختلف امکانات این گونه مکان ها میپردازند تا با استفاده از آنها بتوانند به بهترین پروژه ممکن دست پیدا کنند . البته شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه کامل هتل از ما به راحتی به تمامی این اطلاعات و یک پروژه معماری بسیار جامع دست پیدا کنید که در آن تمامی اطلاعات معماری و طراحی چنین پروژه ای گنجانده شده است تا شما با تهیه آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید .

طراحی پروژه کامل هتل طرح 3 زیبا

طراحی پروژه کامل هتل طرح ۳ زیبا

موارد مرتبط با پروژه معماری هتل

پروژه هتل

پروژه کامل معماری هتل که ما در این بخش از مطالب سایت ارچکت به معرفی و تحلیل بیشتر فضا ها و امکانات معماری آن پرداخته ایم یکی از کاملترین و جامع ترین پروژه هتل در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم به صورت کاملا اختصاصی و با دانش معماری خود به طراحی تمامی فضا های ان بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با دانلود پروژه کامل هتل به راحتی به تمامی این اطلاعات دست پیدا کنید و از این اطلاعات در طرح ها و پروژه های معماری دیگر استفاده کنید و بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید . هتل ها همواره دارای ویژگی های خاص معماری می باشند که ما به خوبی توانسته ایم این ویژگی ها را در این پروژه معماری بگنجانیم تا شما بتوانید با خیال راحت به تهیه و استفاده از این طرح بپردازید .

ما در این پروژه کامل هتل توانسته ایم به خوبی مراحل اطلاعات صفر تا صد مراحل معماری هتل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم به همین دلیل شما میتوانید با دانلود پروژه کامل هتل به راحتی به این اطلاعات دست پیدا کنید . هتل ها همواره به مکان های سکونت موقتی گفته می شوند که دارای جنبه عمومی و سکونتی می باشند .

امروزه هتل ها در صنعت گردشگری دارای نقش بسیار پر رنگی می باشند به همین دلیل باید به خوبی به طراحی آنها توجه کرد تا بتوان به یک طرح توریست پذیر و جذاب دست پیدا کرد و بتواند به خوبی پاسخوی تمامی نیاز های گردشگران عزیز باشد و انها با خیال راحت در آن به استراحت بپردازند .

پروژه کامل معماری هتل که ما در این مطلب به معرفی بیشتر آن میپردازیم دارای ویژگی ها و کاربرد های خاصی می باشد که ما در ادامه به تحلیل بیشتر این ویژگی ها خواهیم پرداخت . ساختمان پروژه هتل که ما به معرفی آن میپردازیم تشکیل شده از شکل های بسیار متفاوتی می باشد که این امر باعث زیبایی و جذابیت بیشتر این ساختمان شده است .

در این پروژه ما توانسته ایم علاوه بر امکانات سکونتی و رفاهی متفاوت از امکانات تفریحی و ورزشی نیز استفاده کنیم تا مراجعه کنندگان بتواند از یک محیط بسیار جامع استفاده کنند . نمای بیرونی این ساختمان هتل با استفاده از طرح های فانتزی تزیین شده است که دارای جذابیت بسیار زیادی می باشد البته بخشی از این نمای بیرونی با استفاده از شیشه و بخشی دیگر نیز با استفاده از سنگ طراحی شده است که این امور باعث چشم گیری بیشتر طرح شده است .

موارد موجود در پروژه کامل هتل

 • فایل اتوکد با داشتن تمامی پلان ها و نقشه های فاز ۲
 • فایل رویت هتل
 • رندر های هتل ( داخلی و خارجی )
 • ۲ پوستر شیت بندی بسیار حرفه ای
 • فایل psd لایه باز فتوشاپ

پلان های ترسیمی پروژه هتل

 • سایت پلان
 • پلان طبقات
 • برش A-A
 • برش B-B
 • برش C-C
 • نمای شمالی
 • نمای جنوبی
 • نمای غربی
 • نمای شرقی
 • نقشه های فاز ۲ هتل بصورت کامل

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پروژه کامل معماری هتل از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را که به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده است را به صورت آنی دریافت کنید . در این پروژه کامل هتل ما توانسته ایم به صورت کامل تمامی فضا های این مکان را طراحی کنیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از این پروژه اطلاعات کامل طراحی را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده